Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
24. máj 2014

@chvapilu nadherny

halienka
24. máj 2014

Babky krásne tortušky ste porobili, Jakelinka, Majka, Lawli, Ajka, Chvalipu, no náádhera 🙂 dúfam, že som nikoho nezabudla ale všetky krásne 😵 na niektoré priam slinky tečú 😀
Moje dve tento týždeň, už mám fajront, chvalabohu 😀 Tie kalichy síce nemusím, ale kvietočky ma bavia, takže celkom som si to užila 🙂

evicaka
24. máj 2014

@elamaslakova krásne 🙂

vierka0
24. máj 2014

dievcata, mam otazocku - da sa miesat (na mramorovanie) mmf a smartflex ? potrebujem tmavsi odtien modrej a mmf uz proste viac nenafarbim, tak zvazujem urobit tmavsiu smartflex a urobit mramorovany potah so svetlejsim mmf

elamaslakova
24. máj 2014

@ajka82 Nádherné tortičky
@chvapilu Krásna tortička

elamaslakova
24. máj 2014

@halienka Nádherné tortičky

mia114
24. máj 2014

moje tohtotzydnove, este ž toriet sprait do juna a koniec s tortovanim , teda na leto aspon.

leus10
24. máj 2014

Pekne torticky dievcata pridavam nieco zo svojich

leus10
24. máj 2014
daniela09
24. máj 2014

tak môj najnepodarenejší mcqueen akého som doteraz robila, a druha na 1.sv.p. podľa želania mladej slečny- spodok biely čokoflex, vrch červené srdiečko s veľa kvetinkami

jakelina
24. máj 2014

@vierka0 můžeš, já často míchala, teď už hmotu jenom kupuji

dadulka271
24. máj 2014

Moje torty na piatok a zákusky aj tú velku tortu dnes odovzdávam 🙂 mám fajront 🙂

jenie123
24. máj 2014

Kocky kraaaasne torty, radost pozerat.. uzasne.. 😃😃😃 pridam Vam moje tohto týždňovky..

sikag
24. máj 2014

@mimusa94 to je pramalo za tortu, ved to ti ani naklady nepokryje, si to zrataj. kamoskam sa robi za 9e na 1kg priblizne 😉
@jakelina si jake hrany dala 😎 😎 coooool, krasne torty
@maya30 som sa uz na FB kochala, proste nadhera. tie cake-pops su super napad 🙂 a vidim ze mas nove krajky 😉 sa zase necham inspirovat. odkial mas tu svadobnu ciernu? ja som raz skusala farbit krajku na tmavo, ale na to ide straaaaasne vela ciernej ze? a ta nevesticka pops co ma na sebe take strieborne?

sikag
24. máj 2014

@jenie123 nadherne vsetky! ta svadobka je super

elamaslakova
24. máj 2014

@jenie123 Nádherné tortičky

lokalistin
24. máj 2014

Ahojte,tak konecne som vas docitala a smejem sa tu na sebe,lebo citam, ze @maya30 si rano spomenula a poobede odovzdavala a ja modelujem od pondelka, kazdy den do 3:00 v noci nieco robim, dneska som sla spat o 5:15 a vstavala o 11:00,lebo torta nebola hotova,10 minut pred odovzdanim dokoncena, ani poriadne fotky nemam a ani som neni s ntou jednou spokojna a tak sa pytam,co tu vlastne robim, medzi vami? ☹ ale tak bavi ma to 😉
tu zvonilku-to je treti pokus, prve dva vam sem radsej ani nedam 😀 obe torty boli pre jednu rodinu-chlapec a dievca -dvojicky,jedna na sobotu,jedna na nedelu
a ta pani z tej restiky tiez jednu objednala v sobotu na zajtra,ale v pondelok hned objednavku zrusila,tak asi z toho nic nebude 😢

sikag
24. máj 2014

a jedna moja 🙂 milujem hranate torty, zadanie bolo na malu ale som neodolala a dala som aj mini poschodie 😀 😀 😀
....moje prve drotikove ruze a prve drotikove listy 🙂 ....inak tie lupene vysusene na lyzicke mi vobec, ale ze vobec nepasuju na ten stred ruze. co robim zle? mozno ten stred este trosku rozvinut?

jenie123
24. máj 2014

@elamaslakova
@sikag dakujem kocky.. 😃

jenie123
24. máj 2014

@sikag mne sa tie ruzicky pacia, este som sa neodvazila na drotikovane ruze, musim sa do nich pustit, tvoje vyzeraju super.. a tortu mas krasne hranatu.. 😃

aduskatt
24. máj 2014

@mimusa94 dobra cena pre kamosku, velmi zla pre Teba, dotujes tprtu z vlastnych zdrojov, suma Ti podla mna nepokryje ani naklady. Kabelka je pekna, nemas sa preco hanbit si nevypytat riadne zaplatene🙂

jenie123
24. máj 2014

@vierka0 ja som raz zmiesama smart a mmf a strasne sa mi to drobilo, islo vsetko do kosa.. :( nedalo sa s tym uz nic robit.. odvtedy som to radsej neskusala..

muffinka8
24. máj 2014

@sikag krásna torta 🙂 na akej lyžičke si sušila? Ja na takých plastových, sú dosť hlboké a lupene sedia. Na klasika kovovej polievkovej alebo čajovej nesedia, lebo nie sú dosť hlboké.

sikag
24. máj 2014

@muffinka8 praveze na plastovych som susila.... asi mam nejaku plytku verziu 😀 😀 😀 😀

muffinka8
24. máj 2014

@sikag tak potom ich skús dávať nižšie keď ich viažeš. Ja ich na tých lyžičkách stále tak dovnútra zatlačím

zuzka7512
24. máj 2014

kočky akú velkosť okrúhlej formy používate...mám 28 cm,ale chcem niečo menšie...ďakujem...

pipka
24. máj 2014

@sikag kraaaasna 😵

jakelina
24. máj 2014

@sikag nádhera 😉

jakelina
24. máj 2014

@lokalistin máš je krásné a toho modelování 😲 😲

jakelina
24. máj 2014

@jenie123 moc hezké čisté dortíky 😉