Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
21. dec 2013

@mysiatkoo jeeeeeemine ta je uuuuzasnaaaaaaaaaaa, asi naj zo vsetkych tvojich tortusiek 😵 😵 😵 😵 😵

lamps
21. dec 2013

@mysiatkoo bombastickááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

lokalistin
21. dec 2013

@mysiatkoo wow super

mimcak
21. dec 2013

@mysiatkoo ostala som s otvorenou pusou geniálna torta. 😵

akzuzs
21. dec 2013

@katie.2906 ahoj ja robím klasiku máslo si vyšľahám s cukrom, a tiež si vyšľahám gaštanové pyré (rozmrazené) s trochou rumu a pr. cukrom a potom spojím dokopy. Je to overená mňamka

akzuzs
21. dec 2013

@pristela och tie detajly . precízna prácička ako vždy jednička 🙂

mysiatkoo
21. dec 2013

@jakelina @evicaka @mimcak @lokalistin @lamps @pristela dakujeeeeem babulky 😵 tesim sa z nej, lebo sla do jednej rodiny so srdieckom na spravnom mieste, tak snad prezije aj cestu tak ako ma..

mamcas
21. dec 2013

@mysiatkoo tie postavicky su neskutocneeee 😀

Boze baby vy viete tak krasne tie postavicky urobit, uplne ze by som si icn na vystavke nechala 🙂

mamcas
21. dec 2013

A moja rybárska podľa presných požiadaviek. Niečo som ešte doplnila a tak ako som sa jej bála sa mi celkom páči 🙂 hlavne tá myšlienka - pripomenúť kamarátovi jeden so spoločne strávených dní 🙂

vlada111
21. dec 2013

@mysiatkoo ach jaj, to je geniálne

svetlo55
21. dec 2013

Ahojte žienky, prvýkrát som robila macka pú 😒 zákazníčka sa vyjadrila, že torta bola dobrá, chutila, ale macko mi nevyšiel - nepodaril 😝 No mám dosť!!! Chcela dve torty dvojkilové za 30,-€ - jedna barbie a druhá auto mekvin... povedala som jej, že to sa nedá. Pýtala sa ma na trojposchodovú, že koľko vyjde, lebo ona 50,-€ nedá za dve torty! Tak sme sa dohodli na tejto a okomentovala ju bravúrne. More, na budúce môže rátať také veľké... 😠

sarah00
21. dec 2013

@mysiatkoo úúúúúúúúúúúžasneeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

halienka
21. dec 2013

@svetlo55 zober to pozitívne, takúto zákazníčku si nepotrebuješ udržať 😝 si vezmi, že by si jej zakaždým musela robiť torty spola zadarmo a ešte by frflala. Nech ide inam 😝

luciahromadkova
21. dec 2013

@mysiatkoo eva prenadherna torta, este aj tie vyrazy, hned na prvy kuk harry potter a spol. 😵 😵 😵 a este pridam, perfektna farebnost

luciahromadkova
21. dec 2013

@pristela ako vzdy radost pozerat na tie tvoje tortuchy a dobrotky....prekrasne...a ta motorka ma teda dostala, niezeby sa mi tieto torty pacili... ale vypracovat to, az na take detaily a este aj stoji....tak to teda klobuk dole...

pipka
21. dec 2013

@mysiatkoo ta Hermiona je najdokonalejsia zo vsetkych hermion, co som kedy videla 😎 😎 😎
ale celkovo ta torta je bombovaaaaa, kalap dole mlada pani 😵 😵 😵 😀

beaca
21. dec 2013

žienky pekárky, prosím Vás o radu 🙂 prvý krát pečiem koláčiky pre cudzích, len neviem, čo za to pýtať ☹ koľko by ste pýtali za cca 50 ks mix ( 30 ks budú : salk. oriešky, škoricové klbká, linecké, vanilkové rožky, kokosové ježe, linecké kolieska, kokosové cigaretky, zvyšok : punčové rezy, medové rezy, gaštanové ) ozaj nemám odhad ☹ prosím o radu

aduskatt
21. dec 2013

@beaca spocitaj suroviny a prirataj si pracu a energie a mas to🙂

pipka
21. dec 2013

baby...šulam uz asi 140-tu gulku kokosovu...pomooooooc 😲 😲 😀
kto mi pride pomoct, sak sa zblaaaznim 😅 🙄 😀 😀 😀 😝

anibas
21. dec 2013

Pekný víkend žienky @pristela @jakelina @lamp @mysiatkoo @lokalistin - dokonalá práca 😉 😉 😉 😉

anibas
21. dec 2013

@pipka technická otázka : všetko zjete ???? 😅 😅

anibas
21. dec 2013

Pridávam moju mega tortu: 78 vajíčok, 2kg múky, 2 kg cukru, 4L šľahačky, 4L jogurtu, 2kg mrazeného ovocia, 1,5kg zaváraného ovocia, niečo cez 4kg poťahovky, cca 20 hod. práce - sfotiť v celku som už nezvládla 😝
Torty mali byť diagonálne vedľa seba a budova medzi

pipka
21. dec 2013

@anibas technicka odpoved : polovica pre nas, stvrtina pre mamu a stvrtina pre znamu 😝 😉
ale uz som koonecne skoncila 😝 😝 😉

lokalistin
21. dec 2013

@anibas dakujem

dm1
21. dec 2013

@mysiatkoo ta je uzasna

mysiatkoo
21. dec 2013

jaaaj baby vy ste sladke... dnes sa mi bude sladko spat 😵 pridavam este jednu - to bolo spolu s Harrym ako prekvapko pre objednavatelov... su to totiz vydrazitelia torty z leta z aukcie pre xoreho xalana a kedze oslavenkyna trvala na rovnakej prixuti (hoc by mamina rada oxutnala inu), tak maju aj vianocny bonus s inou plnkou 😉 a tymto aj krasne dakujem @lamps za macovsku inspiraciu 😵

lokalistin
21. dec 2013

@pristela Zanet cukrose som nenasla nikde,len drahe 😝
@dada2007 broskynove ole nakupene, ozvem sa,ked budem na Sk

mrka2
21. dec 2013

@mysiatkoo wooow!!! úžasnééé!

viera6
21. dec 2013

Ahojte,krásne torty ste porobili 🙂

Pridám aj ja niečo z medovníčkov a dnesne ferarri a este ma cakaju torty na 30,31 a potom hned v novom roku,,,ja som taka hlupa zas som sa nehala ukecat...

viera6
21. dec 2013

@mysiatkoo krasna 😉