Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
23. aug 2013

prosim toto... na torte je nafarbena hmota a potom na tom odtlacenom je robene praskovkou ten efekt steny alebo hubkou? nevie niekto poradit, dakovala

maya30
23. aug 2013

@brunila ja by som tie kaly spravila svetloruzove a vytienovala cyklamenovou, ja mam campion rose a je presne taka vyrazna 😉

maya30
23. aug 2013

baby na tento tyzden mam dotortovane, druhykrat cez tieto prazdniny mam volnu sobotu 😝 tie 3 svadobne su na jednu svadbu, pri tej 3poschodke ma dostihla nocna mora - pri prekladani na podlozku sa mi zosmyklo prostredne poschodie a plaslo na linku, az mi zle prislo tak som sa zlakla 😖 nastastie uz bolo riadne vychladene tak sa na jednom mieste len mierne deformoval potah a isli tam tie zavoje, tak to vobec nevidno...najviac som sa tesila na tu motylovu, ale nechceli drzat ani za svet, nic nezaberalo, tak som nakoniec lepila rozpustenou potahovkou...no a Jackson je kapitola sama o sebe 😀 trvali na tej postavicke, hlavne aby sa podobala, akoze spravila som maximum, len dufam ze som take robila naposledy 😝

svetlo55
23. aug 2013

@ludkas31 Ďakujem 🙂

zuzinka2312
23. aug 2013

Prosím Vás, na tří patrový dort budu dávat živé kaly... stačí jejich stonky-konce zavoskovat? Vydrží od pátečního poledne do sobotního odpoledne? Děkuji za rady...!

anibas
23. aug 2013

@maya30 Torty úplne Excelentné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

muffinka8
23. aug 2013

Baby, je tá torta vhodná pre 8 ročné dievčatko? 😕 bola som totálne bez inšpirácie. Malá má vraj rada vílu Zvonilku, ale za ten svet som jej nevedela spraviť tvár, stále vyzerala ako mimozemšťan 😝 tak som spravila len takú neutrálnu postavičku 😨 Neviem, stále mám pocit, že tej torte niečo chýba 😕

maya30
23. aug 2013

@anibas dakujem 🙂

elamaslakova
23. aug 2013

@maya30 Prekrásne tortičky , úžasné

mysiatkoo
23. aug 2013

@maya30 WOW .. vsetky do jednej su skvele
@muffinka8 rozhodne! a mne na nej nexyba nic, vesela je 😉

balazica26
23. aug 2013

baby, som začiatočníčka, ako dlho schnú postavičky , kvety modelované z MMF? Ďakujem

jakelina
23. aug 2013

@maya30 zase nálož luxusu 😉

vladiella
23. aug 2013

prosim, nejaky postup ako zafarbit pravy marcipan cokoladou?? da sa to?

muffinka8
23. aug 2013

@mysiatkoo 🙂 ďakujem, ... muž skonštatoval, že jemu by sa páčila 😀 že má dobré farby

@maya30 nádherné a tá prvá je neskutočná ako z katalógu nejakého, krásna jemná 😵

sticker
23. aug 2013

@muffinka8 Mne sa páči 😅 😵

sticker
23. aug 2013

@maya30 Neskutočné torty!!!!! Ten Michael sa mi páči úplne najviac 😎
A môžem sa vás baby opýtať.... dnes som sa dozvedela, že do zajtra torta 🙄 Koľko najmenej ste chladili šľahačku s čokoládou pred vyšľahaním? Ja zatiaľ vždy poctivo noc... No teraz by sa mi hodilo asi menej 😅 😝 Príp. na koľko to dať do mrazáku? Lebo viem, že sa to tu už niekto raz pýtal, no nepoznačila som si - veď ja budem vždy vedieť o torte skôr 🙄 😝 😠 😀

aduskatt
23. aug 2013

@sticker dve hodky do mrazaku, sem tam ale nezabudnut premiesat🙂

muffinka8
23. aug 2013

@sticker Jedine nerobiť takú plnku 😅 ... ale @pristela písala že 2-3 hodinky do mrazáku ak sa nemýlim 😕

sticker
23. aug 2013

@aduskatt @muffinka8 No vybrali si takú 😀 😀 Ale tak skúsim do tej deviatej, desiatej večera nechať asi iba v chladničke....alebo to teda capnem do mrazáku. Možno by som mohla aj do rána nechať klasicky, len to sa bojím, či stihnem spraviť všetko, ešte aj balím do toho 😒 Je to pre dvoch chlapcov puberťákov - to je ešte dilema navyše ako ju vyzdobiť... jáááááj. Chcem spraviť polovicu volejbalky... no ale tie pásiky, to je na mňa si moc vysoká matika 😝

pristela
23. aug 2013

@sticker ja davam do mrazaku na dve hodky, nemiesam ani nic,len to tam vrazim a ked je to studene tak vyberam hned mixovat/ v tej istej nadobe co sa mrazila!/

luciahromadkova
23. aug 2013

@maya30 nadherne

pristela
23. aug 2013

@maya30 uuuzasne , vsetky , neskutocneeeee, Michael je Top !! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ajka82
23. aug 2013

@larah ja som davala len dzem...ale naposledy pre nas som skusala kombinaciu s ananasom a bola som prekvapena, ze ju robinka zjedla a chvalili...to som skusala, lebo som mala davnejsie nejaky gastanovy dezert a bol tam ananas a velmi mi to chutilo, tak testovala som ci sa da aj do torty 😉

mrka2
23. aug 2013

@maya30 woow, úžasnééé. si macherka! 😲 😉 😵

sticker
23. aug 2013

@pristela Žanet prosím ťa a aj to prikrývaš do toho mrazáku?

pristela
23. aug 2013

@sticker nie , neprikryvam len to šupnem priamo v tom hrnci čo sa to "varilo"

123choco123
23. aug 2013

@sticker ahoj 🙂 ja robim parizsky krem bez chladenia cez noc :P jedna slahacka 250ml, k tomu 300g cokolady na varenie z Lidla 55%, rozpustit cokoladu v slahacke aby nezovrelo.rozmiesat si maslo s cukrom to robim od oka. potom do masla primiesat slahacku s cokoladou.hned ako vychladne davam na tortu, naplnim ju a necham dve tri hodky tuhnut v chladnicke ktoru zapnem aspon na 4.krasne stuhne a je velmi chutna a nemusis ju chladit cez noc

aduskatt
23. aug 2013

@123choco123 no, len tu sme sa bavili nie o kreme s maslom, ale o parizskej slahacke🙂)

mysiatkoo
23. aug 2013

@sticker daj viac coko ako zvyknes a vyslaha sa ti to aj po hodke v mrazaku... vyskusane 😉

mysiatkoo
23. aug 2013

@sticker ak teda budes slahat v tom, co si rozpustala... (ja topim v mikre do rozpustenia coko, nie na plameni a teda nie do zovretia)