Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
5. júl 2014

@lamps ja neznášam farbiť na hnedú. Ale čo tak ten airbrush? 😉 😀

mysiatkoo
5. júl 2014

obrazky dopozerane, citat si budem na dobru noc 😝 a pridavam svoju vikendovku pre tetusku kucharku...zadanie bolo nieco vtipne... nikdy som tetu nevidela, ale kamoska sa rehotala pri preberani, ze sa este aj podoba 😝 😅

jakelina
5. júl 2014

@mysiatkoo úúúúúúúúúúžasná

lamps
5. júl 2014

@vlada111 😀 😀 😀 😀 pokúšaš, pokúšaš .... už si naň šetrím v prasiatku mám 17 € 😀 😀 😀 😀 😀

lokalistin
5. júl 2014

@lamps to si dobra ja mam v pokladnicke 4,80€ 😉

pipka
5. júl 2014

@mysiatkoo dokonalaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ta kuchynska linka...odpadavam 😅 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎

lamps
5. júl 2014

@lokalistin 😀 😀 😀 😀 ha, no len uvidím dokedy tam tie euráčiky vydržia 😀 😀 😀 😀 je dosť možné, že bude treba zachraňovať nejakú zlú finančnú situáciu a hneď bude moje prasiatko na diéte 😀 😀 😀

sanym
5. júl 2014

Ahojte. Pridávam naše narodeninové. Pečieme len raz do roka, toto je pokus č. 5 a 6. Tortičky zdobil môj manžel. 😀

lokalistin
5. júl 2014

@maya30 dufam,ze sa das rychlo dokopy a poriadne premysli, ako dalej,urcite pribrzdi 😒

lokalistin
5. júl 2014

@lamps no ja som tiez uz mala viacej 😖

dagmarmustafa
5. júl 2014

@mysiatkoo Perfekcionistka sa nezaprie! Krasna praca!

jakelina
5. júl 2014

@lamps házím ti tam pomyslené euro 😀 😀

jakelina
5. júl 2014

@lokalistin tak tobě asi deset euro, ať srazíme Lamps náskok 😀 😀

lokalistin
5. júl 2014

@jakelina
@lokalistin zachvilku mam narodky ???uvidim, co rodina vyzbiera a ked nie tak vianoce to istia 😉

lamps
5. júl 2014

@jakelina 😀 😀 😀 😀 😀 Majka, ty si raz dobrá duša, ale srdcko ma bolí, že mne len euro a Žanetke 10 😀 😀 😀 😀

lokalistin
5. júl 2014

@jakelina a dikes, cenim si to

lamps
5. júl 2014

@lokalistin aj ja budem mať narodky 😀 😀 😀 😀 dokonca okrúhle, ale myslím, že mi to bude aj tak prd platné. No nádej zomiera posledná 😉

lokalistin
5. júl 2014

@lamps no musime to nejak nenapadne naznacit, ze by sa zislo 😉

lamps
5. júl 2014

@lokalistin ale čoby nenápadne, ja môjmu manželovi normálne na rovinu hovorím, čo chcem a po čom túži moje srdce. Len nie vždy sú moje prosby vypočuté 😀 naposledy som mu zahlásila, že narodky chcem oslavovať v novom byte, tak mu chudákovi aj úsmev zamrzol, že Aťka, ale to ti neviem na isto sľúbiť

pipka
5. júl 2014

@darinkazv pisala si do zlej temy, tam ti nikto neporadi, tam len fotopostupy davame 😉
ak chces akekolvek rady ohladom torticiek, treba sa pytat tu 😉

na kvietky najlepsi je smartflex flower , ale musis to nechat dobre vyschnut, na drotikoch, az na druhy den potom davat dokopy 😉 to ti tu lepsie poradia baby kvetinkarky 😎 ja moc drotikovane ee 😅 😀

a formy na cisla..no treba pokukat rozne e-shopy cukrarske, ale ono sa asi moc neoplati kupovat kvoli jednej torte formu, lepsie je vyrezat cisla z plechu, alebo platy napiect a tak 😉 kdesi tu vo fotopostupoch je aj obrazok ako ktore cislo vyrezavat aby si mala co najmensi odpad 😉

pipka
5. júl 2014

@lamps ale mohol ti povedat aj......ze nikto ti neda to, co ti ja mozem slubit 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lokalistin
5. júl 2014

@lamps to ja ked,tak jedine od sestry a rodine sa bojim priznat,kolko do toho vrazam penazi,kedze kazdemu nieco dlzim 😉 frajer ten je vecne na mizine,jak aj ja 😉

lamps
5. júl 2014

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀

@lokalistin to ja len mm tak otvorene poviem, čo by som rada. Lebo keď som len nazančovala, tak nechápal 😀 😀 😀 😀 😀 teraz chápe, ale .... asi mám vysoké nároky 😀 😀 😀 😀 😀

lokalistin
5. júl 2014

@lamps 😀 😀 😀 😀

lamps
5. júl 2014

@lokalistin keď tak teraz čítam, čo som vyššie napísala .... prichádzam na to, že mne niet pomoci 😀 😀 😀

pipka
5. júl 2014

@lamps ako vsetkym zenam 😅 😀 😀
ja si tiez poviem, co by som chcela..ale uuuplne bez odozvy... 😝
tak som si vzdy kupila sama 😀 niet nad to, ked si radost spravim sama 😅 😅 😅 😀

lokalistin
5. júl 2014

@lamps trubka 😉 😉 😉

vlada111
5. júl 2014

@lamps no pekne, už sa teším na tie diela s jeho použitím. To tu budeme zase odpadávať 😉

vlada111
5. júl 2014

@mysiatkoo neskutočná

lokalistin
5. júl 2014

@pipka
@lamps ja som mala tento tyzden uplne hrozny v robote,som sa pohadala so sefom a viete co?
objednala som si par veciciek na torty a normalne sa mi ulavilo 😉