Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
15. jún 2014

@zuzana909 ta elza je jedly obrazok, myslim ze je to presne tento a domodelovane ma len modre saty a vlasy

sticker
15. jún 2014

Babuľky, potrebujem poradiť ohľadne korpusu bez vajec... Chcem skúsiť nahradiť vajíčka banánom, pár strán dozadu sa to preberalo. Len neviem, či to môžem napr. aj mramor tak spraviť.... A dať potom napr. menej cukru? Lebo banán mi príde dosť sladký... Malý nemôže iba vajíčka. Moc ďakujem 🙂

pipka
15. jún 2014

@maya30 spraaaavne moja 😎 😀 😉

nika1985
15. jún 2014

Ahojte dakujem za pacitka strasne moc 😉 .

Prosim Vas co davate na krst pre deticky ktore su uz neni babatka okrem krizika? Mam robit pre vyse 2rocne dievcatko a vobec nic ma nenapada.
Dakujem

grasie
15. jún 2014

Dievčence úplne nádherné tortičky ste pridali, nebudem menovať všetky, nech na niekoho náhodou nezabudnem 🙂
@pristela ale teda tebe takto priamo 😝 , tie tvoje postavičky sú úplne dokonalé, prenádherné tváričky s neskutočnými očami, ale teda že u mňa najviac top sú ramená na zvonilke, také jemné, ženské, krásne vyrysované, toto dokáže len macher 🙂 klobúk dole

zuzana909
15. jún 2014

@elamaslakova ďakujem veľmi pekne a myslíš, že by sa to dalo skombinovať - niečo oplátka a niečo domodelovať? či treba len vyskúšať 🙂

zuzana909
15. jún 2014

@maya30 ďakujem obrázky som tiež našla, keď nenájdem cukrárku tak skúsim upiecť sama a domodelovať len vlasy a šaty a tvár použijem z vytlačenej oblátky.

nika1985
15. jún 2014

baby vedeli by ste mi poradit k tejto torte? Je to vsetko torta co myslite? A kolko to moze Vazit ako by ste to robili teda ja by som toto na svojej svadbe nechcela mat ale budis.

pipka
15. jún 2014

@nika1985 mne je ta torta nejaka povedoma 😕 nerobil to niekto odtialto? 😅 😉 mne sa tak mariii, ze ano...a tiez nebola nadsena tym nametom sa mi marí 😅 😀

nika1985
15. jún 2014

@pipka tak to vazne som si nevsimla toto mi poslal spoluziak ja to tu az tak nestiham sledovat a predsa neni som tu az tak dlho medzi vami uz ma otravuje asi 3dni nech mu odpoviem ci to spravim a za kolko kazdy den sa vyhybam. 😒 Ak by si si spomenula kto bola by som Ti vdacna moc moc

pipka
15. jún 2014

@nika1985 no tak pred rokom....ale ved ked si to tu kuknu aj ostatne babule, hadam si niekto spomenie, alebo sa prizna priamo autorka 😉

mimcak
15. jún 2014

ahojte tak víkendové. Modra krstinová a svadobná podľa zaslaných obrázkov. Alfa romeo bola pre brata takže odfláknutá robila som ako poslednú takže už som nevládala ,kedže som všetky torty musela mať hotové v piatok a sobotu do 11hod,lebo sme išli na oslavu k bratovi.

lucula73
15. jún 2014

@nika1985 ano,určite to robil niekto odtiaľto,aj aj som ju tu videla.......... 🙂 ,len si spomenuť,kto 😀

nika1985
15. jún 2014

@mimcak to si modelovala tie babatka su krasne

dagmarmustafa
15. jún 2014

@maya30 Prenadherne!!!!!!

mimcak
15. jún 2014

@nika1985 Ďakujem .Bábetka sú z jednej formičky.Len to v tom zelenom som trošku upravovala,aby neboli rovnaké. 😉

nika1985
15. jún 2014

@mimcak su super aj pre take vacsie deticky nie len pre babatka 😉

kubrt
15. jún 2014

Děkuji za páčítka od vás,a toto jsou mé dorty z předminulého týdne

michaela3011
15. jún 2014

@lokalistin 😀 😀 😀 ten moj sa ma prave pyta, ze ci by som na stvrtok neurobila tortu pre jeho kolegu... hned zo mna vyletelo, ze nie 😅 😀 pretoze v pondelok, utorok a v stredu robim do 22:30 a vo stvrtok od 11-17:00... tak sa ma pyta, ze ci taka malicka by sa aspon nedala spravit pre 10rocneho chlapceka 🙄 tak teda moja konecna odpoved bola ano, kedze je to pre dieta k narodeninam 😵 a co po mne chcu???!!! 🙄 futbalove ihrisko s loptou!!! 🙄 a co som ti dnes pisala??? ze obdivujem tvoju futbalovu loptu, ze ja by som taku nedala bo na to nemam trpezlivost a nerv 😅 😀 😀 😀 🙄 celeeee zle 😀

pristela
15. jún 2014

@grasie teeeda , ty si všímas veciiiii 😀 😀 😀 aale moc dakujem 😉

kubrt
15. jún 2014

@artepf všechny krásné ,ale ten sumec je dokonalý 🙂 🙂 🙂

kubrt
15. jún 2014

@pipka jé no sem si říkala, že to musela být piplačka 😀 😀 😀

elamaslakova
15. jún 2014

@nika1985 Ten kamion je na tejto stránke http://tortyodmamy.sme.sk/svadobny-kamion skús napísať autorke čo potrebuješ, možno ti poradí

kubrt
15. jún 2014

@jper máš je nádherné apřesně takovýto svatební pár bych potřebovala .Akorát ženich má být jako kovboj a nevěsta v bílém a v kovbojských botách 😝 😝 doted byly všechny mé postavičky spíš karikatury ☹ a nevím jestli to někdy bude lepší, takže noční můra. ☹ ☹ .A ještě ke všemu má být svatební dort 2 patra jakože balíky slámy .Tak prosíííím všechny šikulky tady jestli by my neporadily, jak na tu slámu.-děkujííííííííí

lokalistin
15. jún 2014

@michaela3011 dik aj ked bola cela okruhla, ale vahou mi dole zplacatela, s touto som bola spokojna, ale ta pred dvomi tyzdnami bola des, tam mi tie uholniky nechceli pasovat

lokalistin
15. jún 2014

@michaela3011 sranda, to je zakon schvalnosti, uz sa tesim na tvoju, moj spodok bol nizky, ale viac som do toho nechcela investovat, lebo som nevedela, ci baba zaplati, naposledy som ju tri tyzdne nahanala o peniaze, ale uz u nas nerobi, tak som sa bala 😉

kubrt
15. jún 2014

@maya30 no nádhera 😲 , takovéhle květy bych jednou chtěla taky mít 🙂 .Mě se to na drátkách všechno točí ☹ ☹

lokalistin
15. jún 2014

@nika1985
@pipka
@lucula73 nebola to nejaka @mariann2

mariann2
15. jún 2014

@nika1985 ja som robila,takúto podobnu,všetko bola torta okrem podvozku na kamióne a vážila len nejak okolo 10 kil

mariann2
15. jún 2014