Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mimcak
18. aug 2013
@aduskatt

@pristela no tak som im napísala či maju radi koks tak uvidím čo odpíšu. A ten trasený s ananásom sa robí klasika ako s mandarinkami?
pristela
18. aug 2013
@mysiatkoo 😃 dostaneš po riťkoidke !!! 😃 😃 😃

@mimcak jj, presne to iste
timuss
18. aug 2013
@euka210 myslím, že bohato stačí šľahačka s čokoládou, ten krém je fantastický a jednoduchý, načo si komplikovať život 😉
mysiatkoo
18. aug 2013
@pristela :-p bude mi potesenim 😃
mimcak
18. aug 2013
@pristela
@aduskatt takže kokos nie tak bude trasený a bananový. No ale zas dumám dve druhy plnky do max. 3kg torty?
mimcak
18. aug 2013
Kočky ako sa to robý ked vám pošlu na mail foto torty s jedlím obrázkom.,že chcu taku istu tortu aj s tým obrázkom na torte. potrebujem ho dať vyrobiť,ale neviem ho na nete nájsť.
ajka82
18. aug 2013
@mimcak skusala si hladat obrazok aj inak ako v ponuke uz hotovych jedlych obrazkov? aky ti poslali?
aduskatt
18. aug 2013
@mimcak pracne na googli som hladala, skusala nazvy, az kym som nenasla, co potrebujem, ulozila som do kompu a poslala mailom tam, kde mi to vytlacili
luciahromadkova
18. aug 2013
@lucula73 ja mam ulozene toto
lokalistin
18. aug 2013
@petkaa28 krasne
lokalistin
18. aug 2013
@pristela uuuuzasna opica, niekoho mi pripomina 😉
mimcak
19. aug 2013
@ajka82
no to ešte nie.Tak vidím ,že mám čo robiť :-p
sissmiss
19. aug 2013
Baby, otazocka. Ako dlho (najdlhsie) vydrzia kvety so smartflexu v pouzitelnom stave? Potrebujem cca 10dni pred oslavou spravit kvety, lebo potom ideme na tyzden prec...a za den medzi prichodom a oslavou to nestihnem pri detoch vymodelovat...tak chcem spravit kvety dopredu a den si nechavam na lepenie, potahovanie a take tie veci...

A druha otazka, nenasla som nikde na nete...mascarpone sa moze dat do mraznicky? :-N Mam tam 3kusy...ze ci do kosa alebo ich mozem pouzit...

Dakujem 🙂
mimcak
19. aug 2013
@sissmiss Kvety ti vydržia dlho,len ich prikri,alebo daj niekde ,aby sa na ne neprášilo.
Mascarpone som dávala do mrazničky iba raz ,ale bolo nepoužitelné do torty,lebo ostali v ňom také hrudvôčky,iba ak ho použiješ potom iba tak pre Vás doma.
sissmiss
19. aug 2013
@mimcak Dakujem ti. Torta bude pre svokru a budeme ju jest len my, rodina, ale aj tak, pre svokru chcem aby bola super 😃 Ako inak 😃 Takze mascarpone paapaa. Co uz. Budem mudrejsia nabuduce.

Este sa spytam...chcem robit orchideu v kvetinaci...mam to cele dat dokopy, a tak prevazat (3hodky cesta) alebo nejako orchideu zvlast nech sa to nahodou nepolame a potom to tam dorobim radsej? Este som neprevazala tortu, zatial som ich robila pat...
mimcak
19. aug 2013
@sissmiss Ved ho nemusíš vyhadzovať,ale urobíš potom pre Vás niečo. A s tou orchideou ti neporadím. Tu som ešte nerobila takto v kvetináči. :-|
mimcak
19. aug 2013
Teraz rozmýšlam,že som tu ešte nedala posledné dve víkendové. Safari 5kg, pribináčik a parížsky, Na 50 3,5kg pribináčik.
abriela
19. aug 2013
@pristela davam na teba kontakt janie80 - zakazka sitie. Aj ked ta nepoznam, dufam, ze neprekaza, ze ti robim reklamu a rozpravam aka si sikovna 😉
mimcak
19. aug 2013
😃 foto
sissmiss
19. aug 2013
@mimcak Dakujem, tak skusim a potom napisem ako to dopadlo 🙂 aj s masc. aj s prenosom kvetu 🙂
lucula73
19. aug 2013
@luciahromadkova lucka dík,tie sú pekné,ešte dačo skúsim na googli nájsť......ďakujem 🙂 🙂 🙂
pipka
19. aug 2013
babyyyyy pomoooc, potrebujem poradiiiit.
sak moje dieta ma zajtra narodky a ja jej potrebujem spravit daku minitortu, potom budeme mat velku oslavu s deckami az 31. 8. to mam plan, co spravim...aale teraz netusim =-) :-N :-N 😞
len taku malinku ako jeden kopcek z husenice...ale co? =-)
uz mala taku lienku, korytnacku, aj kvietkovu..ake zvieratko sa da este spravit z toho kopceka? hmmmmmm? =-) :-S
nehodite mi sem nejake inspi ...ja take to malinke nemam nic ulozene :-|

dakujeeeeeem x-)
dada2007
19. aug 2013
@pipka včielka, prasiatko, žaba, ovečkaaaaaaa.........
pipka
19. aug 2013
@dada2007 ooooo žaba je supeeer x-) a naahodooou foto nemas daduska? =-) :-N
dada2007
19. aug 2013
@pipka ee, len toto https://www.google.sk/search?q=frog+cake&client...
a ešte na sk stránkach.......ale nič čo by som mala uloženéééé :-|
pipka
19. aug 2013
@dada2007 ano ano, toto som vygooglila aj ja 😉 no nic...idem hladat este, mozno nejake chutne žabule niekde najdem x-)
aduskatt
19. aug 2013
@pipka skus mrk, tam na zaciatku je taka mala zabka
http://www.google.sk/search?hl=sk&site=imghp&tb...
pristela
19. aug 2013
@pipka inšpiracia z netu
lamps
19. aug 2013
@pipka ja som robila takú mini tortičku pre našu Veronku, mala priemer 10 cm, ale takú veľkú radosť jej urobila x-) x-) x-) x-) tu je
pipka
19. aug 2013
dakujeeeem vam moooc sladulienky moje milovaneeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli