Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
28. aug 2013

@jakelina no nie asi, to určite, neboj spomeniem si aj ti napíšem 😅 😅 😅 😅 a stým prípitkom v mojom prípade je to otázne 😀 😀 😀 😀

jakelina
28. aug 2013

@pipka my jsme chudáci co. 😀 😀

lamps
28. aug 2013

@pipka
@jakelina dievčence ja som nezamestnaná, ja vám upečiem 😀 😀 😀 😀 ale unavená som tiež ako ... až sa samej sebe čudujem, čo tu ešte robím a prečo ešte nie som v posteli, neviete?

dagmarmustafa
28. aug 2013

Jedna rychlovečka🙂

pipka
28. aug 2013

@lamps vieme...lebo chces byt radsej s nami 😀 😀 😀

pipka
28. aug 2013

@lamps ozaj..a uz ste prestahovaní? 😕 😉

lamps
28. aug 2013

@pipka no presne, presne 😀 😀 😀 😀ach a sťahovanie .... to je hudba budúcnosti, časovo a finančne to je veľmi náročné, pri 4 deťoch a jednom príjme to vidím tak na 5 rokov, mm síce tvrdí, že takto o rok už budeme v novom, ale ja to vidím blede

pipka
28. aug 2013

ja by som teraz potrebovala este upiect pacaciky a uvarit gulas na sobotu...hlasi sa niekto dobrovolne? 😅 😀 😀 😀

lamps
28. aug 2013

@pipka já, já, já 😀 😀 😀 😀

pipka
28. aug 2013

@lamps vyyyyyyyyyborne, ja som vedela, ze na teba sa mozem spolahnut 😀 😀 😀

taaak k tej torte, co uz mam u teba si pridaj aj tie pagaciky aj gulas ...v sobotu mame detsku party, tak aby sme si pochutnali 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎

vladiella
28. aug 2013

@jakelina a nedalo by sa s tym marcipanom zmiesat ten coko ganache??

lamps
28. aug 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 no jasné, že sa môžeš spoľahnúť, na mňa vždy a o koľkej prídeš? aby som to už mala nachystané, pobalené aj kávu uvarenú

pipka
28. aug 2013

@lamps najneskor rano o siestej 😀 😀 😀 aby som to zas na deviatu stihala na Zahorie 😅 😀 😀

lamps
28. aug 2013

@pipka 😀 😀 😀 dobre privstanem si, aby som všetko postíhala. Aj ma vezmeš na tú párty?

pipka
28. aug 2013

@lamps no POCHOPITELNE 😀 😎 😎 😎

lamps
28. aug 2013

@pipka ty si fakt dobrá pani učiteľka 😀 😀 😀 😀

mysiatkoo
28. aug 2013

@pipka prave tu modelujem tie prisery.... dakujem za fotopomoc 😀

pipka
28. aug 2013

@mysiatkoo za malo moja 😀 a uprimnu sustrast 😅 😅 tie tri chlpy na tej hlave su uplne ze super 😅 😅 😅 😀 😀 😀 uzi si to 😝 😀

mysiatkoo
28. aug 2013

@pipka priserne su! nie len 3 xlpy, cele prisery... musim k nim vymysliet nieco, co sa mne samej na tej torte bude aspon trosku pacit... a vdaka za suustrast, budem zjavne potrebovat 😀

pipka
28. aug 2013

@mysiatkoo no hlavne tam vraj musi byt ten prak 😅 to mi kazdy prizvukuje, ze bez toho to straca pointu 😕 😅

inak ja to tiez neovladam, moje deti o tomto nastastie ani nechyruju, my sme este len v leveli "krtko" 😀 nastastie 😉

mysiatkoo
28. aug 2013

@pipka heh, tak ten som nemala v plane, takze VDAKA za info, este by to bol nakoniec aj pruser 😀

beatushka
28. aug 2013

@lamps taaaak a korpus sa pecie 🙂 este vymysliet co dalej.... 🙂

anibas
28. aug 2013

Žienky @pipka @lamps pozdravujem Vás a práve som vypla rúru 😝 . Som v slabej chvílke prisľúbila kolegyniam torty 😀 😀 😀 😀

lucula73
28. aug 2013

@anibas tak mne ešte rúra dopeká,tiež som v slabej chvíli prislúbila kolegyniam torty 😀 ,zas som vzala dve,no ešte že mám v piatok dovču.........................som nepoučiteľná 😝

ajka82
28. aug 2013

vy ste dobre baby...ja som pred 15 min. vytiahla piaty korpus z rury 😀 😝 ...zas som si nezaznacila, ze som uz tolko poslubovala davnejsie... a ze max. 2 tyzdenne 😅

pristela
28. aug 2013

baby co blaaazniteee ???? 😀 😀 😀 😀 ja nemam este ani muku kupenu 😀 😀 😀 aj mne upecteeee

dada2007
28. aug 2013

....ja som tiež pred chvílkou vytiahla štvrtý korpus z rúre....zajtra pokračujem..... 😝

florentina
28. aug 2013

no a já sice jen dva, ale zato je jdu dát teprve do trouby 😅 ...

akapulko
28. aug 2013

🙂))paaaaanecky ja tu umieram od unavy a vy este len teraz peciete ☹ ☹ ale aspon uz mam dve hotove uz len tri 😝 😝 😝 😝 ale az rano 😝

viera6
29. aug 2013

Ahojte,,,, prosim,,,,,ako urobit aby mi auto stalo na kolesach?