Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamcas
16. aug 2013

@lamps to Ti urcite nehrozi 😀 😀 😀 Joj to je krasne 🙂 nie je nad to ked niekto oceni nasu snahu, ze? Len teda za seba hovorim, ze skoda, ze to je malokedy... 😖 Vytesuj sa, hned Ta prestane chrbat boliet 🙂

pristela
16. aug 2013

Holky mooooc dakujem za pacitka aj pismenka 😵 😵 😵
@lapms, pchaaa ved tamtoho tvojho ani neberiem , si vyberiem niekoho iného 😀 😀 😀 😀 tento tvoj je narocny ako moji 😝 😀 😀 😀

lamps
16. aug 2013

@mamcas 😀 😀 😀 😀 chrbát, bolí stále, švaclo ma to riadne 😝 😝 😝 😝 😝 asi som už stará, ale teším sa, veľmi sa teším. Toto je najkrajšie na tejto "robote" 😵 😵 😵 😵

lamps
16. aug 2013

@pristela ty by si moje baby chcela čo? tie ti nedám, moja zlatá za nič na svete, ale ani toho najstaršieho by som nedala

jakelina
16. aug 2013

@lamps normálně přes extrudér. 😉

lamps
16. aug 2013

@jakelina aha, ja som tipovala lis na cesnak, extrúder som posunula Silvinke, mne sa s ním veľmi zle robilo

muffinka8
16. aug 2013

@sikag sú to potiahnuté guličky 🙂

csina
16. aug 2013

Dievcata dakujem za rady a tipy.. Ta besamelova je fantasticka, nenarocna na suroviny, pripravu a je velmi chutna 🙂

viera6
16. aug 2013

@mamcas
@elamaslakova
@sikag dievcata dakujem vam, zobrala som tych 5O a predstavte si boli tak nadšený 🙂 ,ze dala pani o 10viac,co zas mna potešilo 😝 🙂

viera6
16. aug 2013

a ďakujem za pacitka oboch tortičiek 🙂

miciatko
16. aug 2013

@mamina1978 dakujem za pudingy,hned som vyskusala aj krem a je uzasny , velmi pekne ti dakujem,som ti moc vdacna

alenkam.
16. aug 2013

@csina mozes mi prosim dat recept alebo cislo str.na tu besamelovu? 🙂

simasa
16. aug 2013

@jakelina Nádherné tortičky 😵

simasa
16. aug 2013

@lamps A ja som zaň veľmi vďačná. 😵 Už som ho využila na toľkých tortách... A teraz, keď poviem, že s ním idem robiť, tak muž sa už automaticky berie, že to je jeho úloha a potom sa všade chváli, že toto robil on na torte 😀

reruna
16. aug 2013

Tak tady je můj lev pro mm, který je znamení lev, to vyřezávání je šílená piplačka a není to úplně tak jak jsem chtěla, ale líp to neumím. Jinak je to mramorák, krém paříž s mascarpone, džem černý rybíz, potah pasta dama stella a pasta dama chocolate

lamps
16. aug 2013

@simasa 😀 😀 😀 to je super, že slúži a ja ako taká z tých zaostalejších a menej zručných 😀 😀 😀 😀 používam stále striekačku

jakelina
16. aug 2013

@reruna krásné to je 😉

reruna
16. aug 2013

@pristela krásná panda, mm mi tady nevěří, že to není umělé, fakt dokonalá 😀
@jakelina ty máš na tvářičky formičku? ten chlapeček je moc pěkný
@lamps krásné postavičky, viděla jsi film Horton? tvoje postavičky jsou jako z toho filmu 🙂

jakelina
16. aug 2013

@reruna mám otlačenou hlavičku od panenky a pak to ještě kosticí dodělám. Přidělám nos a víčka a do očiček dám bílou hmotu a pak barevnou podle barvy očí a přilepím uši.

mamcas
16. aug 2013

@simasa jezis to vazne? Moj to neznasa 😝 je hnilyyy ako vos 😝

lamps
16. aug 2013

@reruna 😅 😅 😅 ďakujem, z toho filmu som videla len ukážky, ja veľmi málo pozerám TV

elamaslakova
16. aug 2013

@jakelina Nádherné tortičky
@denisak77 Tortičky sú veľmi pekné

pipka
16. aug 2013

babulky, moja dnesna, ponikovska... brali ju este za horuca, takze nestihla ani poriadne zatuhnut, duufam, ze sa im nerozpadla v aute 😅 😖
5,5 kg spodok mramorak, pribinak a maliny, hore orechovy korpus, dzem s rumom a parizak 😉

pipka
16. aug 2013

@pristela moooja no uuuuzasna panda, hadam aj lepsia ako vo filme 😅 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 som na teba hrda 😀

demeterka
16. aug 2013

Babule, co pouzivate ako podnos pod tortu, to co balite do toho okrasneho papiera aby to nejako vyzeralo?

lamps
16. aug 2013

@demeterka kartón alebo dosku z drevotriesky

romy01
16. aug 2013

Ahojte . Pred malo chvíškou som dokončila tortu pre môjho synovca a náramne som bola spokojná, kým fotka neodhalila zas nedostatky. Nechápem to, lebo vošným okom to vypadá omnoho lepšie.

pipka
16. aug 2013

@lamps jeeej az teraz pozeram, ze tu uz su kucharikovia aj s pokecom 😕 😀 😀 no uuzasni su... co ti budem klamat 😀 sikovnica si neskutocna 😉 ukladam 😉

@muffinka8 kati prekraasny je mickey, moc sa ti podaril 😉 krasna, cistucka pracicka 😉

lamps
16. aug 2013

@pipka áno, tu sa o nich viedli reči 😀 😀 😀 a ďakujem

pipka
16. aug 2013

@lamps no vidiiiis 😅 😵 a ja cely den makala, a len na FB som obcas kukla, tak som ti tam pisala 😅
musim najprv sem kukat odteraz 😀