Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

afra
8. nov 2013

Baby tortickarky poradte prosim recept na parížska šľahačka z bielej čokolády + mascarpone ............a udrzi tato plnka poschodovu tortu? Ďakujem.

maya30
8. nov 2013

@vlada111 ta cirkevna je perfektna, taka ina... 🙂

mysiatkoo
8. nov 2013

DOTAZNIKOVE INFO

baby menila som dotaznik... prosim vas, ktore ste sa zucastnili, aby ste si nasli chvilku na jeho vyplnenie znova.... presunula som hodnotenie na ine stranky, lebo moj umysel nebol chapany spravne... hold, obcas sa clovek sekne 😖 ....

SR www.surveycrest.com/survey/cakes

CR www.surveycrest.com/survey/dorty

A este raz dakujem tym, co si najdu cas na vyplnenie!!!
DAKUJEEEEEEEEEEEEM 😉

maya30
8. nov 2013

@mia114 krasne torticky, ponny som si ulozila 😉 😵

muffinka8
8. nov 2013

@mysiatkoo ja by som rada vyplnila, lebo nakupujem v podstate len cez e-shopy ale okrem "kamky" si nepamätám názov žiadneho iného a ak aj na nejakej stránke už som tak si nepamätám či som od nich už niečo brala alebo nie 😅 😅

maya30
8. nov 2013

@mysiatkoo ja ked na to kliknem tak mi napise ze uz som sa zucastnila a nepusti ma dalej

jakelina
8. nov 2013

@afra krém ti přece nedrží váhu dortu, když ho vyztužíš, tak je úplně jedno jaký tam dáš krém.

mysiatkoo
8. nov 2013

@muffinka8 😀 😀 to si dobra vzorka .... vymazala som nazvy obchodov, takze teraz to je pre obchody hadam aj zaujimavejsie, nakolko su v povedomi tortarov...u teba teda vyhrava kamka a pre nu je to prinos... kazde vyplnenie je hodnotne 😉

jakelina
8. nov 2013

@mysiatkoo já bych i vyplnila, ale nežiju na Slovensku 😀 😀 😀

mysiatkoo
8. nov 2013

@maya30 sakra... a nastavila som, aby to nebralo do uvahy IP zatial.... 😠 aaaaaaax volny server... este raz to skontrolujem

mysiatkoo
8. nov 2013

@jakelina mas aj CR ;)

mysiatkoo
8. nov 2013

@maya30 skus, uz by to malo ist...

muffinka8
8. nov 2013

@mysiatkoo 😀 😀 ja som možno 3-4 využila, ale fakt neviem, kde aké služby mali, alebo čo, lebo aj veľa aj iných vecí cez net nakupujem, takže poštárka mi tu zvoní každý deň skoro 😅 😀 a niekedy ani sama neviem že čo za balík mi to práve prišiel 😀 😀

jakelina
8. nov 2013

@mysiatkoo aha, já jsem přečetla jenom první odkaz, nevšimla jsem si, že je tam ještě jeden 😀 😀 😀

mia1111
8. nov 2013

babulky, skúšali ste niektorá do pribináku dať ten citrónový Creme Paradies (Olé)? Idem robiť pribinák a rozmýšľam, ako by to chutilo... len sa bojím, že s malinami to bude kyslé 😒

jakelina
8. nov 2013

@mia1111 já ano a dala jsem to s mandarinkami a bylo to dobré

mia1111
8. nov 2013

@jakelina a dala si jeden vanilkový a jeden citrónový Olé, či rovno dva citrónové? Uff, váham, nemám to odskúšané 😅

pipka
8. nov 2013

@pristela dakujeeem ti moja, mas u mna po kalíšku 😀 😀 😎

a tešííím na tvojich šmolkov...uz vidim ako tu odpadnem 😅 😝 😀
jedine tvoje stastie, ze uz to nebude na tej istej strane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

pipka
8. nov 2013

@maya30 dakujeem, no dalo by sa uuurcite aj lepsie ale v danej situacii a mojimi dvoma detmi a po robote...som rada, ze zijem 😝 😅

pipka
8. nov 2013

@mysiatkoo vyplnila som ti moja 😉

lucula73
8. nov 2013

@pipka ja ťa teda obdivujem,popri práci 4 torty.........ja som raz vzala tri a mala som ale úplne dosť.........a krásne sú... 🙂

maya30
8. nov 2013

@mysiatkoo jj uz to ide

majakuca
8. nov 2013

Dobrý deň, poprosím radu. Budem robiť Mickey Mousa pre syna. Poťahovať budem K2 (marschmalow každý z rodiny dáva dole, lebo je to príliš sladké 😀 ) Akú čiernu farbu kúpiť? Práškovú, gélovú... ? Nevyznám sa v tom. Aby to bolo jednoduché. Keď robím farebné, tak používam klasické potravinové farby z drogérie, ale čiernu som nezohnala. Ďakujem

maya30
8. nov 2013

@pipka fu tak mna by uz odviezli, neviem si to predstavit popri zamestnani, vsak to ako z roboty do roboty...

pipka
8. nov 2013

@maya30 ved to presne 😝 😀 a aj nakupit, aj s deckami na kruzky aj von...no jedine stastie, ze aj prsalo a nemala som nanutene ist von 😅 😅

ika84
8. nov 2013

baby to maslo pod smartflex sa robi ako?

maya30
8. nov 2013

@pipka este ze nas to bavi 😀 😎

jakelina
8. nov 2013

@mia1111 dala jsem dva citronové

jakelina
8. nov 2013

@majakuca extra gelovou si kup

pipka
8. nov 2013

@ika84 maslo vymixovat s cukrom alebo s nutelou pripadne s omrvinkami z korpusu 😉