Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pristela
13. jún 2014
@pipka uz aby bol auuuugust, odkaz malemu ze mu donesiem nove, nezmývatelne a plnyyyy box x-) x-) x-) x-)
lamps
13. jún 2014
@pipka vidím, že to máš veselé 🙂 , ale zas malý je asi kreatívny. Moja Veronka mi včera robila make-up a ja ma česala 😃 😃 😃 😃 keby si ma videla, tiež by si asi nevedela čo robiť 😃 😃 😃 😃 na vlasy mi dala snáď polovicu penového tužidla s extra silným tužiacim účinkom. Večer som sa už nemohla zmývať, aby som ráno nemala z hlavy satelilt, tak som si poumývala tvár a išla si ľahnúť. A keď som sa ráno videla v zrkadle ...... to ti bol pohľad 😃 😃 😃 😃 😃
evicaka
13. jún 2014
@pristela @anibas veeeeľmi veľká vďaka, presne toto som hľadala 🙂 zlaté ste...
lamps
13. jún 2014
@pristela Žanetka a nie ti ty náhodou toršičku, ale fakt len trošičku škodoradostná? 😃
pristela
13. jún 2014
@lamps 😃 😃 😃 nie ,len podporujem kreativitu 😃 😃 😃 😃
petkaa28
13. jún 2014
@anibas dakujem!!! 🙂)))
lamps
13. jún 2014
@pristela 😃 😃 😃 😃 tak to potom Janka určite ocení 😃 😃 😃 😃 veď aj tak ide maľovať
mysiatkoo
13. jún 2014
@jakelina @pipka dakujem 😉 @pipka to musela byt radoooooooooooooost ... nuz, kreativne ditko po mame :-p 😃
pipka
13. jún 2014
@pristela chces ovdoviet silou mocou? ]-( 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 aj tak nist nezdedííííš :-N
pipka
13. jún 2014
@lamps @mysiatkoo aj by som vam sem hodila fotku, ale nemooozem, bo je na nej holy :-N :-N :-N

ale teda "kreativny" to on teda je :-p :-p :-N co myslite, preco musim byt malovat? ]-( :-N 😃 😃 😃
mysiatkoo
13. jún 2014
@pipka uz mu dosli ciste steny ??? :-p 😃 😃
mimcak
13. jún 2014
@pipka Dobre som sa nasmiala na dobru noc. 😃 😃 😃
mimcak
13. jún 2014
baby je niektorá z vás zaregistrovaná na stránke Torty snov? Potrebuejm info cez IP
pristela
14. jún 2014
@michaela3011 ta tortuska je naaaadherna, farebne pre moje očko dokonalaaaa 😃 , strasne milené postavicky sa ti podarili x-) x-) x-)
nika266
14. jún 2014
Tento týždeň dva svadobné podľa želania
kubrt
14. jún 2014
@muffinka8 krásný macík. Ty korálky jsou jedlé perličky?To by mě zajímalo , jak ti tam tak hezky rovně drží =-)
kubrt
14. jún 2014
@pipka krásný půlhrad i poník. Perfektně jsi tu dvojoslavu vyřešila.
Směju se, že pečete v kalhotkách 😃 😃 😃 Já taky 😃 ale tričo ze sebe nesundám, pořád je někdo doma. Ted zrovna nejmladší s neštovicemi 😞
kubrt
14. jún 2014
@vlasta80 všechny krásné 🙂 a tu patrovou svatební s dovolením ukládám do inspi.
kubrt
14. jún 2014
@mysiatkoo jedním slovem úžas 😕
dadulka271
14. jún 2014
Moje dalšie dve ešte pojdem dorobit meter na tu jednu tortu 😃
dadulka271
14. jún 2014
Vylepšila som ju
elamaslakova
14. jún 2014
Dievčence pozdravujem vás , pridávam moje dve tortičky , jednu narodeninovú a jednu svadobnú podľa želania . V tomto teple je neskutočné , aké nádherné výtvory ste urobili , idem ich popozerať .
jakelina
14. jún 2014
@kubrt Jak se dívám na počet dětí, tak to u vás je doma pořád někdo. To nemáš šanci 😃 😃 😃
zrzulka
14. jún 2014
Ahojte, neviete mi poradit niekoho kto pecie detske torty v Košiciach? dakujem
michaela3011
14. jún 2014
@pristela pozor pozor 😃 postavicky su specialne 😃 s perletovymi ocami 😃 chcela som im zvyraznit ocka ale nemam to tu bielu farbu 😃 tak maju "iskricky" v ockach vdaka perletovej praskovej 😃 male biele bodky z MMF sa mi nedarili... stratili sa mi medzi prstami =-) 😃 a dakujem tiiiii x-) x-) x-)

dakujem aj vsetkym za pacitka x-) holky davate mi chut dalej piect, uz dva krat som to chcela ukoncit :-|
a chvalim Vase diela!!! ste amaterky cukrarky a dokazete ovela viac nez to co ponukaju v cukrarnach x-)
pipka
14. jún 2014
@mysiatkoo preeeesne si to trafila :-N :-N :-N :-p 😃
pristela
14. jún 2014
Holčiny tak u mna uz len posledna k odovzdaniu a mam volnooooo 😃 😃 tá cica na vankúšiku je tiež normal plnená tortuška

@michaela3011 😃 😃 😃 😃 😃 vsak tak by to malo byt nech sa to trbliece ked sa hladi do očí 😃 😃 a s tym koncenim , nooo ja končievam dost casto aj minuly vikend som chcela zas koncit s tortovanim :-p
pipka
14. jún 2014
@kubrt dakujem a skore uzdravenie zelam 😉
pipka
14. jún 2014
@pristela odpadla som...zo zvonilky =-) x-) x-) x-) x-) z Rapunzel =-) x-) x-) x-) aj z mačičky x-) x-) x-)
prosto uuuzasneeeee 😎 🙂 🙂

hadam aj dake to dedičstvo ti teda prihotovim 😃 😃 😃
halienka
14. jún 2014
@evicaka ja som robila pred rokom túto s jabloňovými kvietkami a to podľa tejto predlohy čo si priniesli...

Začni písať odpoveď...

Odošli