Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

akapulko
6. júl 2013

tak aj moja uz je hotova🙂pohltala som ocami vase krasne vytvorx🙂ze dakovala majitelke foto z ktorej som to skopirovala 😅 😅 😅 😵

alex87
6. júl 2013

babenky mám takú otazocku na Vás...hľadala som na nete kruhove vykrajovacky, take z ktorých viem spraviť lupene ruží ale aj take tie mini bodky na tortu,resp vykrajovat kruh na maffinky a nikde nič neviem nájsť... s čím to robíte vy? resp. kde ste to kúpili? ďakujem pekne 🙂

katarina51
6. júl 2013

@daducha nááááádherná 🙂 🙂 🙂 🙂

katarina51
6. júl 2013

@jakelina tá frma je perfektná 😉 😉 😉

ajka82
6. júl 2013

vuaaaa 😖 😢

woman04
6. júl 2013

@pipka https://www.google.sk/search?q=cake+for+girls+w...
...inak ti môžem ponúknuť len tú moju kvietkovo - motýľovú ,čo mám v albume 😀

simasa
7. júl 2013
viera6
7. júl 2013

Dakujem za všetky pacitka veľmi potešili aj kritika ohľadom kolaze 🙂 😉

Pridávam dalsiu orchideu do zbierky.....na listy som dala motýle lebo mi začali praskat listy 😨 😖

jakelina
7. júl 2013

@lokalistin úžasné

jakelina
7. júl 2013

@tinamk krásné a ty vtipné jsou super. Ty oči venku, to je bomba 😉

viera6
7. júl 2013

baby stalo sa vam,že sa vam zacala krajka na torte zvlnovat?

miciatko
7. júl 2013

vcera som dokoncila promocnu pre zahranicnych zakaznikov, keby ste vedeli ake stresy mi narobili volany ,ani za pana stat stale padali ,zozrala mi aspon rok zivota,ale vysledok bol naozaj krasny ..
Moj mm mi hovoril ze ja som tak silno v teba,v tvoju trpezlivost a tvoje ruky veril ked si robila tie volany,lebo ja bych to slahol ze by to az nakoniec zahrady dopadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
7. júl 2013

@miciatko je úžasný.

jakelina
7. júl 2013

Holky mám dělat takový kýčovitý třípatrák s vodopádem růží. Paní chce k tomu muffiny. Na každý růžičku a nějaké srdíčko nebo něco malinkého na přizdobení. Řekla jsem jí za jeden 15,- korun a prý je to strašně moc. Mně se teda nezdá, je s tím piplačka a přehnaná cena se mi to nezdá. Vám ano??? Vždyť nějaký obyčejný koláč z listového těsta stojí přes deset korun. 😲 😲 😲

ajka82
7. júl 2013

@jakelina mne sa to vobec nezda vela, ja ked som dorabala muffiny k torticke tak 0,90-1,- euro (suroviny, zdobenie, ak das este ozdobne kosicky...) ja bych jej aj 20-25 korun povedala za muffiny 😉

ajka82
7. júl 2013

@viera6 to sa mi este nestalo, ale v tomto teple sa mi zacala na torte topit 😖 tak som prerabala celu tortu 🙄

viera6
7. júl 2013

@ajka82 som zistila,ze som mala viac chladničku pustenú 4 tak asi to bude tím lebo teraz sa to trosku uz stahuje ako som dala mnej na 3...

aduskatt
7. júl 2013

@jakelina mne sa to zda malo, ja by som tiez pytala tak ako @ajka82

maya30
7. júl 2013

ahojte, pridavam svoje tohtotyzdnove, boli sme vcera na svatbe, tak tie 2 svadobne boli do daru, viezli sme ich vyse 200km, ale bola to hroza, podlozka pod 2.poschodim nepola poriadne prilepena, tak tie horne dve "tancovali" na spodnom aj mi trosku poskodili potah...no velke ponaucenie do buducnosti 😔 este ze bola taka cifrovana a celkovy dojem to nenarusilo...Inak ta trojposchodka bola podla zelania nevesty, nedala sa prehovorit na krajkovu tortu a trvala na tejto, tak som nakoniec aspon tu s nevestou spravila podla svojho gusta 😉

jakelina
7. júl 2013

@maya30 ty jsou úžasné, všechny do jedné

evicaka
7. júl 2013

@maya30 prekrásne všetky tortičky, možno sa inšpirujem, ak nebude vadiť 🙂 🙂 🙂 🙂

lokalistin
7. júl 2013

@jakelina dakujem

maya30
7. júl 2013

@jakelina dakujem 🙂
@evicaka kludne sa inspiruj, budem rada 🙂

ajka82
7. júl 2013

no baby fotecka... ma slak isiel trafit, lebo sa mu zacala zosuvat hlava, ale isto kvoli tomu ze uzz sa korpus mapil stavy a nebol az tak pevny, tak som musela este jednou tyckou hlavu podopret 🙄 aj foto podla ktorej som mala robit, takeho maju na pozvanke na oslavu...tak hadam budu spokojni...vaha 5,6kg

adrika202
7. júl 2013

moja prvá Zvonilka 🙂 som normalne na ňu pyšná 🙂

adrika202
7. júl 2013

@maya30 nadherné tortičky..tie šaty svadobne,padla mi sanka..nadhera 🙂

mamcas
7. júl 2013

@jakelina ja som teda mufinky este nerobila ale 15 korun je velmi malo,ved ked si u nas mam kupit tak stoji euro a nie je ozdobeny vobec. Ak sa jej to zda vela nech si ich spravi sama a hned zisti,ze to je piplacka 😝

nanima
7. júl 2013

pre sestru,svagra a krsniatko

jakelina
7. júl 2013

@mamcas no já jsem jí napsala, že jí udělám lepší cenu, že jinak stojí i 25 korun a já mám ty prostřední, ne ty velké. Jí se to zdá stejně moc, že prý budou mít koláče za 8,- korun jeden. Tak nevím kde takové seženou, já když bych chtěla koupit dobrý poctivý svatební koláč s máslovou posypkou, tak stojí kolem těch 15,- korun.
Ona vyloženě jenom hledí na cenu, vše co nejlevnější 😝

maya30
7. júl 2013

@adrika202 dakujem 🙂 tie volany mali byt povodne z krajky ale zistila som ze tu krajku nedokazem vobec nariasit, tak aj takto muselo stacit 😉