Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
15. dec 2014
@pristela no no noooo, siiicko vidim ]-( ]-( ]-( :-p
grasie
15. dec 2014
Ahojte, pridávam moju minulotýždňovú tortušku na vianočné posedenie mužovi do práce a aj detail na vianočku, strašne som na ňu bola hrdá a až ma srdco zabolelo, keď šla z domu :-p
A idem postupne pokukať vaše dielka 🙂
lamps
15. dec 2014
@grasie tá je krásna x-) x-) x-) x-) x-)
aduskatt
15. dec 2014
@grasie prekrásna🙂
aduskatt
15. dec 2014
tak aj ja pridávam víkendovky - minnie, maska spidermana a lienky sú robené novým Smartflex Velvet red, zelená je Smartfelx Velvet green
pristela
15. dec 2014
@grasie ta je naaaadhernaaaa, milunkavaa x-) x-) x-)
elamaslakova
15. dec 2014
@grasie prekrásna
grasie
15. dec 2014
@pristela @aduskatt @lamps @elamaslakova babuľky ďakujeeem 🙂
jakelina
15. dec 2014
@grasie nádherná postavička 😉
nika1985
15. dec 2014
@pristela 😉 som rada ze sluzi aj mne sa s tym robi naj. A stretko by bolo fajn
timuss
15. dec 2014
@jakelina ďakujem...nakoniec som nelepila ničím, len tak pritlačila a v pohode to tam zostalo, dám potom aj fotky, len ich musím ešte stiahnuť do PC....

dievčatá, naivne som si myslela, že rastlinná šľahačka je bez mliečnych bielkovín...omyl :-S :-S :-S ešteže som to skontrolovala pred tým, ako som si to objednala, aspoň nemusím ľutovať peniaze =-) 8-( 8-(
timuss
15. dec 2014
@grasie tá je rozkošná 🙂
lokalistin
16. dec 2014
@pipka aj vam stastne a vesele, este dopekam posledne pecivo na stvrtok mam roladu a piato som zobrala volno, ze ideme domov uz v piatok a zrazu ma napadlo, ze mam este na piatok vecer tortu, no neporazi ma? takze ideme v sobotu na sk
lokalistin
16. dec 2014
@grasie jeeeej, baby vy sa s tym viete tak super vyhrat
jakelina
16. dec 2014
@timuss no vidíš, tak se podařilo a ušetřila jsi si práci 😉
jakelina
16. dec 2014
Hlídala jsem leták z Globusu a letos tam nugát v nabídce nebyl, tak smůla. :-p :-p :-|
mysiatkoo
16. dec 2014
@timuss az budes potrebovat nabuduce, tak kokosova slahacka je bez mliecnych bielkovin - dostat ju u nas v bio obxode, tak bude urcite aj v inych 😉

@grasie kraaaaasna je x-) x-) x-)
mirinecka
16. dec 2014
@jakelina u nás bol nugát v takej vaničke v lidli za 0,99 Eur, a minule som videla aj čo vypredávajú zbytky za 0,79 Eur
jakelina
16. dec 2014
@mirinecka no tak vidíš, já jsem si ho v Lídlu nevšimla. Jedu tam ve čtvrtek, tak se podívám. A kde to měli?? V jakém regále mám hledat??
moncyh
16. dec 2014
@jakelina ale aj tak velmi pekne dakujeme za ochotu 🙂 tak stastne a vesele x-)
mimcak
16. dec 2014
@grasie tá je milunka x-) x-) x-) x-) x-)
mimcak
16. dec 2014
Babenky jedna dnešná,už je aj z domu :-p
mirinecka
16. dec 2014
@jakelina mali ho v letáku asi pred mesiacom ale ešte aj minulý týždeň som ho videla, pri surovinach na zakusky (polevy,kandizovane ovocie) bol to regal na vianočne pečenie
jakelina
16. dec 2014
@mirinecka kouknu děkuji 😉
jakelina
16. dec 2014
Moje linecké kolečka na besídku pro Eliášky do školky
grasie
16. dec 2014
@jakelina @timuss @lokalistin @mysiatkoo juj dievčatá ďakujeem, veľmi sa teším, že sa vám páči a aj ostatným ďakujem za páčitká x-) x-) x-)
grasie
16. dec 2014
@jakelina jéééj tie sú milenéé x-)
sikag
16. dec 2014
@grasie kraaasna je 🙂 milucka postavicka
@maya30 ty si zase nieco uzenies zenska! by si sa mala trosku setrit 😉
ja som odovzdala poslednu, uz vianocujem 🙂 cisla co nepoznam uz ani nedviham xixi
ten cintorin sa mi trosku zdeformoval, skoro vsade bol biely ganache, uz ho koncim robit, je to katastrofa :-p :-p nikdy s nim nedosiahnem to co s hnedym a to som mala 40 bielu coko
timuss
16. dec 2014
@mysiatkoo áno, viem, len tú som zas nemala odvahu kúpiť, lebo moje dievčatko nenávidí kokos a predpokladám, že to aj kokosovo chutí, aj keď som to neskúšala...
timuss
16. dec 2014
@sikag cintorín??? ľudia sú čudní =-) :-N 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli