Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
9. mar 2014

Tak nakoniec som z toho iron mana vykorculovala a dohodli sme sa na tomto 😉 ale presne podla obrazka 😒 coko korpus,vani.pribinak s mandarinkami plus 6hrdinov

mimcak
9. mar 2014

@maya30 nádhera hlavne tá myšičková.

vlada111
9. mar 2014

@maya30 je jedno, že sa nechytáš, aj tak je úžasná. A mne sa tam tie zajace páčia 😀

mahu74
9. mar 2014

@mrka2 Ďakujem krásne, vyskúšam. A už len otázočka: robila si zo smartu alebo inej hmoty?

lokalistin
9. mar 2014

@maya30 zase raz totalna nadhera a teda chytas sa moja chytas

adrika202
9. mar 2014

pridávam aj ja tohtotýždnovky 🙂

daja55
9. mar 2014

Moja dnes odovzdaná , zadanie bolo urobiť " nejako " morskú vílu pre Martinku, ktorá rada číta a pláva..... 🙂

daja55
9. mar 2014

A ešte niečo aj pre nás, ku káve 🙂

daniela09
9. mar 2014

po dlhej dobe pridávam svoje torty . prvá na výročie svadby- tú ozdobu si dali sami, mne to tam nepasuje, no ale ...,
tablet - rýchla objednávka na poslednú chvíľu, to milujem
a jedna zaľúbená, mala som presne stanovené pokyny

mrka2
9. mar 2014

@mahu74 ja robim z PDT pasta dama top vsetko. zo smartu niekedy len postavicky,alebo kvietky. inak vsetko PDT

lawli
9. mar 2014

@adrika202 ďakujem pekne 🙂

pipka
9. mar 2014

@jakelina to faaakt? mne sa to zda neuveritelneeeeee 😕 😅 😅 sak ja som na gastanovom pyre vyrastla 😅 😀 😀 a gastanove jazycky v cukrarni...kazduuu nedelu!!! 😎 😀 😀 😉

pipka
9. mar 2014

@maya30 naaadhera 😎 😎 😎 ja normaaalne nevladzem z tych tvojich tort 😅 😕 😉
akoze normaaalne som rozmyslala rano, ci ti odkliknut to priatelstvo...sak to len komplexy si zvacsujem, ked vas superzeny mam v priateloch a vidim tie diela 😀 😀 😀 😀 😀 😅
a co ja..ale moja rodina ked to vidi...hned im klesa mienka o mne 😝 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mishulle
9. mar 2014

@maya30 moc hezké, knížka mě čeká také

jper
9. mar 2014

@jakelina no já ještě to pyré taky nikdy nejedla ani jedlé kaštany samy o sobě. Musím poprosit známé ze slovenska, ať mi to koupí, už tak mi kupují máslo v rakousku. 😉

maya30
9. mar 2014

@pipka tak to mnohe vysvetluje 😀 ja som ti totiz uz davnejsie 2x posielala ziadost a nic 🤐 vazne 😎 (aj ked skor si myslim ze to bola chyba v systeme 😉 )

maya30
9. mar 2014

@mishulle kniha je jednoducha, isto sa podari 😉

mimcak
9. mar 2014

baby nemáte nejaké inš. pre muža. Chcú nejakú hnedu,obdlžnik,alebo štvorec, možno bežové písmenka,ale inak zvyšok nechajú na mňa 😀 .no ďakujem .a chcu nejaké fotky nemáte niečo?

jakelina
9. mar 2014

@jper právě je nevýhoda, že je to mražené a než to sem někdo doveze, tak se ti to rozteče 😝

pristela
9. mar 2014

Holky tak my uz mame po oslave , huráááá,a ja po jednej starosti, z tortuchy možem ukazať len jeden kusok , bola troj poschodka ale akosik som odfotila len tento kusok ☹ je to obrateny mramor s gaštanovym pyré. No a dnes si tu kooonecne ku vam možem sadnúť a dočítavať 😵 😵 😵

jakelina
9. mar 2014

Ten zákuseček vypadá lákavě

florentina
9. mar 2014

Ahoj holky, mám na vás všechny velkou prosbu, co máte gelovky od Wiltonu...máte na nich někde uvedené datum spotřeby? Já na pár našla datum na víčku, ale na většině nic, jen na víčku mám nějakou skupinu čísel a písmen. Vůbec nic z toho nevím. Nějak jsem procházela barvičky, co mám/nemám a co už je prošlé a mám vyhodit a teď vůbec nevím. Jsou to nějaké gelovky, co mám zřejmě od loňska, ale některé mám ještě z půlky plné, tak je mi to samozřejmě líto vyhodit, ale tak zase lepší vyhodit, než tím někomu způsobit nějaké zdravotní problémy. Příště asi budu kupovat jen od Sugarflair, tam je krásně vidět datum expirace. Na většině je tedy trvanlivost až do roku 2018,19... tak si zase říkám, že je to docela dlouho a že možná i těm druhým gelovkám, ať už je datum expirace jakékoli nic moc nebude, no ale nevím...co si o tom myslíte? Děkuji za případné odpovědi, hezký večer, Katka

lamps
9. mar 2014

ahojte sladké žienky, ja som včera nakoniec tú punčovú tortušu nerobila 😀 😀 😀 zato dnes som piekla takého fajnové a mňamkové tvarohové rohlíčky

anibas
9. mar 2014
pipka
9. mar 2014

@maya30 faaaakt? 😕 😕 ale tak to zas njieeee, ja som teraz dostala ziadost prvykrat 😕
prisahaaaam 😅 😉 aj ked by to znelo akokolvek abibisticky 😅 😅 😀

pipka
9. mar 2014

@pristela a to z akej tortuchy je? 😕 😅

pipka
9. mar 2014

@florentina Kati, ja mam wiltonky a maju spotrebu aj 5 rokov, takze ak mas z lonska, tak podla mna este budu v pohodeeeeeee 😉

mimcak
9. mar 2014

@anibas Ďakujem ž 🙂.Síce chce celé hnedé,ale ja jej pošlem aj niečo iné,či ju neprehovorím. 🙂 Však tie modro hnedé su pekné.

bubobubina
9. mar 2014

ahojte dievcence, mame za sebou krasny slnieckovy vikend, joooo ci sa mi nesce zajtra do prace 😒 pridavam moje...

pristela
9. mar 2014

@pipka cicuška to je čo mal ted Erik oslavu , foto az tusin cez leto ci kedy , nepamatam uz 😝