Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
31. dec 2013

@lamps no sak toto 😀 😀 len nechaaapem, preco mi ju este neupiekla 😠 😠 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😝

pristela
31. dec 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 aby si mi nestlslaaaa , sa o teba staram a este sa sťažuj !! 😠 chcem mat kočku ženu 😀 😀 😀

pipka
31. dec 2013

@pristela chvaaalitebne od teba 😀 😀 😀 😀 😀

sak po sviatkoch veru trebaaaa 😝 😝 😝 ved nic ine len sa valam a zerem 🙄 😝 😝 😀
tak ale zas na narodky by si mi mohlaaaa 😅 😅 😀 to je este dalekoooo 😝 😅 dovtedy si hidim odtucnovacku 😅 😅 😀 😀 😀

pristela
31. dec 2013

@pipka inak ja sa tu zrovna vytesujeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 som ted cez sviatky schudla 2kg !!!! hip hip huraaaa, len si to udržať 😀 😀 😀 u mna zafungovala ale hlavne konecne pohoda a žiaden stres , takže to schudnutie mam asi len docasne 😝 😝 😝 dojdi sa valať ku mne a zhodis aj ty 😀 😀 😀

lamps
31. dec 2013

@pristela
@pipka 😀 😀 😀 😀 dievčence moje, ja vám ten váš ideálny vzťah tak v dobrom závidím

lamps
31. dec 2013

@pristela
@pipka inak ja som asi nejaká iná 😀 😀 😀 😀 ja ani nemám doma váhu a tak neviem, či som pribrala alebo schudla cez vianoce 😀 😀 😀 😀

pipka
31. dec 2013

@pristela ideeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

pipka
31. dec 2013

@lamps moja..ale ved ty ak bysi schudla, tak uz ozaj len prihlášku do MŠ aby si si podala 😅 😅 ved ty si dietatko uz teraz..nie este ak by si aj schudla 😅 😉
ty by si skor pribrat mala..ale tak v dobrom to myslim 😉 😉 😉
ozaj, ako sa vam byva v novom bytiku? 😕 😵 😵 😵

laumi
31. dec 2013

Zlaté, sladké žienky 🙂) Všetko NAJ NAJ NAJ do Nového roku 🙂))) a moja tohtoročná posledná 🙂

jakelina
31. dec 2013

@pristela taková provokace, prý já jsem dvě kila zhubnula 😝 😝 😝 😀 😀 😀

viera6
31. dec 2013

@eliska22 dakujem 🙂

mysiatkoo
31. dec 2013

@viera6 super jachta 😵

mysiatkoo
31. dec 2013

a moja nocna mora - snad najhorsie tohtorocne zadanie na zaver - taska gucci, topanka jimmy choo, srdce s 3ma pismenkami a 35.... never more 😀

pipka
31. dec 2013

@mysiatkoo ty kokso sak je uuzasnaaaa 😕 😎 😎 😎
ako si robila ten relief na kabelke? 😕

mysiatkoo
31. dec 2013

@pipka ale co ma stala nervov 😀 😀 😀 ... take pismenka mam, co sa otlacaju na keksiky... 2 Gcka som si dala k sebe hore nohami a tlacila do hmoty, pomedzi to gulickovou kosticou dzurky... a ked som to ostriebrila, tak to celkom dobre vyniklo...povodne som myslela, ze budem musiet este praxovkou ciernou prexadzat kazde pismenko, ale takto sa mi to zdalo dostatocne OK... btw strieborne ligotave mam VSETKO !!! 😠 😀

pipka
31. dec 2013

@mysiatkoo ahaaaaaaa, o tie pismenka mi slo..bo ja take nemam 😉 ale chaaapem, dobry napad 😉

no to ligotave ...ja som mala na stedry den taku flitrovu bluzku...a dodnes vysavam flitre 😠 😠 😝 😅 😅 😅 😀
takze dooverne poznam 😅 😀

lamps
31. dec 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 jáááááj, no veď som ti minule písala na fb, že sa prihlásim do škôlky do tvojej triedy 😀 😀 😀 a v novom bytíku zatiaľ nebývame ☹ ☹ ☹ ☹ a asi ešte dlho ani bývať nebudeme, keďže ja som nezamestnaná a z jedného platu prerábať je dosť náročné ☹ ☹ ☹ ☹, k tomu sa nám ku koncu roka pototo snáď všetko, čo sa dalo a mohlo 😝, tak ani nebol čas riešiť nový byt.
Viaceré ste chceli vedieť ako dopadne Filipkove trápenie v škole, tak len stručne napíšem, že sme boli s ním u psychológa, ten zhodnotil, že F. je úplne normálne, citlivé dieťa, jeho reakcie sú úplne v poriadku. Psychológ bude kontaktovať triednu a po dohode s ňou (v prípade, že väčšina rodičov bude s tým súhlasiť) bude robiť sedenia v triede a učiť deti ako sa majú ku sebe správať.

mysiatkoo
31. dec 2013

@lamps mozno by tam mohli prizvat najma rodicov niektoryx deti..... kazdopadne drzim palce, nex sa Filipkovi zase v skole paci 😉

pipka
31. dec 2013

@lamps ahaaaa, a ja ze uz ste v novom 😒
tak teda do noveho roku zelam, nech sa vam vsetko , co sa v tomto roku pototo, odtoto 😉
a nech uz stastne byvate vo velkom bytiku 😉 nech najdes dobru robotu a nech je Filipkovi v skole uz len dobre 😵 😵 😵

ejkula
31. dec 2013

Dodatočne aj ja Vám prajem všetkým krásny nastávajúci nový rok so skvelými nápadmi 😵 , plný dobrej nálady a množstva nekonečných dôvodov na úsmev každý deň 🙂 .
Skromne pridám aj ja moje tohoročné posledné pokusy o torty 😅

svetlo55
31. dec 2013

Žienky, prajem Vám krásneho Silvestra a šťastný Nový rok 🙂 😉

luciahromadkova
31. dec 2013

@mysiatkoo je to prekrasna torta a vzor sa za namahu.... 😵

79zuzana
31. dec 2013

Tak a konecne posledne toho roku ;) Prajem vam vsetko dobre do noveho roka ;)

mrka2
31. dec 2013

@mysiatkoo perfektná! dokonalááá 😵 🙂

mysiatkoo
31. dec 2013

@luciahromadkova @mrka2 dakujem babulky... mne ta tema teda nesadla, ale som rada, ak sa paci aj odbornym ociam 😵

Mimochodom - VSETKO DOBRE v novom roku sladkozienky... nex vam to pecie s radostou, samyx spokojnyx zakaznikov zelam a snad sa vidime v 2014 aj na nejakom MK stretku 😉

viera6
31. dec 2013

@mysiatkoo krasna 😉

mrka2
31. dec 2013

@mysiatkoo no ehm.. odbornym ociam? 😅 ja mam daleko od odbornika,ale tak diky 😀

mrka2
31. dec 2013

mna caka este jedna torta,ale mne sa taaaak nechce. dnes ju musim urobit,ale tak neviem,kedy zacnem.. 🙄

mojmacik
31. dec 2013

vsetko dobre vam prajem a dufam,ze aj nadalej sem budem chodit por radu 🙂 ...no a jedna na zaver za "veeeeelkej "pomoci mojich trojek ...sice narodeninova ale vinsujeme az dnes,takze akoze 2 v 1 ...namet som cerpala odtialto ,tusim pred tyzdnom to tu boloooo 🙂 ...a uz utekam

pipka
31. dec 2013

@mojmacik kraasna 😉 a vsetko najlepsieee k trojnasobnej radosti 😵 😵 😵
mas moj obrovskyy obdiv v tomto veku tri drobce naraz...klobuk dolu a veela zdravicka 🙂 🙂 🙂