Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
25. júl 2013

@pipka já ho taky mám ten podnos z Lídlu a dorty pro nás na něj dávám a nebo bábovku někdy, když má přijít návštěva 😀

jenie123
25. júl 2013

@pipka prosim ta, nerobila si ty nahodou cerveno zlatu tortu? Sa mi zda, ze som ju videla u teba.. ale nie som si ista..

maya30
25. júl 2013

@aduskatt super, dakujem 🙂

aduskatt
25. júl 2013

@maya30 za malicko:--)

ajka82
25. júl 2013

@marci2305 oblatkovo.sk, ked objednam doobeda, na druhy den mam-len ja som si davala kurierom poslat nie postou, lebo ja poste moc neverim v tomto 🤐 , ale aj postou ti poslu 1.alebo 2.trieda ako potrebujes... a lepin pipingelom

mimajesa
25. júl 2013

@pipka dik moc 🙂 dam spat malu a hned pozrem.... 🙂 usetrila si mi veeela casu 😉

vecernicci
25. júl 2013

@maya30 ani mi nemluv, nic jinýho mi kluci doma nehrajou, teda ještě minecraft, takže buď jim k narozkám budu dělat tank určitého typu 😀 😀 😀 😝 nebo se ukostičkuju na dortu z minecraftu 😝

vecernicci
25. júl 2013

@maya30 nebo udělej tenhle znak a zasvěcení budou vědět hned 😉 http://www.google.cz/search?q=world+of+tanks+ca...

vecernicci
25. júl 2013

tak teď dočítám a koukám, že mě @ aduskatt předběhla 😀

zuul
25. júl 2013

juj dievcata krasne ste popridavali, ideme oddychovat trosku na holiday, tak sa tesim na dalsie vytvory o 2 tyzdne.
pa

pipka
25. júl 2013

@jenie123 ano robila som na zlatu svadbu 😉

pipka
25. júl 2013

baby toto nelajkujteeeee, to je staraaa tortusa 😉

jenie123
25. júl 2013

@pipka jeeeej, dakujem moc.. som sa dobre trafila.. 🙂)))

pristela
25. júl 2013

😀 😀 holky , ktora chcete prísť na rychlo kurz robenia tort 😀 😀 😀 😀 mam do zajtra obeda urobiť tri torty, aaale uz mam upecene korpusy, muhahaaa 😵 😵 a mam uz aj vymodelovanych do polovice dvoch psíkov 😀 a objednanu kozmetiku v meste na dnes 20 hodku 😵 😵 😵 a čo robim? pijem caficko a mrkam tu na Vladkinu a Kvetkinu nádheru 😵 😵 😵 tak taky rychlokurz s dalsou kavickou a pokecoooom 😀 😀 😀

romy01
25. júl 2013

Ahojte dievčence. Pridávam tortičky čo som robila pre mojich beťárov. Celkom som spokojná, hlavne s tou Tomáškovou

sisix
25. júl 2013

@vecernicci mladej hned ..... HEEEZKYYYY ....TANKYYYY 😀

lokalistin
25. júl 2013

@pristela draha tak, ked mas tolko casu potrebovala by som jednu zasteru 😉 das?

jakelina
25. júl 2013

Holky mám malou obměnu pribináčkového krému. Zůstalo mi otevřené Salko, neuvařené, jenom normální slazené mléko v konzervě. Tak jsem si říkala, dám ho do toho místo cukru, však to nic nemůže udělat. Tak jsem asi jednu třetinu Salka přidala ke tvarohu a šlehačkám, prošlehala do hladka a pak přidala Ole pudink. Krém má trošku jinou chuť než klasika, ale je výborný.
Tak přidávám a třeba někdo použijete. 😉

pristela
25. júl 2013

@lokalistin do prdelky, dve zasterky mam este robit 😕 som zabudla , este ze si taka zlata sladka dusa a pripomenula si mi zastery 😀 😀 😀 😀 😀

mamcas
25. júl 2013

@ajka82 krasni sa ti podarili 🙂ja mam nakoniec vsetko presne dane, akurat, ze postavicky ci co su to si mozem vybrat, ze ktore budem robit. Ja sa asi budem musiet ist pozriet do draka, lebo neviem ako je to presne velke 🙂 som hlavne zvedava ci take mini pici vymodelujem, ked som este nemodelovala 😝

mamcas
25. júl 2013

@lokalistin no uz som panovi aj vcera pisala, odpisal, ze sa mu minuli a ze dalsie tak do 15 dni. Ratam ale viac podla Vasich skusenosti 🙂 ale dakujem za ochotu 🙂

mamcas
25. júl 2013

@vlada111 krasna torticka 🙂 prosim ta ake mas velke korpusy? A olkokrat plnene? Je medzi tymi poschodiami taky pekny rozdiel, aj ja taky chcem 😝 dnes idem piect 😀

pipka
25. júl 2013

@pristela tak ty neprestanes provokovat 😠 😀 😀 😀 😀 😀
ja tu mam tiez dve rozrobene...a v kuchyni 32°C 🙄 🙄 🙄 nechce ma niekto zachranit? ☹ 😅 😝 😝

a traktor na stole...a neviem sa k nemu dokopat 😝 🙄 teda skompletizovat ho 😝

lokalistin
25. júl 2013

@pristela ne ne ne ja som myslela pre mna 😠

ajka82
25. júl 2013

@mamcas dakujem, ja som si tiez mohla vybrat ake chcem, len museli byt 3ks, nech ma kazde dieta jedno, no ja som tiez myslela, ze ich nedam a kedze maju take velke hlavy, musela som ich prebodnut flor. drotikom aby drzali...to ti mozno aj pomoze ...a mozes potom zapichnut do torty 😉

ajka82
25. júl 2013

@pipka ja bych ti aj pomohla, uz ma prsty svrbia, jak mi je lepsie 😝 ale nemooozem, predsalen sarlachova angina-infekcna 😔 takze este tyzden pokoj od objednavok dodrzat, aj ked uz je mozno po bacilovi, ale preistotu 🙄

lokalistin
25. júl 2013

@mamcas no ja som ich zatial este nedostala,ale ja som prevadzala peniaze zo zahranicia,takze to chvilu trva,kym ich dostane

pipka
25. júl 2013

@ajka82 tak to aano moja, ty len pekne oddychuj a liec sa 😉 myslim na teba 😉

mamcas
25. júl 2013

@ajka82 joj to dakujem za radu 🙂 urcite drotiky pouzijem, lebo taka nekonfekcna velkost mi bude urcite robit sarapatu 😝 postup asi ani nahodou nemas co? Sice robila si podla obrazku... ja budem tiez tak,ale bojim bojim veru 😖

mamcas
25. júl 2013

@lokalistin ved jasne 🙂 ale aj tak baby pisali, ze mu to trva poslat 😝 hadam ich do Vianoc dostanem 😀