Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
sticker
6. okt 2013
@aduskatt A to je obyčajná mliečna, či horká?
aduskatt
6. okt 2013
@sticker Dark......ma vyssi podiel kakaa
sticker
6. okt 2013
@aduskatt Tak skúsim pozrieť. Lebo ja som v Lidl stále len tú veľké, akoby v zlatom obale kupovala. Som myslela, že iná ani nemôže byť :-N :-p 😃
pipka
6. okt 2013
@vlada111 no nieeeee, to sa popri tej tvojej zase budem prepadat od hanby :-N 😃 😃 😃
vlada111
6. okt 2013
@mysiatkoo geniálne a tá ganáž. No skúsim to urobiť aj ja konečne
vlada111
6. okt 2013
@pipka jaj nejeduj ma, veď ich máš krásne a ja sa teda pri tých postavičkách dobre vytrápim ]-(
vlada111
6. okt 2013
@artepf teda parádne torty
pipka
6. okt 2013
@vlada111 no nemysli si, ze ja som krv nepotila, nez som tuto ušulala :-N :-p 😃 😃 tri dni som sa s nou babruskala 8-(
vlada111
6. okt 2013
@mysiatkoo perfektná
vlada111
6. okt 2013
@pipka ja radšej robím kvety, postavičky veľmi nerada. Len tie detské torty bez nich ani nemôžu byť 😞
mysiatkoo
6. okt 2013
@vlada111 @sikag dakujem x-)
pipka
6. okt 2013
@vlada111 sak toto
reruna
6. okt 2013
Ahoj, tady zase přibyly nádhery, některé obdivuju, jak to stíháte ještě i při práci, já při práci nestíhám skoro ani upéct pro nás jen tak buchtu😞 ale tento víkend jsem zbouchala narychlo dneska za dopoledne malinký pařížák politý čokoládou, u toho jsem ještě vařila nedělní oběd a uklízela, no podle toho to taky vypadá, ale bylo to fakt moc dobré. Kakaový korpus, domácí meruňkový džem, falešná paříž a poleva - řídký ganache, ale asi moc řídký jsem to neutrefila a mám tam hrudky😞
eliska22
6. okt 2013
tortička pre moju Elišku k meninám, podľa jej želania 🙂 pomáhala mi aj zdobiť, dávala na vrch lentilky 😎
macamac
6. okt 2013
@nanima ten vláčik je modelovaný? je tak dokonalý, že vyzerá ako ozajstná hračka :-o :-o 😉 🙂
pri tortičke Štefan Helena som si spomenula na svojich starých rodičov...tiež sa tak volali.....
veľmi pekné tortičky 🙂
macamac
6. okt 2013
@simasa :-o Silvi, kráááásna je x-)
a Máša je roztomilá 😉 🙂 🙂
daja55
6. okt 2013
Moja víkendová , na krstiny. Ovalná torta - dosť blbo sa robí a mala som bociana urobeného trošku väčšieho a krajšieho, ale sa mi na vrchnú tortu nezmestil, takže propozične , bol oproti bábätku dosť malý, ináč celkom v pohode...... :-o
daja55
6. okt 2013
@mojkamoj Super
daja55
6. okt 2013
@evicaka Paráda....
daja55
6. okt 2013
@tinamk Nádherné, .........bublinky pri vaľkaní prepichujem ihlou 🙂
daja55
6. okt 2013
@mrka2 Tá Bučkovica... perfektné :-o
daja55
6. okt 2013
@ajka82 Strašne zlaté..... 🙂
daja55
6. okt 2013
@maya30 Obdivujem. Sedem? ako sa to dá ? Perfektné tortičky , jedna krajšie ako druhá 🙂
ollako
6. okt 2013
ahojte pridavam, dnesnu neplanovu, zo zvyskov pre malu susedku k meninam
pipka
6. okt 2013
@eliska22 Eliske vsetko najlepsieeee x-)
levandulka3
6. okt 2013
až teraz som zistila, že som nepridala tohtotýždňové torty
mojkamoj
6. okt 2013
@daja55 krásna a páči sa mi že si bábatku dala sukničku a kvetinku 🙂
1zaza
6. okt 2013
Tento týždeň iba jedna krstinová 🙂
delideli
6. okt 2013
ahojte, chcela by som poprosit o radu. maminu zacalo bavit pecenie tort a zacala pomaly aj experimentovat s ich zdobenim, vratane marcipanu.chcela by som jej na vianoce kupit nejake "pomocky", poradite mi prosim,co by bolo vhodne pre zaciatocnika/amatera?pozerala som napr. na tortomania.sk,ale je tam toho tolko, vobec sa v tom nevyznam..pripadne budem rada aj za linky na internetove obchody kde sa daju vecicky nakupit 🙂 vopred veeelka vdaka
aduskatt
6. okt 2013
@delideli poslala som Ti IP

Začni písať odpoveď...

Odošli