Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lamps
28. jún 2013
tak tu je moja nezáživná torta
jakelina
28. jún 2013
@lamps úplně mi to připomnělo moji nezáživnou s modrou plochou a propiskou. 😉 Ale máš ji krásnou 😉
lamps
28. jún 2013
@mamcas tu je, tie klávesy sú uložené tak, že sú dva čierne, dva biele, tri čierne, dva biele, dva čierne ...
lucula73
28. jún 2013
@lamps veď je super...........to pero to normálne oživilo 🙂
lamps
28. jún 2013
@jakelina toto sú také suché torty, nič sa tam nedá vymyslieť :-p
mamcas
28. jún 2013
@lamps Dakujeeeem moc 🙂 tak este zistim, ci je to aj na harmonike tak (tie klavesy) a hadam to zvladnem 🙂
lamps
28. jún 2013
@mamcas ale zvládneš, neboj nič
mamcas
28. jún 2013
@lamps a ked uz si na drate :-p mozem este jeden dotaz? mala by som robit zahradnu ruzu, vies mi povedat ktora sa tym akoze mysli? Je kvietky neviem vobec, iba take jednoduche ruze a aka je zahradnaaaa netusim 😕
lucula73
28. jún 2013
@lamps aj ja mám dotaz,ak možem............ty si tuším už robila tú karamelovú šľahačku............ak nie,sory,ak áno,koľko dávaš prosím ťa cukru na jednu?a dávaš aj stužovač??
lamps
28. jún 2013
@lucula73 áno môžeš 😃 😃 😃 áno robila som aj včera, v recepte mám 300 g kryšt. cukru na jednu šľahačkovú smotanu, ale ja už dávam cukor od oka a dávam aj stužovač
lucula73
28. jún 2013
@lamps ďakujeeeeeeem.....idme si to urobiť a zajtra snáď vyšľahám.............posledná tortuš a a potom prázdniny 🙂
mamcas
28. jún 2013
@lamps diiik 🙂 to som aj ja mohla hodit do uja guugla ze? 😃 Je to vlastne normalna ruza akurat, ze ja tie lupienky neviem tak pekne zvlnit 😞 No co, trenovat musim a pojde to 🙂
lamps
28. jún 2013
@lucula73 ale vyšľaháš, veď je to presne ako parížsky krém, len miesto čokolády je tam karamel a nie je až taký tuhý ako parížsky
lamps
28. jún 2013
@mamcas no mohla, ale nie vždy to človeka napadne 😃 😃 😃 😃 to stenšovanie a vlnenie okrajov treba trénovať a nájsť si nejaký spôsob, mne to tiež dlho nešlo som sa pri tom jednovala, teraz to robím špáratkom na penovej podložke a ide to.

Inak dievčence obdivujem všetky, ktoré poťahujete tortuše so Smartom, ja som ním poťahovala tú moju dnešnú a teda narobila som sa statočne, normálne mi bolo riadne teplo 😃 😃 😃 😃
anibas
28. jún 2013
@lucula73 jééj - krásne sa ti podarila, a nehnevám sa, ja som tiež kopírovala - Zdeňka Milera 😃 😃 😃
florentina
28. jún 2013
@79zuzana
@rapunzel1
děkuji kočky moc, tak pokoukám a něco spáchám, ale vůbec se mi teda ty postavičky nezamlouvají....
mysiatkoo
28. jún 2013
@sikag @mizulienka @akapulko vdaka baby, ale ja vam asi ziadne finty neporadim, ved je to moja prva hranata.... ja som s nou az taka celkom spokojna nebola, lebo sa mi to na pravom hornom rohu troxu zacalo trhat ]-( tak som tam musela zakryt kvietkami...
@luciahromadkova vloziiiim 😉
dajna11
28. jún 2013
gitarka taká maličká iba 7 kilová 😃 😃 😃 trochen som prešvihla váhu 😃 😃
daducha
28. jún 2013
@dm1 ja vôbec netusim ci budu 3 platy stacit, take hebedo som este nepiekla 😃 .Urcite to budem musiet po platoch piect,vsak to ani taku misku nemam aby tam voslo naraz tolko vajec 😃 😃 .No moja posledna torta tak nech to stoji za to 😃
reruna
28. jún 2013
@florentina http://dopohadky.cz/vily-winx-vite-ktera-je-ktera běží to v animáčku na barrandově a je to šílená blbost, ale náš starší to miluje 😃
anibas
28. jún 2013
Óóó dievčatá aká som rada - zrušili mi tortu na 6.7.- svadobnú - ó HAPPY DAY !!!! 😃 😃 😃
florentina
28. jún 2013
@reruna super odkaz, děkuji moc!...konečně jsem se dočetla, že víly wings a winx jsou opravdu totéž 😉 ...a teda toto je pro holčičku, které bude 6 a to jsem myslela, že se jí budou líbit ještě dětštější motivy než toto...jsem nějak mimo 😃
nika266
28. jún 2013
Dievčatá od pondelka, Americký týždeň v Lidl
denisak77
28. jún 2013
Zasa ďalší týždeň za nami,nejak to letí.Pridávam tohotýždňovky ktoré sú okrem srdiečka podľa predložených obrázkov len s malými obmenami,čiže všetko kopírované.Dúfam ,že sa nenahneváte autorky tôrt,ale zákazník náš pán.Ešte jedna na nedeľu a dopečené.Ozaj,a ešte jedna pre silné žalúdky,prehovárali ma dlho na takúto tortu,lebo ,ja nerada pečiem takéto somariny a ,že ak sa bude páčiť oslávenkyni tak na budúci týždeň zasa ďalšiu takúto nádheru.
luciahromadkova
28. jún 2013
@lamps aj tato je superna x-) x-) x-) a vobec nie je nezazivna.... 😃
reruna
28. jún 2013
@florentina našemu bude 6 v září a winxky mezi jeho vrstevníkama prostě frčí...ale modelovat to bude asi fuška
reruna
28. jún 2013
marci2305
28. jún 2013
@lucula73 Krasna😉
@ajka82 Velmi pekne torticky, take cistucke...
@dida38 Perfektny spongebob😞
marci2305
28. jún 2013
@dajna11booze, ta je perfektna...😉
@denisak77 Krasne vsetky...vankusikova je velmi pekna, si sa riadne vyhrala s modelovackami a ta posledna....
no to by ma teda nenapadlo😃😃😃😃

Začni písať odpoveď...

Odošli