Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mirinecka
22. feb 2014
nádherné torty ste popridávali, pridávam aj ja moju, ruže ma potrápili, aj krajka ma vystresovala :-N
sticker
22. feb 2014
@mirinecka Krásna tortička 🙂
sticker
22. feb 2014
@pristela Nádherný Nemo x-) Koľko nakoniec vážila, tých 6?
tamara2307
22. feb 2014
Ahoj dievky, poradte co spravit s nedopecenym korpusom /okrem guliek/? Robila som acidkovy, ale pri rozkrajani mi ostal spodok nedopeceny, cesto zliate :-\ robim pre mm k narodkam, uz sa pecie druhy. Len tento pokazeny mam na ociach a neviem, co s nim.
sikag
22. feb 2014
kocky perfektne torticky ste porobili!!! nestiham obdivovat 🙂
ja som konecne dobojovala pre nasu najstarsiu na zajtrajsiu detsku party 🙂 uz sa na nu mesiac tesi 😃 😃 😃 a ma vymyslene torty pre seba na 3 roky dopredu 🙂 🙂
pristela
22. feb 2014
@sticker Ďakujem 😉 mala nakoniec 5,3 kg :-N čo narobis, ked tam su slahackove plnky a bez ovocia
adrika202
22. feb 2014
@tamara2307 tu upečenu cast napln a zjete alebo ho daj do mrazaku a budes mat v pripade potreby na puncovinu ...
luci79
22. feb 2014
@mimcak krasna cokoladova torticka… kde si, kde ste baby, viacere robite s tou krajkou, ju kupovali? a dobre sa s nou robi? dakujem x-)
jakelina
22. feb 2014
@sikag krásná, rovná jako když střelí 😉
mrka2
22. feb 2014
no baby,konecne mam volno, musela som schrupnut s detmi,lebo som sla spat o tretej a vcera o pol tretej :-p cim som starsia tym horsie to ponocovanie znasam :-N
mrka2
22. feb 2014
@mirinecka krasna torticka! 🙂
mrka2
22. feb 2014
@mimcak mnam, dala by som si teraz takuto ku kavicke x-)
nika266
22. feb 2014
Konečne hotovo,moje dve tento týždeň
mirinecka
22. feb 2014
@luci79 s krajkou sa robí dobre, teraz majú super akciu na www.vsetkoprepecenie stojí tam teraz cca 7,-€ :-N
mrka2
22. feb 2014
@pristela nadhera, kebyze ja tu tortu dostanem,tak sa zosalim :-o 🙂
@maya30 no tie tvoje veldiela uz ani neviem,ako komentovat... x-)

sikovne ste baby. vsetky do jednej!
anibas
22. feb 2014
Pekný deň - čisto pánska - teda chlapčenská - záležitosť tento víkend
jakelina
22. feb 2014
@anibas fíha, to jsi si mákla, tolik kostiček :-p :-|
bubobubina
22. feb 2014
@pristela krasny je nemo ... a dakujem za smoothiesinfosky, ano viem, ze kazdemu chuti nieco ine, ale toto mi pomoze zacat 😉
rachel36a
22. feb 2014
@mamina1978 nie je ako od teba, ale snažila som sa...dnešná pre najlepšieho švagríka, nezadaného ak by bol záujem....😃
mimcak
22. feb 2014
@luci79 Ďakujem.My sme si ju dávnejšie objednali z jednej českej stránky,no jedna dobrá dušička odtialto a tá nám to rozposlala. 🙂 a robí sa s ňou super,jasné,že to chce trošku cviku,ale ide to dobre.
rachel36a
22. feb 2014
tak foto som zabudla...
mimcak
22. feb 2014
@anibas och tolko štvvorčekov. Normal obdivujem tie čo robíte tie torty s tou hrou či čo to je,len dúfam,že odo mňa to nikto nikdy nebude chcieť.
bubobubina
22. feb 2014
@maya30 wau, a to akoze kedy si stihlaaaaa :-o :-o :-o
mimcak
22. feb 2014
@mirinecka o super cena,len škoda,že už majú všetko vypredané. Hned by som si ešte nejakú objednala. 😞
zuul
22. feb 2014
HOLKY chcete niektora nejake krajky z www.vsetkoprepecenie.sk ?

ja si idem objednat, ci chcete niektora.
mimcak
22. feb 2014
@zuul a ktorú si ideš objednávať.Ja som pozerala,ale sú vypredané.
daja55
22. feb 2014
@ejkula Úžasnáááá, ja mám tiež folkloristu ( cimbal, basa , akordeón .... a všetko, na čom sa dá hrať, len na husliach mu nedovolím, to by mi fušoval do remesla /. V marci bude mat meniny , tak už uvažujem , čo s ním... 🙂 😃
daja55
22. feb 2014
@maya30 Odpadáááávam, nechápem ,ako to stíhaš a ešte k tomu tak profesionálne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zuul
22. feb 2014
@mimcak tak mas pravdu. vypredane. 😞
sikag
22. feb 2014
@jakelina 🙂 dakujem. uz ganache-ujem 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli