Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
15. dec 2014

@pristela no no noooo, siiicko vidim 😠 😠 😠 😝

grasie
15. dec 2014

Ahojte, pridávam moju minulotýždňovú tortušku na vianočné posedenie mužovi do práce a aj detail na vianočku, strašne som na ňu bola hrdá a až ma srdco zabolelo, keď šla z domu 😝
A idem postupne pokukať vaše dielka 🙂

lamps
15. dec 2014

@grasie tá je krásna 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
15. dec 2014

@grasie prekrásna🙂

aduskatt
15. dec 2014

tak aj ja pridávam víkendovky - minnie, maska spidermana a lienky sú robené novým Smartflex Velvet red, zelená je Smartfelx Velvet green

pristela
15. dec 2014

@grasie ta je naaaadhernaaaa, milunkavaa 😵 😵 😵

elamaslakova
15. dec 2014

@grasie prekrásna

grasie
15. dec 2014

@pristela @aduskatt @lamps @elamaslakova babuľky ďakujeeem 🙂

jakelina
15. dec 2014

@grasie nádherná postavička 😉

nika1985
15. dec 2014

@pristela 😉 som rada ze sluzi aj mne sa s tym robi naj. A stretko by bolo fajn

timuss
15. dec 2014

@jakelina ďakujem...nakoniec som nelepila ničím, len tak pritlačila a v pohode to tam zostalo, dám potom aj fotky, len ich musím ešte stiahnuť do PC....

dievčatá, naivne som si myslela, že rastlinná šľahačka je bez mliečnych bielkovín...omyl 😖 😖 😖 ešteže som to skontrolovala pred tým, ako som si to objednala, aspoň nemusím ľutovať peniaze 😕 🙄 🙄

timuss
15. dec 2014

@grasie tá je rozkošná 🙂

lokalistin
16. dec 2014

@pipka aj vam stastne a vesele, este dopekam posledne pecivo na stvrtok mam roladu a piato som zobrala volno, ze ideme domov uz v piatok a zrazu ma napadlo, ze mam este na piatok vecer tortu, no neporazi ma? takze ideme v sobotu na sk

lokalistin
16. dec 2014

@grasie jeeeej, baby vy sa s tym viete tak super vyhrat

jakelina
16. dec 2014

@timuss no vidíš, tak se podařilo a ušetřila jsi si práci 😉

jakelina
16. dec 2014

Hlídala jsem leták z Globusu a letos tam nugát v nabídce nebyl, tak smůla. 😝 😝 😒

mysiatkoo
16. dec 2014

@timuss az budes potrebovat nabuduce, tak kokosova slahacka je bez mliecnych bielkovin - dostat ju u nas v bio obxode, tak bude urcite aj v inych 😉

@grasie kraaaaasna je 😵 😵 😵

mirinecka
16. dec 2014

@jakelina u nás bol nugát v takej vaničke v lidli za 0,99 Eur, a minule som videla aj čo vypredávajú zbytky za 0,79 Eur

jakelina
16. dec 2014

@mirinecka no tak vidíš, já jsem si ho v Lídlu nevšimla. Jedu tam ve čtvrtek, tak se podívám. A kde to měli?? V jakém regále mám hledat??

moncyh
16. dec 2014

@jakelina ale aj tak velmi pekne dakujeme za ochotu 🙂 tak stastne a vesele 😵

mimcak
16. dec 2014

@grasie tá je milunka 😵 😵 😵 😵 😵

mimcak
16. dec 2014

Babenky jedna dnešná,už je aj z domu 😝

mirinecka
16. dec 2014

@jakelina mali ho v letáku asi pred mesiacom ale ešte aj minulý týždeň som ho videla, pri surovinach na zakusky (polevy,kandizovane ovocie) bol to regal na vianočne pečenie

jakelina
16. dec 2014

@mirinecka kouknu děkuji 😉

jakelina
16. dec 2014

Moje linecké kolečka na besídku pro Eliášky do školky

grasie
16. dec 2014

@jakelina @timuss @lokalistin @mysiatkoo juj dievčatá ďakujeem, veľmi sa teším, že sa vám páči a aj ostatným ďakujem za páčitká 😵 😵 😵

grasie
16. dec 2014

@jakelina jéééj tie sú milenéé 😵

sikag
16. dec 2014

@grasie kraaasna je 🙂 milucka postavicka
@maya30 ty si zase nieco uzenies zenska! by si sa mala trosku setrit 😉
ja som odovzdala poslednu, uz vianocujem 🙂 cisla co nepoznam uz ani nedviham xixi
ten cintorin sa mi trosku zdeformoval, skoro vsade bol biely ganache, uz ho koncim robit, je to katastrofa 😝 😝 nikdy s nim nedosiahnem to co s hnedym a to som mala 40 bielu coko

timuss
16. dec 2014

@mysiatkoo áno, viem, len tú som zas nemala odvahu kúpiť, lebo moje dievčatko nenávidí kokos a predpokladám, že to aj kokosovo chutí, aj keď som to neskúšala...

timuss
16. dec 2014

@sikag cintorín??? ľudia sú čudní 😕 😅 😀 😀 😀