Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
7. nov 2013

@njonja jeeej, ďakujem. A všimla som si nejaký prídavok u teba, gratulka veľká 🙂

vlada111
7. nov 2013

@mia1111 niekedy to býva to isté 😀 😀 😀

njonja
7. nov 2013

@vlada111 dakujeme! Este sa tesime tak potichucku🙂

aduskatt
7. nov 2013

@njonja tak teda potichucku gratulujem aj ja🙂

njonja
7. nov 2013

@aduskatt celkom potichucku dakujem🙂

aduskatt
7. nov 2013

no, vysledok mojho vecerneho besnenia🙂

vlada111
7. nov 2013

@njonja chápem, držím palce 🙂

vlada111
7. nov 2013

@aduskatt a čo z toho bude?

luciahromadkova
7. nov 2013

@vlada111 prekrasne torty
@njonja soni gratulujem a mrzi ma, ze nevysli tie lampiony...

aduskatt
7. nov 2013

@vlada111 nieco na knihu a nieco na promocnu tortu

mia1111
7. nov 2013

@njonja - jéééééj, aj ja sa pridávam a potichúčky gratulujem a držím palce 😉

mia1111
7. nov 2013

@vlada111 - a vieš, že máš asi pravdu? 😅

mysiatkoo
7. nov 2013

@vlada111 to si robila stencilom tie rybky? co si pouzila na vyrobu sablony pls?

pipka
7. nov 2013

@pristela no nemaaaaaaa chybu zena moja 😵 😵 😵 ta ruza! aaaaach 😅 😎 😎 tisko zavidim 😝 😀

pipka
7. nov 2013

@vlada111 no nemooozem z teba, uuuzasneee vsetky 😉
ale co z coho ja idem do kolien su tie tvoje "dierky v nose na postavickach" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 špičkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎

pipka
7. nov 2013

ja som kooonecne dokoncila tu moju nadielku...no poviem vam, mam dost popri robote a detoch 😝 😝 🙄
mna taaak boli chrbat, ze ledva zijem 😖
musela som si dojst na chvilku nohy vylozit, kym to poskladam a nafotim 😝 😉
fotim ale az rano..za denneho svetla, bo dnes by ma tie tiene uuurcite do hrobu priviedli 😠 😀 😀

vladiella
7. nov 2013

@lamps prosim prosim receptik na pagaciky 😵

mia114
8. nov 2013

@vlada111 vladi ako neskutocne kraaaasne torticky, jednoduchost je top🙂))

katkak23
8. nov 2013

tak konecne som sa sem dostala....pridavam moje posledne a hlavne tu moju nestastnu coko 😀 dakujem @dm1 no a este jedna nepecena pre našu neterku ...

lamps
8. nov 2013

@vladiella ja dávam suroviny tak "od oka" tu tu je recept jediné, čo viem presne je, že som tam dala 1 kg polohrubej múky :0) a 6 pod šupkou uvarených zemiakov. kvások z čerstvých kvasníc, mliečko, 3 ks syrečkov Apetito, soľ a štipku cukru, 1 šálku oleja. Zemiaky treba uvariť a nastrúhať na strúhadle a zapracovať do cesta nechať vykysnúť a upiecť

nika1985
8. nov 2013

ahojte babule neviete mi poradit v akych rozmeroch by ste robili tortusu dole kocka a potom dva kruhy akoze 3poschodova nechcem aby zas mala 15kg ale chcem aby bola 3poschodova neviem sa rozhodnut mm mi v praci ma vyrobit stvorcovu formu tak nech mu viem dat instrukcie. Dakujem pekne

jakelina
8. nov 2013

@nika1985 asi 25 x25 a na to dáš třeba kulatý 20 a 16???

ajka82
8. nov 2013

Dorobene 😵 zadania:babka s dedkom v zahradke ako sedia spolu na lavicke(dedko ma narodeniny a zaroven vyrocie sobasa), krstinova podla jednej co som robila pred vyse rokom pre kamoskinho syna a kniha kde na jednej strane ma byt datum narodenia s casom, na druhej den narodenin a cislo 20 v strede zaujmy mi neboli ziadne povedane a cisto len datumy sa mi nejak nezdali, tak som nad tym hodinu sedela a pozerala ako to nejak dorobit-a hviezdicky su kriklave zelene-bitter lemon, len som to rychlo fotila este nie pri riadnom svetle a ked som sa potom rozhybala ze ju odfotim este raz, akurat mi zazvonila ze prisla pre tortu

akapulko
8. nov 2013

taaak zienky mam jednu hotovo ten traktor ma straaaaaaasne nasral 😖 taaak sa mi to nedarilo 😒 tak som zvedava na rekciu pri prevzati🙂inak krasne tortuchy ste popiekli 😉 😉

pipka
8. nov 2013

cafte mile moje...no moje ..ale teda som mrtva 😝
tolkoto si uz nevezmem aj keby som umriet od hladu mala 😅 ☹

keby mi tak aspon deti niekto vzal 😅 😀

viera6
8. nov 2013

@pipka krasne 🙂

viera6
8. nov 2013

ahojte, pridavam prave dokoncenu pre krstňa 🙂

pipka
8. nov 2013

@viera6 dakujeem 😵

pristela
8. nov 2013

@pipka zlatko ,ale dobraaaa si !!!! Alex a dedusko nemajuuu chybu !!! teda aj modrí by boli dobrí ale tych som ted robila aj ja , mierne zmutovanych tak nejak na nich nemam naladu 😀 😀 😀 Prsty a nervy bozkavam , Pipuš 😵

maya30
8. nov 2013

@pipka no tie su krasne, take uhladne a esteticke 😵