Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
2. dec 2014

Ahojte mile sladulienky, dlho som tu nebola , piekla som len malilinko........ no teraz ako tak pozeram , popisali ste snad milion stranok 😀, ktore nemam sancu docitat....... ale idem si aspon popozerat vase torticky....... pridam aspon teda moju najnovsiu. ...... 🙂 a idem si popast oci na vasich vytvoroch....... 🙂

chvapilu
2. dec 2014

ahoj dnešní pro návštěvu 1.5kg

zuzzzzy
2. dec 2014

🙂 pekne

maya30
2. dec 2014

@adrika202 😀 dost mozne ze teraz sa mne bude snivat s tebou, lebo aj ja idem robit minitorticky s krajkou 😉

adrika202
2. dec 2014

@maya30 no pekne 😀 😀 ja som ich komplet celu nedelu susila v rure 🙂 28 ks

matomi
2. dec 2014

@mamina1978 tie opice sú rozkošnééé.

maya30
2. dec 2014

@adrika202 fakt ? ja nerobim nic dopredu...dost mozne ze si koledujem o pruser, ale tak spolieham ze to stihnem 😅

adrika202
2. dec 2014

@maya30 tak ja som musela lebo sa mi nechce po večeroch ked pridem z roboty ,a dnes ešte idem potešiť ducha na koncert LA GOIA , poteším ducha ,uši ale najma očiii 😀 a možno sa mi už bude aj o chlapoch snivať nie len o tortách 😀 ale teda vo štvrtok beriem volno v praci kvoli tortičkam 😎

sasettka
2. dec 2014

@adrika202 😀 😀 😀 smejem sa velmi... a hlavne nechapem, co som sa tam zrovna ja medzi tou elitou ocitla... 😀 😉 a teda.... pevne nervy pri tych minitortickach, tu uz prestava veskera sranda 😎 😀

maya30
2. dec 2014

@adrika202 aj ja som bolaaaa 🙂 u nas vystupovali asi pred mesiacom a boli fajn, teda az na tie ich choreografie, radsej mali len tak stat a spievat...no ved uvidis 😉 prijemnu zabavu 🙂

kubrt
2. dec 2014

@jakelina Děkuji . A přibylo tady tolik krásných dortů. Všechny jste moc šikovné , ty hodiny práce, probdělé noci - to málokdo ocení. Snad jen kdo to zkusí 😀 😀 .Klidný adventní čas všem a at se dařííííí 🙂 🙂 🙂

mia114
2. dec 2014

ahojte, kedze teraz torticky nerobim do konca roka tak aspon som skusila macarons robit.

pipka
2. dec 2014

@mamina1978 jeeeej vitaaaaaj, uz si nam tu chybala 😵

woman04
2. dec 2014

@mamina1978 ahoj..neuveríš,v nedeľu som na teba myslela...vitaj 🙂 ...a príď častejšie 😉

woman04
2. dec 2014

@jakelina 250kc za kilo??..ty si blázen..však to 9€.. máš charitatívnu organizáciu??...máš kvalitnú prácu,400 je málo... 😕

@maya30 nádherná každá jedna 😉
@sasettka hrášok je úžasný 😵

woman04
2. dec 2014

@adrika202 ...tak toto je hláška dňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..super sen

jakelina
3. dec 2014

@woman04 máš pravdu, od ledna chci zdražit alespoň na 300

adrika202
3. dec 2014

@maya30 jaaaj super bolo 🙂 a tie ich choreografie no ... ale beriem to pozitívne aspon som videla pekne mužske zadky 😀 😀 bo ku mne do roboty chodia len monterkoši a chlapa v obleku vidim len v telke 😀 😀 😀 😀

mirinecka
3. dec 2014

krásne ráno dievčence, včera som bola v tom že je streda a upiekla som už korpus na tortu na sobotu 😖 čo sním vydrží, mám ho dať do chladničky? Teraz pozerám do kalendára že dnes je len streda 😀 . V piatok ideme na mikuláša tak som chcela tortu plniť vo štvrtok aby som v piatok len poťahovala. Len nejak som si posunula dni 😝

makinka1
3. dec 2014

ahojte dievčatá chcela by som vás poprosiť o radu, keď robíte marlenku, aký recept používate a poťahujete ju aj marcipánom,dávate vtedy orechy do plnky, alebo vôbec?Ďakujem.

halienka
3. dec 2014

Babky tak aj ja pridávam moje, boli 4, ale jedna pre moju malú prďulku a to som osobitne nefotila až na oslave s ňou a to ešte nemám stiahnuté. Tak dávam len tieto 3. A vidím, že sa bavíte o cenách tak by ma vcelku zaujímalo, že koľko by ste pýtali napríklad za tieto štvorcové - šípkovú ruženku a hokejového brankára? Váhu teda nejdem písať aby vás to nemýlilo ale suroviny tam išli ako na klasický rozmer 23 cm, čokokorpus, pribinák , ovocie. Rozmer štvorca bol 20x20 cm. Čo poviete? Ak teda by som prestala rátať cenu podľa kila ale nejako inak, že teda čo koľko by ste tipli...

halienka
3. dec 2014

@mirinecka daj do chladničky, ja som minule piekla v štvrtok na tortu na pondelok, riadne vychladnutý som zabalila do utierky a do igelitky s tesca a dala do chladničky a bol v pohode 🙂

miriem
3. dec 2014

Baby, poprosim vas tip na sikovnu cukrarku, ktora by bola ochtna upiect nam detsku tortu na 23.12. Chceli by sme pre maleho vlka a zajaca alebo Macka uska. Okolie Senca alebo Ziliny. Dakujem za pomoc.

mamina1978
3. dec 2014

@matomi dakujem 😵

mamina1978
3. dec 2014

@pipka @woman04 juuuj ,ved aj vy ste mi chybali....... no mala som par problemou , ktore som musela vyriesit a nepiekla som ☹ ...... no zase zacinam trosku vypekat, tak vam sem budem nakukat castejsie 😵 ........ slubujem 😀

zuzmag
3. dec 2014

Baby poradte alebo dajte niejaku inšpiráciu na krstinovu tortu pre dievča,chcela by som to niejak skombinovať s Vianocami keďže krstinky budu 26.12. 🙂

jakelina
3. dec 2014

@halienka super a ten puk nemá chybu 😉

daniela09
3. dec 2014

@halienka tá s brankárom je perfekná, samozrejme aj ostatné, ale brankár je super

mamina1978
3. dec 2014

@mysiatkoo waaaauuu tie tvoje rovne torty ma fakt dostali 😵 😵 😵 😵 to by som neuhladila takto ano za sto rokov........ ved to je nenormalne krasneeeeee 😵 😵 😵

jakelina
3. dec 2014

Dortík pro sousedku odnaproti ke krásným půlkulatým narozeninám