Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
22. dec 2013

@maya30 opat dokonalost sama 😵 😵 😵 😵 a ta krstinova je bozskaaaa, to je teda meno, bude mat chlapciatko v zivote stastie,....stale radost bude rozdavat 😎 😉 😉 gratulujeme 😉

torticka40
22. dec 2013

narodeniniva lopticka 🙂

woman04
22. dec 2013

@pipka ja som sa odvážila sa ju zmeniť..ale na novej som bola viac viditeľná,ako na starej...asi si tam vycapím z pasu 😀

pipka
22. dec 2013

@woman04 no daaaaaaaj 😀 😀 😀

woman04
22. dec 2013

@pipka nejde...😀

pristela
22. dec 2013

@woman04 sa ani nedivím , fotky co su na o.p a pase su nezverejnitelnéééé 😀 😀 😀 😀

woman04
22. dec 2013

@pipka
@pristela 😀 😀 😀 teraz ste ma dostali,skúšala som pôvodnú a tá nejde,ale tuším fakt idem ten pas odfotiť 😀

pipka
22. dec 2013

@pristela no naaahodou, moja z OP je v pohodeeeee, ja mam este stary obcanak s klasickou fotkou 😀 posvadobnou 😅 😀

nika266
22. dec 2013

Tak,takými koláčikmi pohostím každého, kto príde k nám na návštevu cez vianočné sviatky 2013

lucula73
22. dec 2013

čaute kočky,
viem že tu asi nike neni veľmi,ale nemáte niekto náhodou poruke dáku krásnu sovičkovú tortu?boli tu také,len som si neuložila a teraz by sa mi hodila.......
na dvojoslavu to chcú,reku sovy by boli asi fajn....ďakujem 🙂

želám všetkým krásne sviatky,užite si ich v kruhu rodiny a hlavne v zdraví 🙂

timuss
22. dec 2013

ahojte dievčatá....moja prvá poschodová pre babku, ktorá pôvodne mala byť úplne iná, no nakoniec som rada, že som sa rozhodla pre túto, celkom sa mi podarila si myslím 😅
7,8 kg, vrch kakaové piškótové cesto, citrónová plnka, spodok biela piškóta, banány, parížsky krém mňam 😝 🙂 😀 😀 😀
ďakujem za všetky rady, ktoré som od Vás priebežne dostávala 🙂
a prajem požehnané sviatky 🙂

lamps
22. dec 2013

@lucula73 ja mám len toto

zuziq
22. dec 2013

@maya30 ta krstinova je jedna z naj tort ake som tu kedy videla 😵

pristela
22. dec 2013

@pipka a to mozes mat este starý ? 😕 😕 😕 a ked sme sa brali si kde bola???????? ved vtedy sa meni občanka občane!!!!!

maya30
22. dec 2013

@mysiatkoo 😲 😲 😲 😲 😲 nemam ja uz slov na teba....kazda nova torta prekona tu predchadzajucu, nemozem z toho pottera, je uzasny...

muffinka8
22. dec 2013

@lucula73 ja len svoje 😅

pipka
22. dec 2013

@pristela nooooo, sak ale my uz mame zlatu svadbu, co nepamataaas? 😕 😀 😀

a mne dali po svadbe este klasika stary Op, az tusim rok potom zacali davat tie cipove, takze ja mam este kraaasnu fotku 😅 😀 😎

aale ked mi skonci platnost hned mi zamrzne usmev 😅 😅 😀

maya30
22. dec 2013

@jakelina majka tie tvoje 2D obrazkove torticky su vždycky tak úhľadné, ja to tak neviem a detaily uz vobec nie, zvladnem akurat tak kitty...cim vyrezavas?

lamps
22. dec 2013

@pipka Janka, ale ale ... ty si to čo o sebe myslíš? veď ty si isto každým rokom krajšia

maya30
22. dec 2013

@pipka dakujem 😵 my mame celkovo stastie na priezviska, to si kazdy zapamata 😀

@zuziq dakujem, si zlata, taky kompliment si fakt velmi vazim 😵

pristela
22. dec 2013

@pipka zlatu svadbu??????? páááni , to bude tortisko !!!!! kde budeme oslavovat ? 😀

halienka
22. dec 2013

@lucula73 ja som našla tieto, sorry za tapetku, INSPI Z NETU 🙂

lamps
22. dec 2013

@maya30 Majka, veď ty máš krásne priezvisko, ja som bola za slobodna Maličká 😀 😀 😀 😀

pristela
22. dec 2013

@lamps no ale na teba sa to fakt hodilo 😀 😀 😀 to si si mala nechat na furt 😀

lamps
22. dec 2013

@pristela 😀 😀 😀 😀 si rob srandu, vieš si predstaviť, že mm by mal priezvisko Maličký? veď meria 2 metre 😀 😀 😀 😀

pristela
22. dec 2013

@lamps 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a vsak super 😀 😀 😀 ja som ho videla 😀 😀

maya30
22. dec 2013

@lamps ved hej ja sa nestazujem len mm ked sa predstavi tak su ludia v pomykove ci ozaj 😀

lamps
22. dec 2013

@pristela 😀 😀 😀 no presne jemu na mieru ušité 😀

lamps
22. dec 2013

@maya30 😀 môj brat meria 180 cm a je Maličký, tiež po ňom pozerajú, či si srandičky nerobí

mysiatkoo
22. dec 2013

@maya30 heh, dakujem.... len pride vytriezvenie hned zajtra, lebo len teraz som dala doganazovanu tortu do xladnicky a zajtra o 11tej ideme z domu - a to sa mi "podarila" ganaz ako keby som ju robila prvy krat 😀 😀 😀 ma tu baby vcera prexvalili a dnes o pol 12tej nemam ani tuknute - teda - ja este nemam ani tusenie co s nou - potahovat celu nemozem, lebo je bezlepkova a nemam uz white icing, tak len dake zlozitelne ozdoby... nuz ale, jezisko musel aj darceky pobalit, aj kufre naxystat... aaaaaale s rodinkou sa zje aj nepodarena 😉