Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

wighy
1. aug 2009

🙂 sofi heheh vies co az mi to bolo neprijemne ako ma tam chvalili som bola total hotova 😀 😀 😀

vrch som potela len maslovym kremom

no a tie vykrajovacky aj ja kupim hehehe ale skusim kuk aj u nas ci nahodou nedostanem predsa postovne zbytocne platita ale ked nie tak urcite objednam 🙂

prave sme sa rozpravali ze august mam na torty volne a potom to v septembri zacne hehe

mala ma 16sept. narodky tak jej upeciem nejaku peknu s macikom lebo milujem maca len ece musim najst inspiraciu a nejaky vhodny krem pre nu tak ze ak mate napady sem s nimi 😵 😉 🙂

ja a v septemri ma aj svagot narodky a chcela by som mu na tortu urobit fut.loptu ako ozdobu ale sajnu nemam ako na to

basado
1. aug 2009

jej ten valec sa mi strašne pači 😝

sofi07
1. aug 2009

ale dobre to padne, ze wighy? 😉 odmena za tu namahu 🙂
aj u nas to zacne v septembri a potom az do vianoc, aspon budem trenovat 🙂
basado, aj mne sa ten valec velmi paci, ale dost prehnana cena sa mi zdala, ked som to kukala

junovka
1. aug 2009

sofi07, ano potrela som korpus cokolad.plnkou a tak som dala ten potah z Jojo.Myslis, ze to bude asi tym?? 😕 😕

wighy
1. aug 2009

sofi presne to som myslela a kolko stoji taky valec????

veru veru dobre to padneeeee hehehe

sofi07
1. aug 2009

tusim ze okolo 500 sk, tak nejako, ale neviem ci to nebol cely valcek taky, nie len nasadka

wighy
1. aug 2009

ups tak to je poriadna palka hehehe,to by som urcite nekupila 😝 😀

wighy
1. aug 2009

jeee sofi ty si poklad,fakt to je valcek a stoji 😝 tie nasady by boli urcite lacnejsie ale mozno u nas take nedostat ktovie

sofi07
1. aug 2009

ozaj, na nejakom fore som citala, ze baby pouzivaju klasicke stare valceky na steny 🙂)))))))))))))))))

wighy
1. aug 2009

to fakt??? 😀 😀 😀 musim najst bezpodmienecne nejakeho stareho maliara 😀 😀 😀 😀

basado
2. aug 2009

ahojte babulky.
neviete mi poradit? chcem spravit bratovi tortu pohar-pivo ale slane, nemate nahodou recept. dakujem 🙂

cessy
2. aug 2009

ahojte, ja som vas oklamala 😕 😕 😕

cessy
2. aug 2009

tato torta bola siesta nie piata 😕 😀 😀

sse
2. aug 2009

Ďakujem dievčatá za pochvalu no ja som tiež len začiatočník.
cessy nemáš za čo ďakovať, a tá tvoja tortička sa mi páči ja som sa ešte na ružičky neodhodlala. Skúšala som a jedna sa mi aj vydarila, ale ďalšie nie a nie urobiť pekné sa mi stále rozpadávali a neviem prečo tak som to radšej nechala tak 😉

cessy
2. aug 2009

no ved aj ja som mala poriadne nervy ked som ich robila......alionuska tu niekde pisala, ze ona velmi rada robi ruzicky....tak jej zavidim ze to vie robit. ale neboj, mozno aj mi casom... 😅

roxi
2. aug 2009

ahojte baby, prosím potrebovala by som poradiť nejaký svetlý krém pod poťah, niekde som tuším čítala, že sa dá niečo také urobiť zo zlatého klasu, ale nezapísala som si to a už to neviem násjť 😖

cessy
2. aug 2009

ja robievam ten pudingový, je super 😉

sisidl
3. aug 2009

Ahojte. Tak pridala som do albumu tie 3 co som robila cez vikend. Som zvedava do kedy tam zostanu 😉

sisidl
3. aug 2009

abetka,pekna torticka.. 🙂

abetka
3. aug 2009

no dala sa jest 😀

majdula
3. aug 2009

Tak se k vam holky poprve pridam a spis sem asi poslu pro inspiraci sveho muze - nadseneho amaterskeho cukrare 😀
Vcera delal na kamaradciny tricatiny mrkvovy dort - jen misto svicek tam bylo 30 marcipanovych mrkvi 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

http://spoluzaci.im.cz/picture/1009/132681009.j...

alionuska
3. aug 2009

No majdula.tie mrkvicky su krasne! Ten druhy odkaz mi nejde otvorit. 🙂

alionuska
3. aug 2009

Tak som si vas precitala pomylicky dozadu,co ste tu len popisali..nebola som doma..
Wighy aj ja mam 16.Septembra narodeniny..ako tvoja malinka... 😀 😀
Veru do hmoty sa da vselico otlacat,aj tie stare valceky na malovanie..len ludia to uz povyhadzovali lebo sa to uz nepouziva...ja sa vzdy zabudnem opatat krstneho-ten maloval ,ze ci nejake nema.... 😅 Ved je to taka guma,alebo co a ked sa poriadne vydrhne..moze to nakoniec byt zaujimavejsie ako nejaky valcek za 500 korun,nie?? 😀 😀

alionuska
3. aug 2009

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

alionuska
3. aug 2009

Majdula...dokonaleeeeeeeeeeee!Keby som bola zajacik,tak neviem neviem...???!!!! 😀 😀 😀 😀

wighy
3. aug 2009

😵 sisi wow torty su nadherne som normalne onemela 😵 😵

majdula wow ta mrkvova torta je super 😵

alionuska,tak to potom na tvoje narodky uuurcite nezabudneeeem 😵