Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pristela
4. mar 2014
@pipka hmmmm, nejak podozrivo vela ochotných tu máš, či ty srdiecka nerozdavas vsetkym, hhhmmmm, no dufam ze mne aspon to najcervenejsie a najvacsie 😃 😃 😃 ženska moja 22-23 by som mala byť, prespávať a klábosiť s vylozenymi nohami v BA takze dáááme cafe, este netusim ci pojdem autom ci busom nuz ale termin mam uz v kalendári zabookovanýýý x-) x-) x-) x-) a tesiiiim , jasne ze aj ostatnych blavackam sa potesim 😉 nuz a neviem ci je tu niekto zo zahoria x-) ale tam zas budem vikend pred 😉 😉 že slovensko tour 😃 😃 😃
pipka
4. mar 2014
@pristela si píííš, sak "šeci ma tu lubaaaa" 😃 😃 😎 ale ja teba najváááác x-) 😃 😃

pisem si ta do diaaara a tešííííííííííííííííííííííííííím x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
pristela
4. mar 2014
Holky moj si vymyslel na tu svoju okrem ineho aj mrkvovy korpus , tam mu hodim jogurtovu plnku, leeeen , co myslite hodi sa tam nejake ovocie =-) ja mam rada s ovocim 😃 v tom mrkvovom je jasne koooopec mrvy 😃 a este su tam aj posekane orechy =-)
jakelina
4. mar 2014
@pristela mandarinky??
pristela
4. mar 2014
@jakelina ze jo ? nieco oranzove 😃 😃 furt premyslam nad broskynami + asi aj dzem no skusim si nechat poradit , i ked neviem ci tu niekto robieva carrot cake / mrkvový/ =-)
jakelina
4. mar 2014
@pristela i broskve nebo meruňky se mi k tomu hodí. 😉
jakelina
4. mar 2014
@pristela já ho nedělám, ale jednou jsem ho jedla na srazu, nějaká šikulka ho tam přivezla a byly k tomu mandarinky a bylo to dobré 😉
dagmarmustafa
4. mar 2014
Caute baby....ja som uz aj sponzor 🙂))) Ta kvetinkova isla do tomboly pre babky dôchodkyne v našej dedine.Svokra navrhla nech nejaku spravim pre radosť. Budu to veru moje posledne torticky....idem do prace😞
pristela
4. mar 2014
@jakelina no po mne ked ho jedna nevesta chcela do svadobky , som ho este neznala, tak som skrivila hned pusu, ze fuuuuj 😃 😃 😃 a ona , ze nech si ho urobim pre seba a ze uvidiiim , naaa šak uvidela som 😃 , a ked uz decko moje co nezje zeleninu a ovocie dobrovolne/ pubos , maly Kubo zvacsa šrotuje všetko :-N / si ho vyberie na tortuchu tak to uz aka chut musi byt 😃 😃 😃 len uznavam , ze nie kazdemu musi chutit, no my co uz nevieme kam od dobroty 😃 😃 😃
adrika202
4. mar 2014
@pristela ja ho tiež robievam a mojim chuti aj s ananasom 🙂
pipka
4. mar 2014
@pristela marhule podla mna...ci? alebo este pridaj trosku mrkvy...aby malo nebolo :-N 😃 😃 😃
blcha
4. mar 2014
@pristela najdem niekde v tej teme receptovej recept na ten mrkvovy korpus idem robit mjej malej k narodeninam tortu tak by som vyskusala nieco nove a mrky mam toooklo vela 😉 😉

inak potrebovala by som neake inspiracie lebo idem jej teda robit spidermanna ale spravim normalneho lebo ruzovy mi pride taky blby ale ona ho chce akoze nech upeciem nasu bytovku a na nej nech je spidermann tak asi by som potrebovala neake torty kde je spidermann na budove alebo co 😉
jakelina
4. mar 2014
@dagmarmustafa máš to krásné a jak vidím to množství písmenek, tak to jsi dělala snad týden ne?? :-o :-o :-o
pristela
4. mar 2014
@blcha netusim ci tam je , ja robievam tento : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5795 aale najskor odskusaj ci vam bude chutit , ja ho robim aj ako muffinky
blcha
4. mar 2014
@pristela ved odskusam na torte budeme to jest len my a keby chutil mozem spravit aj ako muffinky deckam do skolky nech maju zdravy mrkvovy 🙂 🙂
blcha
4. mar 2014
@pristela a to mnozstvo ako je v tom recepte to je tak akurat do neakej 23cm formy asi ze?
lucula73
4. mar 2014
@nika1985
http://toptorticka.sk/product.php?id_product=985
toto je tá vykrajovačka,ja ju mám tiež 😉
sticker
4. mar 2014
@jakelina Prosím ťa, ten tvoj biely korpus pečieš pri akej teplote a ako dlho?
levannaa
4. mar 2014
ahojte, prosím vás viete poradiť, prípadne najlepšie doporučiť zo skúseností niekoho kto robí v KE dobre torty?
jakelina
4. mar 2014
@sticker při 150 stupních a záleží v jak vysoké formě a z kolika vajec. Menší 45 minut a velké i přes hodinu.
sticker
4. mar 2014
@jakelina No budem robiť z tých 6 vajec, ale do veľkej srdcovej, lebo potrebujem jeden plát, tak nech to je také tenšie... OK, budem si to sledovať a uvidím 🙂 Ďakujem
dada2007
4. mar 2014
@nika1985 zlati ja ju mám, požičiam ak chceš.....ja ked som ju zhánala, nebola nikde, nikde na sklade asi 5-6mesiacov.....až potom sa objavila a chyyyyyytro som objednala 😉 😉
jakelina
4. mar 2014
@sticker píchni špejlí, to poznáš 😉
mamcas
4. mar 2014
Babyyyy z Ba proprosim Vas nemate vykrajovatko alebo silikonku na topanku zensku? Totiz 3d nebude... nemala som na to nervy, tak som sa normalne priznala :-| a mali by byt take malinke boticky okolo torty a to sa bude zleee vyrezavat, tak otravujem ci si nemozem pozicat :-N pjosim pjosim pjosim
pipka
4. mar 2014
@mamcas ja nema, ale videla som tu u cinanov tie supravy, po 4 ks co su rozne motivy...ja mam take babatkovske..ale su aj ze damska lodicka, saty, kabelka...a ja neviem co este 😉
nika1985
4. mar 2014
@dada2007 to nemyslis vazne uz len vymysliet ako ju dopravim ja idem zajtra smer Piestany s krpanou na kontrolu a poobede som tu sama s oboma mozno ich vezmem na vylet volam Ti budes doma v priebehu dna?
dada2007
4. mar 2014
@nika1985 ráno a poobede cca 15-20 minút škôlka......inak pečiem 5 korpusov, takže som doma.......
dada2007
4. mar 2014
@nika1985 a myslííííííím x-) x-) x-)
nika1985
4. mar 2014
@dada2007 tak ja zbehnem tiez pre Sasku do skolky a spravime si vylet aspon budu chvilku ticho a ja spokojna 😉 DAKUJEM
dada2007
4. mar 2014
@nika1985 moja a prídeš s obomi ku mne? pýtam sa preto......teda informujem, že Lilianke končia ovčie kiahne a Matiasko zatial vysypaný nie je, ale môže ich mať v sebe........

Začni písať odpoveď...

Odošli