Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evicaka
23. dec 2014

Tak kočky, aj ja Vám všetkým prajem krásne a pokojné Vianoce. Každá jedna si užite svoju rodinku, oddýchnite si a načerpajte sily do ďalšieho "tortičkovania" 🙂

1katuska73
23. dec 2014
pipka
23. dec 2014

@sasettka to bolo fotene este pred 😅 😅 😀

dnes uz je chudak naporcovany a máča sa v mlieku 😀 ooo, aku bude mat nadhernu plet 😅 😵 😵 😀 😀 😀

mimcak
23. dec 2014

Ahoj kočeny tak aj ja pridávam svoje posledné predvianočné a zatial to vyzerá tak ak sa nič nepritrafí,že aj posledné tohto roku. Boli 4,ale jenu som už nefotila,kedže som ju už robila asi 3x .
A dievčatá sladké tak aj ja Vám prajem krásne a ničím nerušené pohodové viančné sviatky užite si ich v zdravý v kruhu rodinky, Tak ešte raz šťastné a veselé Vianoce.

halienka
23. dec 2014

@vladiella ja som robila práve teraz tú vianočnú ružu vykrajovačkou na ľaliu, nie je síce presne taká, ale keby sa mi s tým chcelo vyhrávať, tak to spravím presne tak, lupienky ešte zväčším do šírky, žilky som si naznačila jednoducho kosticou a potom trošku vytieňovala burgundy červenou. Lístky som kúpila pred dvomi dňami u číňaka, ale keby som ich nemala, tak ich tiež spravím tou ľaliovou vykrajovačkou, veď oni inak majú byť také ako lupene, len teda zelené, takže v pohode sa to dá. Treba ti fakt len tú ľaliovú vykrajovačku a kosticu. A teda ja to robím na drôtiky, čiže najskôr si orobím guľku, do tej vpichnem drôtik a potom to na tom drôtiku rozvaľkám dotenka, až potom vykrojím vykrajovačkou, potom kosticou naznačiť žilky a nechať uschnúť. Z ostatným ti bohužiaľ neviem poradiť...

pristela
23. dec 2014

Babulky aj ja vam zelam stastne a veselee, no hlavne pokojne a oddychové vaaanoce 😵 😵 😵

maya30
23. dec 2014

Krásne Vianoce dievčatáá 😵 😵 😵

vladiella
23. dec 2014

@halienka velmi pekne dakujem! si zlata 🙂 uz sa hrabem v hrbe kovu co tu mam, tak uvidim co z toho bude pouzitelne, prinajhorsom to isti skalpel 😀 dakujem za postup. idem sa s tym teda nejak popasovat a asi farbit nebudem, azo free aj tak su blede, dam len jemnu perlet bielu... no bude to fajn. dakujem 🙂 ♡

blancagon
23. dec 2014

Sladulienky želám Vám všetkým šťastné a veseléééé a nech vám to v novom roku pečie tak ako doteraz 😉

chvapilu
24. dec 2014

Tím nejkrásnějším dárkem k Vánocům není nic, co se zlatem třpytí, je to úsměv, láska, pohlazení.Krásné Vánoce chci Vám přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál, aby i ten Nový rok za to stál.

adrika202
24. dec 2014

Krásne a požehnané Vianoce vám želám 🙂 🙂

zuzka7512
24. dec 2014

Šťastné a Veselé Vianoce...

haannka
24. dec 2014

Jedna jednoduchaaa pre mojho Adamka na zelanie k meninam...

lamps
24. dec 2014

Sladulienky moje aj Vám želám krásne, pohodové, láskou a radosťou naplnené vianoce, nech malý Ježiško naplní Vaše srdiečka nádejou a radosťou

kukulka1
24. dec 2014

šťastné a veselé Vianočné sviatky plné lásky a pohody!

aduskatt
24. dec 2014

Želám Vám prekrásne, pokojné a láskyplné Sviatky🙂)

nika266
24. dec 2014

Bohatý stôl, výbornú rybu, sviatočná večera nech nemá chybu. Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, veselé Vianoce a šťastný Nový rok Vám všetkým praje Monika

adrika202
25. dec 2014

moje dve dnešné 🙂 🙂

anibas
25. dec 2014

Pokojné Vianočné sviatky Všetkým prajem ! 😉 😉 Tak už si môžem aj ja sadnúť a nôžky vyložiť - dooslavované máme 😀 😀
Nakoniec sme tortičku na 18-tku vyriešili - naked cake - parádna rýchlovečka 😉 Pridávam fotky a potajomky aj najstaršej 🤐

nika1985
25. dec 2014

Ahojte aj ja Vam chcem zazelat dufam,ze uz vsetky oddychujete krasne sviatky plne radosti a rodinnej pohody. Krasne Vianoce 😉

pristela
25. dec 2014

holciny ja tak pohodovo kazdy den po jednej tortuske, bo vsak ja ani oddychovat nefím 😕 ale ak sa rata co ma vytrhnutie zubu chorobou zlomil do postele na dva dni do mrtvolneho stavu ☹ ako oddych tak to som dalaaa 😀 😀 jedine co ma vcul stve ze nemozem vajecny konakos na atb 😠 😠

pipka
25. dec 2014

@pristela verim, ze ked budes moct, tak to hravo dozenies 😎 😀 😀

aduskatt
25. dec 2014

k našim veeeeeeeeeeeeeeeelmi narýchlo robená

aduskatt
25. dec 2014

a foto

halienka
26. dec 2014

@pristela prajem rýchle vyzdravenie, zuby to sú strašná galiba 😠

pristela
26. dec 2014

@halienka joooj dakujem , ale ja ten zub uz nemam 😀 zubar ho vytrhol a ja z toho ochorela ako .... zub ani nebolel ale ocividne bol s mojim telom zzitý 😀 😀 😀

pristela
26. dec 2014

Babky a moja vcerajsia , uz mam len jednu na dnes 😵
inak tieto torty su potahovane pastou dama a to iny des 😀 sice potah nadherne tenunkavy, praca s tym rychla , bo hladis dlhsie a uz to mas prilepene na zehlicke, cize musis rychlo 😀 ale makke to je aj po noci v chladnice 🙄

pristela
26. dec 2014

@pipka jaaaj , vcul som nevedela ci dozeniem oddych, ci robotu az pak ma napadlo ze konaaaaaak 😀 😀 😀

chvapilu
26. dec 2014

ahoj moje dnešní- zemědělské stroje .

anibas
26. dec 2014

@chvapilu WAU - akože brutál stroje 😉 😉 😉 Perfektná robota !!!