Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
4. máj 2014

@moicka krásný ho máš

florentina
4. máj 2014

@pipka taky se mi moc líbí ta barva a taky ty ďůlky 😉 !

pipka
4. máj 2014

@florentina dakujeeem 😉

artepf
4. máj 2014

ahoj holky, chválím opět ty nové nádhery a nestačím ukládat 😀 , přidávám svoje, jo a @jakelina - Majko, chtěla jsem tě poprosit o nějaký odkaz, kde jsi kupovala tu abecedu, kterou dáváš většinou dvojitě na dorty, už jsi mi to sem určitě jednou dávala, ale já jsem si to nikam neuložila a už zas nevím, moc dík 😵
Jo a ten s Peppa pig je inspirace od @maya30, jen se mi ho nechtělo tak vypiplávat a je to na něm taky znát, kam se hrabu 😖

artepf
4. máj 2014

@luciahromadkova moc ti děkuju za inspirace, uložím si je určitě, jen už jsem měla ten svůj "těhu" dort hotový, když jsem koukla na ty fotky od tebe, tak kdyžtak pro příště 😉

blancagon
4. máj 2014

Všetky ktoré tvarujete s hmoty kadečo ,klobúúúk dolu.Nádhera!Ja len tak obyčajne.

jakelina
4. máj 2014
aduskatt
4. máj 2014

tak pridavam aj ja, dve su pracovne, proste ludia uz v kuchyni a ja nestihacka, prisli skor....... a druhe dve teda boli urobene s predstihom.........aha, fotky mi prehadzalo, ale ved je jasne, kktore dve su fotene este horsie ako hrozne🙂

dagmarmustafa
4. máj 2014

Peknu nedeľu Vám 🙂 Idem si popozerat torticky ake pribudli.

vlada111
4. máj 2014

@pipka maco je svetový, páči sa mi ako si farebne zladila tortičku.

timuss
4. máj 2014

ahojte...pridávam ďalšiu, 11. v poradí....pre krstnú dcéru k narodeninám 😉

vlada111
4. máj 2014

@jakelina jaj krásna práca, už ste dúfam zdraví

vlada111
4. máj 2014

@mysiatkoo to slnko ma dostalo, celá torta super ako vždy

vlada111
4. máj 2014

@pipka dobre urobili, inak by to nebolo ono 😀 Ale viem si predstaviť ako si si musela dávať pozor, aby si nevybuchla. Mne strčila Alica do potiahnutého chameleóna do nosa prst, to bolo na sanitku pre mňa

pipka
4. máj 2014

@vlada111 doooverne poznam tieto situacie 😅 😀 😝 zazivam ich takmer denne 😅

sa niekedy divim, ze ma susedia este zdravia na chodbe 😀 😀 😅 lebo ja som presvedcena, ze si o mne myslia, ze nie som celkom normalna, ked tolko jacim po detoch 😝 🙄 😀 a to ja len torty ratujem 😅 😝 😅

vlada111
4. máj 2014

@maya30 úžasné diela

artepf
4. máj 2014

@jakelina tak já nevím, jestli jsem slepá, ale nemůžu ji v tom e-shopu nikde najít, myslela jsem tu třeba na tomhle tvým dortu 🙂

artepf
4. máj 2014

@jakelina tak už jsem ji přece jen asi našla, je to tahle?
http://cukrarske-pomucky.cz/abeceda-plastove-vy...

artepf
4. máj 2014

@jakelina tak naposledy, 100% to je tahle viď 😀 :
http://cukrarske-pomucky.cz/abeceda-plastove-vy...

vlada111
4. máj 2014

@pipka myslela som, že už také väčšie deti nerobia šarapatu. No asi sa nedočkám ☹

jakelina
4. máj 2014

@artepf ano to je ona, ten druhý odkaz. Ty žluté vykrajovačky

pipka
4. máj 2014

@vlada111 mama ma strasi, ze cim vacsie deti, tym vacsia sarapata...co tym ma na mysli??? 😅 😀 😀 😀

jakelina
4. máj 2014

@pipka raději se ani neptej 😀 😀

mamina1978
4. máj 2014

@jakelina @lokalistin dakujeeeem 🙂

maya30
4. máj 2014

@mysiatkoo 😵 dakujem 🙂 jj na drotikoch su - tento tyzden robim svadobnu 3poschodku podla vlastneho vyberu (pre svokru) tak trenujem 😉 😎

vlada111
4. máj 2014

@pipka no asi tuším ☹

vendullka
4. máj 2014

Ahoj holky dovolím si zase po nějaké době přispět i já svou troškou do mlýna 🙂

doda24
4. máj 2014

Ahojte babulky našla som toto forum len dnes 😀 a som hrozne rada tak sa k Vám pripájam aj ja pečiem tortičky len tak pre radosť alebo keď sa niekto nájde že chce 🙂 Hrozne ma to baví a pečiem asi tak rok pridávam pár foto posledných výtvorov pekný deň 😉

sikag
4. máj 2014

a tu je moja nocna mora 😀 😀 😀 😀 vo finale vazi 8 kg a v priemere meria 36cm
@jakelina korpus som nakoniec upiekla naraz v rafiku - dierky co mi pretrcali cez plech som prekryla hlinikovymi tackami 😉
mramorak + pribinacik + jahody v zelatine

jper
4. máj 2014

@sikag 8kg - to není snad ani možné - super