Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cat
24. nov 2014

Ahojte, ja sa dnes vyše 2 hodín trápim s myšou Minie, 2x som ju musela prerábať,lebo sa mi nepáčila, hádam táto môže byť, dúfam 😲 😵 tortu robím až na piatok..

cat
24. nov 2014

no a ešte foto:

blancagon
24. nov 2014

@ikula2 marlenka vyzerá úžasne,hodíš do receptov ako na to?ďakujem

abriela
24. nov 2014

@cat Dala by som krk, alebo vacsie telo, inak fajn

abriela
24. nov 2014

@grasie Tani, mas bielu farbu? Je to normalna farba ako ostatne gelovky, ci sa maluje belobou? Mozno blba otazka, ale netusim co je belova, len viem, ze sa pouziva na zosvetlenie potahu.

muffinka8
24. nov 2014

@abriela ja mám belobu a je taká hustejšia, ťahavá oproti ostatným gélovkám. Používam ju len na mini bodky na oči. Nedalo by sa s ňou maľovať.

moicka
24. nov 2014

babulky mam na vas velku prosbu ☹ no neviem ci to dobre vysvetlim ☹ ☹ ☹ ☹ Idem robit okruhlu tortu na vyrocie sobasa 50 rokov. Podklad bude biely a ruzicky bleducko-hnedej. Su takej telovej farby no nie som s farbou spokojna na dennom svetle. Da sa to este dako vylepsit? 😖 😖 😨 😨 😨 😨, alebo budem musiet robit nove? 😝 😝 😢 😢 😢 😢
Dakujem za pomoc a napad.

sasettka
24. nov 2014

@moicka mozes ich napr. ruzovou prachovou farbou vytienovat... alebo existuju aj farby v spreji 😉
@abriela ja mam prachovu bielu, tiez kreslim s nou drobnosticky - zmiesana s alkoholom

moicka
24. nov 2014

@sasettka dakujem. Mam taku prachovu marhulkovu, to nebude dobre? ☹

grasie
25. nov 2014

@abriela gabi no mám aj belobu, ale nemaľujem s ňou, neschne, bodky nedržia tvar a tak ...škoda výdavku.
prachovku bielu používam, tie oblaky sú ňou maľované 🙂

ikula2
25. nov 2014

@blancagon dakujem nemam speci recept len na nete co vygooglim, veru ho nemam ani ulozeny, ale skusala som ten kde sa cesto valka. Robila som ich uz viac, nabuduce ulozim a napisem

sikag
25. nov 2014

@erika_rika velmi pekne nafotene!

sikag
25. nov 2014

konecne sa mi po 2 tyzdnoch podarilo stiahnut fotky 🙂

mrka2
25. nov 2014

caute babule,dlho som tu nebola.. nemala som chut vobec piect.. ale tak opat sa mi nieco nazbieralo,tak aspon pridam par..

sikag
25. nov 2014

@pipka dosla spachtla 🙂 tak mozeme dat tie vianocne trhy 😎 dufam ze do vikendu budem fit, tak daj nejaky termin

pipka
25. nov 2014

@sikag nedela moze byt?
bo v sobotu sme prec, alebo next week hocikedy 😉

mysiatkoo
25. nov 2014

@sikag yope, opat vetrovky

sasettka
25. nov 2014

@moicka no treba skusit 😉

sikag
26. nov 2014

@pipka nedela znie fajn. prida sa este niekto na vianocne trhy? @mysiatkoo @pristela ostatne baby z BA a okolia?

mysiatkoo
26. nov 2014

@sikag fu, som myslela, ze to date skor niekedy cez tyzden... vikend je zabity 😖 ale keby motyka vystrelila a podari sa, tak dam vediet v sobotu este... len mi este hod info o case, aby som pripadne dohodla s polovickou logistiku

pristela
26. nov 2014

@sikag och vsak ja vas tu nejak nestiham sledovat 😀 😀 to tuto nedelu ? nuz uvidim sla by som ,ale ja teda vyletos aj s deckami mojimi 😀 by som nechala afro asi u lusil v petrzke a pohybovali by sme sa po BA na busoch bo hladat parking nonstop dokola sa mi nesce 😀 no uvidim co moja zazracna krabicka na krb povie 😀 😀 rozhodne sledujem datum a cas

pristela
26. nov 2014

@sikag ta prva je neskutocnaaaaaaaaaaaaaaaaa

adrika202
26. nov 2014

pridávam jednu dnešnú .teda včera robenú 🙂 podla realnej spalne potahy aj pan by sa mal podobať 😀 no tým som si nie až taká istá ..ale okulááár ma 😀 😀 😀

mysiatkoo
26. nov 2014

@adrika202 a jake ma svalyyyyyyy 😅

adrika202
26. nov 2014

@mysiatkoo majitel fitnescentra 😀 kamarát tak som to trošku prehnala 😀

jakelina
26. nov 2014

@adrika202 suprový je

mysiatkoo
26. nov 2014

@adrika202 nic si neprehnala, supersky je 😀

sikag
26. nov 2014

@pipka @mysiatkoo @pristela a ostatne baby mozeme kuldne dat tie trhy aj cez tyzden. ja som flexibilna 🙂

jakelina
26. nov 2014

Já pekla tak neobvykle dort a mufiny přes týden. 😉 Už jsem stejný dort a muffinky dělala, no asi jsem se musela zbláznit a zapomněla jsem, jak dlouho jsem šoulala ten kožíšek a vzala to znova. 😝

pipka
26. nov 2014

@jakelina uzasna pracicka 😉