Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vladiella
24. apr 2014

Ahojky babulky,
chystam robit malej tortu, ale chcem skusit marshmallow potah pre nu, je nejaka verzia pre deti?
viem, blba otazka, ale ide mi o mnozstvo cukru a jeho nahradu za napr. med atd, ale zrejme to asi nepojde vsak? mate, prosim, niekto skusenosti? i s experimentami? a este poprosim pre kontrolu receptik na marshmallow potahuvku, ci sa nahodou nezmenil, uz sem casto nechodim, a viem, ze tu frcia furt nejake sikovne napady a vychytavky 😅
alebo iny recept na domaci potah, ale strasne jednoduchy a rychly. moc moc dakujem 🙂

@jakelina
@florentina
@ajka82

jakelina
24. apr 2014

@vladiella medem určitě nenahradíš. Je to vlastně jenom cukr a bonbony. Však to malé nemusíš dávat. Já už dávno nedělám, většinou potahuji mléčným marcipánem a nebo Smartflexem

lucianak
24. apr 2014

Ahojte, tu je môj krtko 😅 Zatiaľ som to poukladala len na formu, že ako to bude vyzerať. Musím ešte dokončiť strom a ešte by som chcela spraviť modré vedierko. Poťah bude svetlozelený, a nejaké kvietky a tráva sem tam...

halienka
24. apr 2014

@florentina ďakujem moc, mám hnedú gelovku vraj chocolate brown, ale ešte nikdy mi nezafarbila na peknú čokoládovú, tak by som to chcela skúsiť tou kombináciou iných farieb. Snáď sa to podarí 🙂

florentina
24. apr 2014

@vladiella ahoj, bohužel neporadím, já dělám jen s kupovaným pravým marcipánem....

florentina
24. apr 2014

@halienka já když chci fakt čokoládovou, tak si rozehřeju trochu čokolády s medem, pořádně vymíchám do hladka, dám do lednice odpočinout a pak normálně smíchám s potahovkou. Je to dobré a oparvdu hnědé a navíc v tom není barva, které na to, aby byla opravdu sytá musí být hodně a to je spousta zbytečné chemie....

evkakd
24. apr 2014

@jakelina ahoj prosim mozem poprosit o recept na mlievny marcipan? Chcem robit ale zatial som nenatrafila na dobry recept. Dakujem

vladiella
24. apr 2014

@jakelina a ten mlecny marcipan? aky je recept? je narocny?

tigri
24. apr 2014

Dievcata, ako dlho moze byt otvoreny smartflex a zafarbena potahovka? Mam to doma pri izbovej teplote uz od konca januara, moze sa to pokazit? A este, viete mi niekto poradit modru plnku do torty? Mladsia dcerka by chcela "smolkovu" ako bola zmrzlina pri 😖

halienka
24. apr 2014

@florentina a aký pomer toho všetkého dávaš? Aj do smartflexu si to už dávala? Neurobí to nič s ním?

jakelina
24. apr 2014

@evkakd

@vladiella jedna krabice sušeného mléka polotučné, 800 g cukru moučka. Vše oseté, dvě lžíce glukozy a vodu po trošičkách, aroma mandle. Já to dělám v robotu a promíchané nechám deset minut odpočinout a pak vyškrábu z mísy a na podložce ještě propracuju na trošce cukru. Nechám odpočinout a pak potahuju, většinou druhý den. Ruce je lepší namazat, dost to lepí.

jakelina
24. apr 2014

@tigri na balení máš datum do kdy je v záruce.

orygynal
24. apr 2014

dievčatá, súrne potrebujem poradiť. mala by som urobiť tortu pre môjho synovca. tvar obdĺžnika a na niečo takéto (viď pridaný obrázok). torty som začala piecť iba kvôli mojim deťom, takže som piekla dokopy asi 8x. ako na to? plánujem potiahnuť tortu smartflexom a namaľovať ho farbami. ale ešte som to nikdy nerobila. farby mám gélové. dá sa nimi maľovať na tortu? a aké štetce použiť? sú nejaké špeci? alebo poradíte nejaký iný postup? ďakujem vopred za každú radu 🙂

vladiella
24. apr 2014

@orygynal nooo zaujimavy obrazok, celkom vyzva, i stou prasklinou. keby som to malovala na papier, tak by som asi skusila na to pozadie tu bielu lebku naniest ako otlacok. naniest hrubsiu vrstvu na nieco co sa pod tym nerozpadne (nerozmoci - napr. utierka?, papier na pecenie(ale ten je tvrdy) ) a otlacit to na zaschnutu namalovanu potahovku. tak sa da dosieluit i ta prasklina, nejak ten otlacok natrhnut ci v tom mieste zlozit ako ked sa skrci puk... no a nakoniec by som to trochu este po tom otlacenom otlacku presla bielou farbou aby vznikol ten efekt pasov a trochu to pofrkala, aby boli kvapky... no neviem. som zvedava co odpisu babule.
alebo to dat vytlacit na jedly papier 😅

vladiella
24. apr 2014

@orygynal a gelovkamy sa moc nemaluje, ale zapracovava sa do potahovky, lepilo by to a zle schlo. potrebujes nieco hustejsie, co takto husta bielkova poleva naniest na ten mastny papier na pecenie, to by sa dalo i po ususeni prasknut a nalepit na potahovku a potom bielou farbou dotiahnut detaily a zapracovat do pozadia, aby neboli ostre kontury? - 😅 len napad

orygynal
24. apr 2014

@vladiella ďakujem za rady 🙂 . tlačiť na jedlý papier už asi nestíham keďže to ma byť na nedeľu. to fŕkanie napadlo aj mňa. a ako dosiahnuť také pozadie? maľovať zriedenou prachovou farbou? fakt neviem... sama som teda zvedavá čo urobím a ako do dopadne 😖

lucula73
24. apr 2014

@jakelina majka prosím ťa a koľko gramov má tá krabica sušeného mlieka?tiež zvažujem,že by som pre nás vyskúšala.........

jakelina
24. apr 2014

@lucula73 400 gramů, cukru je vždy dvojnásobek.

teeruska
24. apr 2014

Přidávám taky jeden svůj,požadavek zákaznice bylo,aby dort ladil s narozeninovými šaty

jakelina
24. apr 2014

@orygynal maluj prachovkou v alkoholu rozpuštěnou. Já jsem takhle malovala takové šmouhaté barvy na dort. Štětec namočit a do ztracena táhnout. A černou víckrát přetřít

pipka
24. apr 2014

@lucianak kym som to docitala, uz som ti chcela napisat, ze ako sa ti super podarila ta torta...ze vyzera jak moja forma 😅 😅 😀 😀 😀
ale krtko superny 😉

vladiella
24. apr 2014

@orygynal zafarby zakladnou tmavou sedou az ciernou a potom skus otlacat tie biele machule (to by som riskla i kuchynsku papierovu servitku ak mas redsiu farbu alebo novu spongiu na riad) na potah a hned aj stetcom rozmachuluj aby sa to cele z ciernou zlialo...

vladiella
24. apr 2014

@orygynal ale ked sa obrazok pozrie s lepsie tak to biele na pozadi je vlastne velmi jemny obrazok toho v strede, akoby tri lebky vedla seba, ale len ta v strede je vyrazna... a ked budes lebku kreslit skus za zahladiet a uvidis tu hlavnu liniu tu obkresli, okraje potom len rozmazes aby neboli ostre ...

pipka
24. apr 2014

mna teraz caka skomletizovanie tej snehulienky a trpaslikov, pomoooc, chudacikovia moji, tí vyzeraju 😅 😅
len dufam, ze malej oslavenkyni sa budu pacit 😉

ale co je horsie, ja som takaaaa choraaaa, ze ledva stojim na nohach ☹ 🙄
som uz druhy den na antibiotikach, mam take zachvaty kasla, ze sa nadychnut neviem, dnes som mala take stavy, ze malý stál nadomnou a pytal sa, ze "maminka, ale nezomries, ze?" 😅 😅 ☹ chudacik...to este nezazil, ze by som sa tak dusila, ze som dych popadnut nevedela 🙄

tak dufam, ze to s ruskou na ustach nejako dam a nezadusim sa 😖 🙄 ☹

chvapilu
24. apr 2014

vkládám můj druhý dnešní čokoládový

jakelina
24. apr 2014

@pipka to je mi líto. Přeji ať je líp. Uvař si tymiánový sirup a cibuli s medem. 😉

pipka
24. apr 2014

@jakelina cibulu s medom nemozem, uz som dnes jednu varku "poslala potrubim" 🙄
ale ten tymian by som este skusila....snad az zajtra aj tie atb zaberu a bude lepsie...ja nenavidim tieto stavy 😠 🙄 pluca idem vyplut a ani nadychnut sa ☹ 🙄 🙄 neprajem nikomu 😖 😢

pralinka25
24. apr 2014

@zuziq kopirujem 6 vajíček celých dát do šlehače, špetka soli a 250 g cukru krupice. Ušlehat do pevné pěny, potom přidat dvě lžíce oleje, ale nemusí být a 220 gramů mouky, napůl hladká a polohrubá a 1/3 kypřícího prášku. Mouku už jenom ručně zamíchám takovou tou ruční metlou. Peču na 150 stupňů asi hodinu.

vcera som tu nebola tak preto az dnes

pipka
24. apr 2014

@chvapilu mnaaam vyzera super 😉 to co su tie cokoladky, cim je to oblozene? 😕 😉

eliska22
24. apr 2014

ahojte, po dlhšej dobe som trošku piekla 😉 dnes dokončená svadobná, chceli frézie biele, ostatné nechali na mňa 🙂