Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

grasie
8. nov 2014

@maya30 neskutočné diela, čo vychádzajú spod tvojich rúk, ty si pani tortárka s veľkým T 🙂

grasie
8. nov 2014

A ešte jedna moja zelená tohto týždňovka 🙂
Komín na traktore podľahol gravitáci v tomto počasí skôr, ako bolo nutné 😝

sasettka
8. nov 2014

@maya30 uz mi sanka padla na FB... a ze nie si motivovana? ved tie torty su proste DOKONALE 😅 hlavne tie vintage farby, to mi az srdce busi, ked ich vidim 😀

adrika202
8. nov 2014

ja tento týžden len jednu chvalabohu a pre nas Deniskine @denisak77 pagáčiky 😉 idem ležať a liečit všetky moje diagnózy 😎

evicaka
8. nov 2014

Ahojte, pridávam takú 9kg opachu 😀 , zatiaľ si pre ňu neprišli, ani neberú telefon... tak pevne verím že mi nezostane doma 😉

denisak77
8. nov 2014

@maya30 Majka,ty mi nehovor ,že nemáš motiváciu ,veď čo torta to umelecké dielo.Krásne ich máš,jednoduché a krásne.

denisak77
8. nov 2014

@grasie krásna

hrablica
8. nov 2014

Dnešná výzva hotová. Zatiaľ to najhoršie čo som mala 😀 keďže som ešte nemodelovala, tak som si.to tu vyskúšala...no že tri hodiny a aj tak nie som spokojná 😀 ale tak hádam to raz budem mať v ruke aj ja 😀 ma 5,6kg, hoci som sa mala zmestiť do 4 pôvodne...ale tak cm boli zadané takto, holt...😀 inak, mramor korpus, broskynova mascarpone plnka 🙂 a ešte šup šup dorobit poslednú víkendovú 😀

mamcas
8. nov 2014

Ahoooojte 🙂
Ja sem veľmi často nedávam už svoje tortičky ale posledné dve dám, lebo som s nimi vcelku spokojná 😝
Vaše sú neskutočnéééé, ani slov nemám 🙂 Nestíham sem často písať, ale pozerám všetko stááále 🙂

mamcas
8. nov 2014

@nika1985 super si to s tým menom nakoniec vymyslela 🙂 sikulka 😀

mamcas
8. nov 2014

@sasettka tá farebná je neskutočnááá, taká podľa mňa, milujem také farby 😀 si sa mi trafila do vkusu :P dnes večer idem robiť nejakú farebnú bláznivú a stále neviem akúúúú 😝 hádam ma kopne múza. No a tá s traktorom sa mne páči tak ako je 🙂 Krásna a čistá 🙂
Ruku si veru prelieč, aby si mohla také krásne dielka tvoriť stááále 🙂

anibas
8. nov 2014

@maya30 Tortičky famózne !!!!!!!! 😵 😵 😵 hlavne prvé tri !
PS: čo sa týka krízy - z vlastnej skúsenosti : budú častejšie a s kratšími intervalmi 😝 😒

denisak77
8. nov 2014

Pridávam moje 2 .Ja už druhý týždeň len takto máličko,ale mne to stačí.Zadania boli jasné ,tak aj moje torty sú jasné 😝 😝 😝 .

denisak77
8. nov 2014

@adrika202 Vyzerajú super,a chalanom chutili? Lebo nám veľmi chutia,ja už klasické pagáče ani nepečiem.

mrka2
8. nov 2014

@pristela oj boze moj... 😲 😲 😲 ja na dieeete,od... asi 4 hodiny tomu... 😀 ale dala by som si jednu tu mini tortuchu..jooooj 😅

matomi
8. nov 2014

@maya30 Nádhera. Mala by si si dať poistiť ruky. 🙂

matomi
8. nov 2014

@nika1985 Tak je to úplne, že dokonalé.

1katuska73
8. nov 2014
sasettka
8. nov 2014

@mamcas jeeeej, no paradne su tie tortuchy, tu cokoladovu by som sezrala asi aj hned /len neviem definovat, co je to hore 🙂))/ a mimon je 100 bodovy 😎 a dakujem pekne 🙂 na mna zas bola fest blazniva 😀 co mi poslali foto, tak ta bola este viac! 🙂))
a dakujem, idem teda na to preliecovanie 🙂))
@denisak77 jeeeej, tu s tym hraskom som uz videla, strasne sa mi to paci, snad aj ja ju raz budem moct robit 🙂

sasettka
8. nov 2014

@evicaka ako? dufam, ze uz si ju boli zobrat 🙂

evicaka
8. nov 2014

@sasettka no našťastie je už preč 🙂

mysiatkoo
8. nov 2014

@grasie krasny macko 😵
@maya30 OMG ... a do tohto sa ti nexcelo? ved su dokonale!

mysiatkoo
8. nov 2014

LOL... az teraz som si uvedomila, ze mi na torte stale nieco xybalo.... kto prvy najde? :D 😀 😀 ale tetuska sa nestazovala a uz je vraj po nej, tak asi naozaj nexybalo.... ja som trubka... 😝

woman04
8. nov 2014

@mysiatkoo žeby ruky? 😎

adrika202
8. nov 2014

@mysiatkoo prasatam ruky ? 😀

adrika202
8. nov 2014

@denisak77 mojim chalanom chutí všetko od maminky 😀 a pagáče neboli výnimkou ,nabuduce robím z dvojitej dávky ,lebo uz ich je asi len 5 😝 😝

mysiatkoo
8. nov 2014

@woman04 @adrika202 hlavne, ze xvosty som dolepila a na ruky nedoslo 😀 😀

lenkapristas
8. nov 2014

@maya30 Prekrásne tortičky! Máte zlaté ruky... 🙂

adrika202
8. nov 2014

@mysiatkoo ale keby si neupozornila tak by sme si mysleli že to tak má byť , že naschvál nemajú ruky 😀 😀

lenkapristas
8. nov 2014

Ja tento týždeň len jednu, len nie som veľmi spokojná, dala som blbú podložku, tak ten nápis veľmi nevynikol... Naživo to vyzerá oveľa lepšie... majú si po ňu prísť až zajtra ráno, tak to možno ešte zmením ☹ Ináč kočky, všetky ste popridávali prekrásne tortuchy 🙂