Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
22. feb 2014

@florentina ty ale rychle posli manzela na doucovanie z biologie 😝 😀 😀 😅
sak to je presnaaaa dracica zo Shreka 😎 😎 😎 krasna 😵

ejkula
22. feb 2014

@daja55 ďakujem 🙂 , myslím, že harmonika nie je ťažká na poskladanie, len všetky gombíky, to bola zábava 😀 . A najlepšie, že sa mi minul čierny marcipán tak som musela ešte dorábať na druhý deň 3hod. pred oslavou 😖 . No ale Ty máš na výber nástroj aký chceš 😀 😀 😀

mimcak
22. feb 2014

@elamaslakova tá kabelka je perfektná.

elamaslakova
22. feb 2014

@mimcak Ďakujem

elamaslakova
22. feb 2014

@adrika202 Nádherné tortičky

pipka
22. feb 2014

@luciahromadkova Luci a vy mate tiez otvorene 😕 sak nam povedali, ze len usiakova a sekuriska funguje...to uz pridavaju? 😅 😝
inak ta uplne chapem, my si stale robime srandu, ze v skolke je najlepsie ked tam nie su deti 😀 😀 ja bych tam aj spavala 😅 😀 😀 ale v ramci srandy samozrejme 😉 ale tieto prazdninove cinnosti, to je o hubu 🙄 to nepochopi, kto nezazil 😝

vydrz to moja, budem na teba mysliet 😉 buduci rok to mozno caka nas 😅 😝

luciahromadkova
22. feb 2014

@pipka nie je sekuriska otvorena ale my... /ta nie je nikdy otvorena, ale vzdy od nej mame deti.../ no povodne sa planovalo ze usiakova...
lenze u nas bol problem v tom, ze dali nam emailom z uradu zidtit pocet zaujemcov a mne teda nikto nepovedal, ze ak bude malo deti otvori sa 1 zberna MŠ... vraj sa o tom bavili na porade pocas mojej rodicovskej... lenze mne nikto tuto info nedal a tak sa prihlasilo u nas 46 deti..../potom ked sme vypisali oznam ze usiakova, tak sa rodicia z nasej MS isli stazovat na urad.... a potom mi len odkazali po rodicoch, ze my budeme mat otvorene....a ze zberna pre dalsie skolky..../ a to je este story okolo toho, ze nam daju ucitelky a nakoniec len 1, takze som si to musela zabezpecit sama..., ved urobim o to nejde, ale v kancli mam papiere asi vsade... zatial neviem co kde mam.... lebo kopec veci musis riesit, do toho bolo samo chory, takze ja fakt neviemkedy to dam do poriadku a este musim spravit mimoriadnu inventarizaciu, kedze majetok skoly som oficialne neprevzala 😕 ale vsetko je ok... zvladneme

elamaslakova
22. feb 2014

@pristela Nádherná tortička
@sikag Krásna tortička
@denisak77 Nádherné tortičky
@jakelina Nádherná tortička

pipka
22. feb 2014

@luciahromadkova ale usiakova je, sak nase decka idu na usiacku? 😕 😅 😉

luciahromadkova
22. feb 2014

@pipka ano aj ta je...

ejkula
22. feb 2014

@mamcas podľa tohto návodu som poskladala tortu. len ten stredný plát som hneď robila menší. http://jasnaskitchencreations.blogspot.sk/2011/...

elamaslakova
22. feb 2014

@pristela prekrásna tortička
@maya30 Každá jedna tortička prekrásna
@mimcak Nádhera, na toto ja nemám odvahu ešte

elamaslakova
22. feb 2014

@mirinecka Nádherná
@sikag Krásna tortička
@mrka2 Milučké tortičky
@nika266 Nádherné
@anibas paráda ten mine craft

mimcak
22. feb 2014

@elamaslakova Aj aja som sa obávala,ale šlo to celkom fajn,určite by si zvládla aj ty, ked dáš takú kabelku tak čo by nie. 😉

anibas
22. feb 2014

Ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dm1
22. feb 2014

ake krasne torticky popribudali 🙂

dm1
22. feb 2014

kocky dobojovane :p. Ta masa a medved mi vobec nesli hlavne ten medved ale co uz lepsie to neslo :p

anibas
22. feb 2014

@jakelina @mimcak Mala som len jednu objednávku na Mine.... pre 9 ročného chlapca, no a potom sa ozvala jedna zlatá pani, že chce pre 9 ročného syna nejakú, ale nevie akú .... No a ja, že robím MC - Či môže tiež byť ? Tak som rezala a rezala a rezala 😝 😝

anibas
22. feb 2014

@dm1 Nádherné 😵 😵 😵 Celkom 16 postavičiek 🙂 🙂

aduskatt
22. feb 2014

tak tento vikend mam hotovo

jakelina
22. feb 2014

@aduskatt auto nemá kola, nezapomněla jsi?? 😉

aduskatt
22. feb 2014

@jakelina nene, nezabudla, trvali na mandarinkach na torte a nejak inak som ich tam nevedela dat, aby sa netopila potahovka, len to cele obtriet pipinggelom a dat ovocie, takze som tam tie kolesa ani nerobila.......

dm1
22. feb 2014

@anibas dakujem no veru som sa nasulala riadne :p. Ale to mi tak nevadilo ako rozhnietit tolko smartu a ofarbit ho na take syte farby sak som mala ruky vytahane az po kolena :p

michaela3011
22. feb 2014

@aduskatt si mohla aj tie kolesa obtriet pipinggelom ☹

lucula73
22. feb 2014

@aduskatt adi tak toto nepochopim,ako mohol niekto chciet mandarinky na potahovanej torte 😝

aduskatt
22. feb 2014

@lucula73 ani ja☹( aj tak som pol kila presvihla vahu, takze som ich nahadzala tak ako som ich nahadzala.........ale sak co uz.........

lucula73
22. feb 2014

@aduskatt a nedali sa dat do toho auta?a lentilky by si skor rozsypala po povrchu...len rozmyslam,dufam,ze sa nehnevas ...

aduskatt
22. feb 2014

@lucula73 do toho myslis ako miesto lentiliek do korby?

lawli
22. feb 2014

Dievčatá ,krásne tortičky 😵 ...aj ja prídavam svoje 🙂

pipka
23. feb 2014

@lawli naaadherneee 😵