Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ollako
21. sep 2013
NO baby užasné tortuše, kde sa ja na vas hrabem :-p moja nočna tentokrat robena z najvacsej lasky, mojmu Petkovi dnes ma 5 rockov... jaj ale ma, co vylepsovat, musim este trenovat, ale uz sa mi risuje praca, tak uz bude s mojimi pokusmi asi koniec,
mysiatkoo
21. sep 2013
@lamps ja len preto aby som sa vyblbla 😃 :-p
jakelina
21. sep 2013
@ollako hezký a malému vše nejlepší 😉
simasa
21. sep 2013
@lamps obe sú krásne. Mne sa veľmi páči aj tá Spongebobová 🙂

@maya30
@jakelina Baby, díky moc x-)
pristela
21. sep 2013
@mysiatkoo žena, uuuzasna je ta tortuska , ze fantastikus, normalne som sla do kolien z toho fešáka 😃 😃 😃 bombový je 😃
mysiatkoo
21. sep 2013
@pristela 'kujeeeeeeeeeeeeeem x-)
pristela
21. sep 2013
Inak baby , ja davam tortovy oddych , bo take objednavky ako flasa a chomut, no brrrr, ubera mi to energiu na vsetky ostatne 😞 😞 😞 😞 este prezit buduci vikend , tam sa mi stala hroza- des, ponahlasovali torty a pak pomenili ake chcu a su z toho same poschodky, tak neviem ako to zvladnem a hlavne zmestim , aaale vikend na to nemam nic 😃 a ani za nic na svete nic nevezmem :-p :-p :-p no a dalsie viknedy len tak 1-2 tortusky, snad sa zas nedam ukecat na viac , bo ma táto zaluba velmo rychlo prejde :-p
pipka
21. sep 2013
@pristela ja nemam nic tento vikend a nevieeees si predstavit ako si to uzivam 😎 😎 😎
som mala mat jednu velku poschodku, a tu mi zrusili a ja čusim ako voš pod chrastou aby nikto nevedel, ze nic nemam :-N 😃 😃 😃 a taaaaak je mi dobre :-p 😃 😃 x-) x-) x-)
pipka
21. sep 2013
@mysiatkoo a tie typicky futbalove nôžkyyyyyyyyyyyy 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vlada111
21. sep 2013
@simasa suprová je
jakelina
21. sep 2013
A konečně víkend. Jdu ven dokud neprší.
vlada111
21. sep 2013
@pristela parádne všetky, si macher
vlada111
21. sep 2013
@mysiatkoo to je geniálne, super postavička
vlada111
21. sep 2013
@jakelina
@mysiatkoo presne, aj ja robím špajdle v hmote. Super to drží, moja 13 cm karkulka sa na nich udržala 🙂
vlada111
21. sep 2013
@lamps ty koťuha, veď ich máš krásne, a tá kvetová...
vlada111
21. sep 2013
@mysiatkoo inak tá ganáž je geniálna, aj by som sa do toho pustila, ale asi je to veľa gebravej roboty 😞
lamps
21. sep 2013
@vlada111 😃 😃 😃 ale Vladka som najedovaná, ten kvet nechce vyschnúť, stále je taký mľandravý, ale veľmi ďakujem za pochvalu
vlada111
21. sep 2013
@pristela
@pipka no kočky ja som robila teraz len po jednej, ale mám toho dosť. Tak som rada, že už som teraz jednu dokončila a konečne budem môcť dva týždne háčkovať mojim deťom 😃 A teda že 5, tak to ja by som išla na psychiatriu 8-(
vlada111
21. sep 2013
@lamps no my sme nič nespozorovali, a čo, veď lupienky kvetov podliehajú poveternostným podmienkam bežne 😃
vlada111
21. sep 2013
@jakelina scooby úžasný
lamps
21. sep 2013
@vlada111 😃 😃 😃
pipka
21. sep 2013
@vlada111 tak nam sem hod co si dokoncila 😎

a potom aj co si uhackovala 😃 x-) x-)
vlada111
21. sep 2013
@pipka no háčkovanie nefotím 😞 Tortu manžel nafotil, ale to bude trvať kým mi ju dá. Mám vo foťáku ešte muffiny do škôlky, tortu pre krsňa, tortu s korunou pre moju Alicku a túto dnešnú. A stále nemá na to čas, hm... ]-(
pipka
21. sep 2013
@vlada111 no budes ty musiet aj to fotenie sama zvladnut 😃 😃 😎 :-p
pipka
21. sep 2013
@vlada111 boze teraz pozeram, ze Tanicka uz bude mat za chvilku rok? =-) x-) to to letííííííííííííííííííííí :-N x-) x-) x-)
tak to uz nafot rovno aj tanickinu tortu a potom nam to sem hod vsetko naraz...nech tu odpaneme naraz...a nie po kuskoch :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vlada111
21. sep 2013
@pipka no veru, už budem musieť začať rozmýšľať nad jej tortou. No nebudete odpadávať, dnes som robila autá 😃 Dala som sa ukecať :-p
vlada111
21. sep 2013
@pipka ja by som aj zvládla možno, ale neviem to dostať z tej jeho mega mašiny ]-(
pipka
21. sep 2013
@vlada111 a co nema k nemu kablik? 😃
mrka2
21. sep 2013
ahojte dievcata, opat uzasne torty, normalne mi je uz trapne sem prispievat :-N :-N :-N
mrka2
21. sep 2013
@tinamk perfektna! 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli