Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
mamina1978
2. dec 2014
Ahojte mile sladulienky, dlho som tu nebola , piekla som len malilinko........ no teraz ako tak pozeram , popisali ste snad milion stranok 😃, ktore nemam sancu docitat....... ale idem si aspon popozerat vase torticky....... pridam aspon teda moju najnovsiu. ...... 🙂 a idem si popast oci na vasich vytvoroch....... 🙂
chvapilu
2. dec 2014
ahoj dnešní pro návštěvu 1.5kg
zuzzzzy
2. dec 2014
🙂 pekne
maya30
2. dec 2014
@adrika202 😃 dost mozne ze teraz sa mne bude snivat s tebou, lebo aj ja idem robit minitorticky s krajkou 😉
adrika202
2. dec 2014
@maya30 no pekne 😃 😃 ja som ich komplet celu nedelu susila v rure 🙂 28 ks
matomi
2. dec 2014
@mamina1978 tie opice sú rozkošnééé.
maya30
2. dec 2014
@adrika202 fakt ? ja nerobim nic dopredu...dost mozne ze si koledujem o pruser, ale tak spolieham ze to stihnem :-N
adrika202
2. dec 2014
@maya30 tak ja som musela lebo sa mi nechce po večeroch ked pridem z roboty ,a dnes ešte idem potešiť ducha na koncert LA GOIA , poteším ducha ,uši ale najma očiii 😃 a možno sa mi už bude aj o chlapoch snivať nie len o tortách 😃 ale teda vo štvrtok beriem volno v praci kvoli tortičkam 😎
sasettka
2. dec 2014
@adrika202 😃 😃 😃 smejem sa velmi... a hlavne nechapem, co som sa tam zrovna ja medzi tou elitou ocitla... 😃 😉 a teda.... pevne nervy pri tych minitortickach, tu uz prestava veskera sranda 😎 😃
maya30
2. dec 2014
@adrika202 aj ja som bolaaaa 🙂 u nas vystupovali asi pred mesiacom a boli fajn, teda az na tie ich choreografie, radsej mali len tak stat a spievat...no ved uvidis 😉 prijemnu zabavu 🙂
kubrt
2. dec 2014
@jakelina Děkuji . A přibylo tady tolik krásných dortů. Všechny jste moc šikovné , ty hodiny práce, probdělé noci - to málokdo ocení. Snad jen kdo to zkusí 😃 😃 .Klidný adventní čas všem a at se dařííííí 🙂 🙂 🙂
mia114
2. dec 2014
ahojte, kedze teraz torticky nerobim do konca roka tak aspon som skusila macarons robit.
pipka
2. dec 2014
@mamina1978 jeeeej vitaaaaaj, uz si nam tu chybala x-)
woman04
2. dec 2014
@mamina1978 ahoj..neuveríš,v nedeľu som na teba myslela...vitaj 🙂 ...a príď častejšie 😉
woman04
2. dec 2014
@jakelina 250kc za kilo??..ty si blázen..však to 9€.. máš charitatívnu organizáciu??...máš kvalitnú prácu,400 je málo... =-)

@maya30 nádherná každá jedna 😉
@sasettka hrášok je úžasný x-)
woman04
2. dec 2014
@adrika202 ...tak toto je hláška dňa 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..super sen
jakelina
3. dec 2014
@woman04 máš pravdu, od ledna chci zdražit alespoň na 300
adrika202
3. dec 2014
@maya30 jaaaj super bolo 🙂 a tie ich choreografie no ... ale beriem to pozitívne aspon som videla pekne mužske zadky 😃 😃 bo ku mne do roboty chodia len monterkoši a chlapa v obleku vidim len v telke 😃 😃 😃 😃
mirinecka
3. dec 2014
krásne ráno dievčence, včera som bola v tom že je streda a upiekla som už korpus na tortu na sobotu :-S čo sním vydrží, mám ho dať do chladničky? Teraz pozerám do kalendára že dnes je len streda 😃 . V piatok ideme na mikuláša tak som chcela tortu plniť vo štvrtok aby som v piatok len poťahovala. Len nejak som si posunula dni :-p
makinka1
3. dec 2014
ahojte dievčatá chcela by som vás poprosiť o radu, keď robíte marlenku, aký recept používate a poťahujete ju aj marcipánom,dávate vtedy orechy do plnky, alebo vôbec?Ďakujem.
halienka
3. dec 2014
Babky tak aj ja pridávam moje, boli 4, ale jedna pre moju malú prďulku a to som osobitne nefotila až na oslave s ňou a to ešte nemám stiahnuté. Tak dávam len tieto 3. A vidím, že sa bavíte o cenách tak by ma vcelku zaujímalo, že koľko by ste pýtali napríklad za tieto štvorcové - šípkovú ruženku a hokejového brankára? Váhu teda nejdem písať aby vás to nemýlilo ale suroviny tam išli ako na klasický rozmer 23 cm, čokokorpus, pribinák , ovocie. Rozmer štvorca bol 20x20 cm. Čo poviete? Ak teda by som prestala rátať cenu podľa kila ale nejako inak, že teda čo koľko by ste tipli...
halienka
3. dec 2014
@mirinecka daj do chladničky, ja som minule piekla v štvrtok na tortu na pondelok, riadne vychladnutý som zabalila do utierky a do igelitky s tesca a dala do chladničky a bol v pohode 🙂
miriem
3. dec 2014
Baby, poprosim vas tip na sikovnu cukrarku, ktora by bola ochtna upiect nam detsku tortu na 23.12. Chceli by sme pre maleho vlka a zajaca alebo Macka uska. Okolie Senca alebo Ziliny. Dakujem za pomoc.
mamina1978
3. dec 2014
@matomi dakujem x-)
mamina1978
3. dec 2014
@pipka @woman04 juuuj ,ved aj vy ste mi chybali....... no mala som par problemou , ktore som musela vyriesit a nepiekla som 😞 ...... no zase zacinam trosku vypekat, tak vam sem budem nakukat castejsie x-) ........ slubujem 😃
zuzmag
3. dec 2014
Baby poradte alebo dajte niejaku inšpiráciu na krstinovu tortu pre dievča,chcela by som to niejak skombinovať s Vianocami keďže krstinky budu 26.12. 🙂
jakelina
3. dec 2014
@halienka super a ten puk nemá chybu 😉
daniela09
3. dec 2014
@halienka tá s brankárom je perfekná, samozrejme aj ostatné, ale brankár je super
mamina1978
3. dec 2014
@mysiatkoo waaaauuu tie tvoje rovne torty ma fakt dostali x-) x-) x-) x-) to by som neuhladila takto ano za sto rokov........ ved to je nenormalne krasneeeeee x-) x-) x-)
jakelina
3. dec 2014
Dortík pro sousedku odnaproti ke krásným půlkulatým narozeninám

Začni písať odpoveď...

Odošli