Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
bubelko
14. jún 2013
@pipka dakujem za odpoved 😉
elamaslakova
14. jún 2013
@lawli Nádherné tortičky , tú tortičku s Čipom a Dejlom si s dovolením ukladám na inšpiráciu , ďakujem
pipka
14. jún 2013
tak ja pridavam zatial dve moje dnesne, este jednu musim skompletizovat , ta caka v chladnicke 😉 len musim najprv pockat, kym si aspon jednu pridu zobrat, lebo sa mi tam na vysku nezmesti :-N :-N

som si tento tyzden zamodelovala :-p :-p :-N 😃 maaaam dost 😃
angry birds star wars som mala presne dane, aj minitorticky a ako ma ktory vtak stat, co ma mat v ruke :-N :-N
mam tu k tomu normalne popis jak roman 😃 😃
pipka
14. jún 2013
a ešte vcielka maja...nechapem preco mi to nepridalo naraz ]-( :-p
ajka82
14. jún 2013
@pipka paradni vtaci - ked som videla tie tvoje popisky co si dostala 😃 :-x ...super 😉
pipka
14. jún 2013
@lawli Chip a Dale su svetoviiiiii, ukladam x-)
pipka
14. jún 2013
@ajka82 ze? 😃 😃 :-N najlepsie na celej torte bolo robenie tych kraterov a to biele vajce 😃 😃 😃
to ostatne bolo bleeee :-p :-N 😃
ajka82
14. jún 2013
babyyy, teraz ma napadlo a dufam, ze mi pomozete...
ako prichytavate satenove stuhy na srdcove torty? :-N kamoska chce radsej satenovu aj ked ja moc za ne nie som ale akoze na srdco neviem ako to uchytit 8-(
aduskatt
14. jún 2013
@ajka82 vzadu stuhu pripevnim spendlikom, alebo obojstrannou lepiacou paskou
aduskatt
14. jún 2013
@mamcas kludne mozes dat trochu cokoladoveho creme Ole
florentina
14. jún 2013
@bubelko ano
@lawli nádherná práce
pipka
14. jún 2013
@ajka82 ja som doteraz neprichytavala nicim, ta hmota bola akoby orosena a krasne mi to tam drzalo x-)
akurat taku tenku stuzku co som davala na kittynkovu, tu som vzadu v tom strede srdca prispendlila 😉
lepiacu pasku by som tam asi moc nedavala...predsa len je to lepidlo :-p a nie jedle :-N :-p 😉
aduskatt
14. jún 2013
@pipka pipka, ale obojstranna sa torty vobec nedotyka to das na stuhu a prekryjes druhym koncom stuhy🙂
florentina
14. jún 2013
@benjik děkuji za rady, poptám se v papírnictví, zda něco takového mají...
benjik
14. jún 2013
@florentina není zač
pipka
14. jún 2013
@aduskatt ale ak to das na stuhu a dotyka sa stuhy, tak to neplni ucel :-N sak alenka sa pytala, ako to prichytavas o tortu, nie ako spojis konce 😉 ide o srdce, kde to neobopnes cele dokola a nenatiahnes, lebo ten cíp vzadu ti ostane rovny a nebude lemovat tortu, chapeme sa? 😉

a ak to mas prichytit o tortu, tak to som pisala, ze tam by som pasku nedavala, bud kvapku jedleho lepidla alebo spendlik a prichytit o hmotu 😉
aduskatt
14. jún 2013
@pipka sorry, prehliadla som srdce🙂 inak, jasne, ze na tortu nedam lepiacu pasku😃
ajka82
14. jún 2013
@aduskatt jaaaj adi len ja som myslela to v tej "priehlbine" navrchu, aby to tam neodstavalo, asi som to aj nejak divno napisala...ale pipka pochopila
aduskatt
14. jún 2013
@ajka82 tak spendlikom aj ja prichytavam🙂
ajka82
14. jún 2013
@pipka ten spoj mam vymysleny, lebo cez jeden pojde cislo akoze na karte, tak podtym zamaskujem a prilepim a na vrchu ma byt masla... len to ma matalo, ze to bude odstavat
pristela
14. jún 2013
@lydik jj , mala si to malo spracovane, ja ked mam vela bielych zvyskov z minula , dam dokopy, premiesim a je este lepsia na zlozenie, taka jemnejsia, hladšia - nieje taka drsna a je aj plastickejsia na pohlad skoro ako smartflex , len keby sa mi chcelo ju zarabat dopredu 😃 co sa mi nechce cize tiez potahujem zvacsa cerstvou :-p

@lawli neskutocnaaa rychla rota, teda aj ostatne , ale ta Rota , že woooooooow x-) x-) x-) x-) x-)
pipka
14. jún 2013
@ajka82 neboj, ty si sikulka, tebe to odstavat nebude 🙂
pristela
14. jún 2013
Holky , ktore ste z PD , je u vas nejaky kreativny obchodik s pomockami pre umelcov ci vytvarnikov a takych vseliakých ? 😃
pipka
14. jún 2013
@pristela cize pre teba? 😃 😃 😃
pristela
14. jún 2013
@pipka 😃 😃 😃 😃 joo , ratam sa medzi tych všeliakých 😃 😃 ma štve jeden e shop aby mi 3tyzdne nevedeli dodat farby je uz vrchol, a nechcem zas otravovat Danku 😃 , v pondelok idem do Pd tak by som mrkla tam, viem ze tam jeden bol dakedy daaavno ale ci vcul 😞
dm1
14. jún 2013
@pristela v pohode mozes 😃

ja sa pripajam kocky nemate niekde u vas obchod s koralkami ktory ma aj e-shop zeby som si vedela vybrat? zasek do cohosi noveho saliem hlavne ze ma cakaju 2 torty nedokoncene v ladnicke 😃
dm1
14. jún 2013
baby postup na auticka s cars tu niekde bol a ja ho zase nemozem najst :-p. ide o buraka a sally
lamps
14. jún 2013
adrika202
14. jún 2013
pre poľovníkov na Polovnícky deň 🙂 čokoládovo banánová 🙂
cabalkova
14. jún 2013
Ahoj holky, pridavam dortik pro svagrova kamaráda-motorkare k padesatinam. Fakt nechapu, jak můžete delat několik dortu za den, ja nad ti stravila cely dnesek a jsem totalne vyrizena.

Začni písať odpoveď...

Odošli