Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
6. aug 2009

a ten pan by to aj mne priniesol??
ma aj neaku stranku??

alionuska
6. aug 2009

Cessy,ja som s tym este nerobila...pan sa vola Stano a rozvaza tovar po celom Slovensku,tak by priviezol aj tebe..ja som mu pisala mail a poslal mi katalog..je z Levic. 😉

cessy
6. aug 2009

na torty od mamy som o tom panovi nieco citala, myslim ze p.stano??

alionuska
6. aug 2009

Baby pozrite na co som natrafila...modelovanie postaviciek...KRAAASA!! 🙂 🙂
http://www.kuharka.ru/talk/eat/cake/4736.html

evitkamalicka
6. aug 2009

ano p. Stano, len teraz posledne som tiez nieco potrebovala a neozval sa, tak teraz neviem ci je niekde na dovolenke alebo sa mu nechce 😒

alionuska
6. aug 2009

Evitka,ja som uz pocula,ze niekedy aj nema cas,lebo ma toho straasne vela.... 😅

cessy
6. aug 2009

a zasiela aj na dobierku??? 😕

evitkamalicka
6. aug 2009

cessy viem ze cosi spominal, ze posielaju aj postou ale nie som si ista

cessy
6. aug 2009

evitka a mozes mi poslat kontakt??? 😕

alionuska
6. aug 2009

Cessy cislo na toho pana Stana je: 0905 910 825 alebo mozes aj mail poslat na: korunaplus@orangemail.sk

Ja som prave dokoncila moje dve torty...teeda mam dost od rana 😝 😝 ....potom hodim fotky. 🙂

cessy
6. aug 2009

alionuska si zlatusik, dakujem moc 😵

cessy
6. aug 2009

nove torticky???super 😵
moc sa tesim, tvoje torticky sa mi moooc pacia. su take krasne, uhladne, nie gicove.jednoducho super 😵 😉

wighy
6. aug 2009

alionuska krasna stranka uff ale na take by som si nikdy netrufla ☹

jupi dalsie fotecky ,urcite budu nadherne 😵

alionuska
6. aug 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/pohla...
http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/narod...
Este potom pridam tu druhu-eroticku...ale musim najskor stiahnut fotky do pc.... 😅

alionuska
6. aug 2009
lenkamt
6. aug 2009

😀 Ali prvá krááááásna, k tej druhej neviem ako sa mám vyjadriť 😀 to si podľa čoho robila? 😀
strašne si šikovná, mne by vyšlo len nejaké háďatko 😀

sisidl
6. aug 2009

ALI.. 😲 TO JE KUS 😀 ,, PERFEKTNEEE 😉
AJ MNA CAKAJU ZAJTRA DVE A V NOCI IDEME DO CHORVATSKA,TAK SI ODDYCHNEM OD PECENIA 🙂

wighy
6. aug 2009

ali wow wow wooooooooooooooooooooooooooooooow viac dodat netreba 😵

sofi07
6. aug 2009

ali, kraaaaaaaasne, a ta eroticka je vymakana 😀 .a necudovala by som sa, keby z nej po zahryznuti nieco vytieklo 😀 😀 😀 😀

roxi
6. aug 2009

alionuska - obdivujem tvoju trpezlivosť a hlavne šikovnosť pri modelovaní tých postavičiek, musíš mať na to naozaj talent, to treba uznať 😉 , ja som v tomto smere ľavá,

cessy - no a opravár nakonie dorazil, tortu som stihla, dnes sme mali dcérkinu oslava, no a skúšala som niečo pre mňa nové - tvarohovoovocnú - teda chutila všetkým, len mne moc nie, asi zostanem pri klasike, lebo keď tam nie je nejaká dobrá kakaovomaslová plnka tak mi to moc nechutí 😅 , ale malá mala radosť, dokonca aj spoznala o akú postavičku som sa snažila, takže som rada, Peppa Pig ju potešila 😀 a o to predsa šlo 😉

a idem dočítať aké múdre rady ste popísali, lebo ste sa nejak rozbehli a ja som nemala čas sem 2 dni mrknúť

roxi
6. aug 2009

alionuska - no tortičky krásne, tá prvá je nádherná a tá druhá 😀, no ako už ktosi napísal, ako živý 😉

alionuska
7. aug 2009

No teda,baby ja som sa tak usmievala nad vasimi komentarmi...ste zlate a dakujem! A toto bol moj druhy penis v zivote a zas som nemala doma draheho...tak som to robila len tak z hlavy 😀 😀 ziadny model nebol po ruke..... 😀 😀 😀
Sofi nevytecie z neho nic..ale premylsla som nad tym,ze by som ho aj vajecnym konakom naplnila...ale tak musia sa uskromnit aj bez naplne... 😀 😅 😀
Dnes odchadzame do madarska na vikend...budem na vas mysliet a budete mi aj chybat..dufam,ze potom stihnem docitat co tu popisete...pa a prajem vam vsetkym krasny vikend!!! 😉 😉

sofi07
7. aug 2009

aj tebe al, a sisi tebe tiez peknu dovolenku.

wighy
7. aug 2009

ahojte

alionuska som sa zasmiala na tvojom prispevku 😀 😀 😀 😀 ze musia sa uskromnit aj bez naplne 😀 😀 😀

zelam krasny vikend 🙂

evitkamalicka
7. aug 2009

alionuska krasne torticky 🙂

cessy
7. aug 2009

alionuska parada,
ta prvá na 60tku je nadherna, krasna,super.
no a ta druha..... 😀 uz som sa chcela opytat, ci muz bol doma ako model, lebo ako pises, pamatala som si ze ked si robila tu torticku pre sestru, tak si bola bez modela. je dokonala. si sikovna....mas to asi v oku 😀 😀 😀 je jak skutocny 😀 😀 😀 .

cessy
7. aug 2009

ali a na tej prvej fotke na 60tku tak tam vidim aj tvoje brusko??? 😕 😕 😕 😵

sisidl
7. aug 2009

Dievcata,lucim sa s vami,o par hodin odchadzame do Chorvatska,tak uz sa sem nedostanem,teraz som dorobila dve torty,rychlo pobalit,upratat a o pol noci ideme. 🙂
Mavajte sa tu krasne.. 😉 Ahojtee 🙂

cessy
7. aug 2009

sisi stastnu cestu a krasny pobyt 😉

cessy
7. aug 2009

a nikto tento vikedn nepecie??? 😕