Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
29. jún 2013

@elamaslakova nádherné
@anibas parádne dielka
@aduskatt krásnučké
@janula.h krásne dielka
@pristela prekrásne tortičky
@mimcak to bábo je nádherné
@mojmacik krásna
@mrka2 nádherné tortičky
@jakelina nádherný hrošík
@maya30 nádhera

lussy23
29. jún 2013
viera6
29. jún 2013

čaute baby,krásne torty ste pridali......ja vas teda fakt obdivujem ako zvladate tolko toriet a to este aj do prace...... ja tento tyzden 3torty a 1OO zákuskov a mam dost a to stale poviem,ze dost a aj tak ma presvedčia ako
@lucula73
@anibas .. 😔 😕 😀

tohto tyzdnove....

lussy23
29. jún 2013

@denisak77 krásne tortičky... tá posledná - fuj(myslím samozrejme ten tvar a čo to predstavuje) je to to,čo si myslím že je?🙂 😒
@dajna11 krásna gitarka

lussy23
29. jún 2013

@lucula73
@marci2305
krásne tortičky

janula.h
29. jún 2013

ženy aká haluz svadba o pol 4 a ja mám tortu ešte stále doma asi budeme dllllho papať tortu :D

denisak77
29. jún 2013

@lussy23 je to to čo si myslíš

lussy23
29. jún 2013

Pridávam postavičky, ktoré som robila pre pani učiteľky na rozlúčk ua ako poďakovanie, keďže som školu už úplne dokončila... Len yb som chcela poradiť čo ešte zlepšiť🙂

A ozaj dokázali by ste uhádnuť, čo nás jednotlivá učiteľka učila?
Prvá drží kalkulačku aknihu účty, tá druhé sedí na zemeguli a má v ruke kufor. Pri ostatných je to už vidno.

denisak77
29. jún 2013

@maya30 airbrush mám od vianoc a robím s ním často,len si si to nevšimla,je to dobrá pomôcka

lussy23
29. jún 2013

a tá jedne je v reali tehotná, preto ma väčšie bruško🙂 tie posledné dve sú pre pani majsterky, ktoré ma naučili cukrárskemu remeslu.

maya30
29. jún 2013

@denisak77 veru az teraz mi to udrelo do oka ze ako super to mas vytienovane, hlavne na tej vcele sa mi to paci 😉

aduskatt
29. jún 2013

@janula.h to si akoze neprisli, dobre chapem?

lucula73
29. jún 2013

@viera6 ešte ti odpíšem,som nestihla na fb 😉
si si mákla tiež tento týždeň 😉 ...........no ja nechcem celkom prestať piecť,mám v tom kopec peňazí,pomocok..ale mne by stačila tak jedna za mesiac 🙂

maya30
29. jún 2013

baby nemate prosim ulozene poschodove torty s krajkou magic decor ? Snazim sa ukecat jednu nevestu, lebo chce tie patchworkove lekna, ale tie som uz robila tolkokrat...viem ze tu boli nejake inspiracie ked vypukla "krajkomania" ale neviem to najst

janula.h
29. jún 2013

@aduskatt áno moja :D

jakelina
29. jún 2013

@janula.h ty jo, tak třeba řekla nevěsta nebo ženich u oltáře ne!!!!! Snad se jenom zpozdili - nechápu. 😲 😲 😲

viera6
29. jún 2013

@lucula73 aj mne bude stacit, ale jedna za 2 mesiace 😀 😉

janula.h
29. jún 2013

@jakelina nie moja pozerám akurát fotku na fb 😀

jakelina
29. jún 2013

@janula.h 😀 😀

aduskatt
29. jún 2013

@janula.h fuuuuuuuuuuuha, tak to asi nepotesi......zabudli? ci uplne ze kaslali na to?

janula.h
29. jún 2013

@aduskatt ja vôbec ani netuším včera mi volala že dôjdu pred svadbou a nič :D

aduskatt
29. jún 2013

@janula.h pripomen sa im🙂

janula.h
29. jún 2013

@aduskatt píšem jej a volám a ticho 😀 ale ani sa nedivím teraz niekde tancujú

janula.h
29. jún 2013

@jakelina možno ju videli na fb a sa im nepáčila 😀

jakelina
29. jún 2013

@janula.h to určitě ne 😉

jakelina
29. jún 2013

@janula.h možná si vzpomenou, až ho budou chtít krájet. 😀 😀

aduskatt
29. jún 2013

@janula.h mozno chcu davat vysluzky a aby sa nezozrala uz na hostine, pridu neskor🙂

lucula73
29. jún 2013

@maya30 moja kamarátka robila teraz takúto. 🙂 🙂

janula.h
29. jún 2013

@jakelina @aduskatt noo ste milé dievčatká 😀

jakelina
29. jún 2013

@janula.h já s tebou soucítím, je to hrozné. Já kolikrát nadávám, člověk nemá žádný volný čas, buď peče a dělá na dortu a pak se nikam nedostane, protože čeká, až si pro něj někdo přijde. Vrrrrrrrrrrrr 😝