Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
5. mar 2015

@jakelina Majka, ja som raz skúšala s extrudérom a moc mi to nešla. To mi kamarátka požičala. Aj som si to nahriala, no ale som sa narobila, kým dačo vyšlo 😝 Tak skúsim nabudúce tú striekačku. Mohla som si ušetriť dve hodiny roboty 😀

lokalistin
5. mar 2015

@jakelina skusim dik

mimcak
5. mar 2015

@lokalistin ja so robila a neviem či myslíš toto ,ja som to normálne s hmotou potiahla kuk

pristela
5. mar 2015

@florentina koksooooo, ta je dobraaaa, rychlo prezrad ako ti drzi ten chlapik v podrepe ??? 😨 😨 😨 😨 ziram ako puk, mne by lahol popolom na travu 😀

maya30
5. mar 2015

Baby kde zozeniem nahradnu balonovu metlu na kenwood, umrel mi dalsi drot, super si to nacasoval 😠

sasettka
5. mar 2015

@lokalistin http://www.mnamkyrecepty.sk/recipe/anglicky-mas...
paci sa, ale teda jemne pusta vlhkost, cize sa obavam, ze budu pustat farbu ..

sikag
5. mar 2015

@sticker pekne ti vysla ta raketa

sikag
5. mar 2015

@maya30 pockaj pozriem ti jednu stranku kde som ja kupovala nahradnu misu za par susnov

sikag
5. mar 2015

no veruze ju nemam ulozenu, pozri tu https://www.kenwoodchefrestore.co.uk/shop/Kenwo...

sikag
5. mar 2015

@maya30 tak tu som ja kupovala ale aj postovne vyslo dost https://www.kenwoodchefrestore.co.uk/shop/Kenwo...

lokalistin
5. mar 2015

@mimcak hej myslim to, ale pod hmotou si to ako irobila-puncovinou? aby to bolo take ako krem nastriekany?

lokalistin
5. mar 2015

@sasettka hmm diky, no som zvedava co z toho bude

sticker
5. mar 2015

@sikag Ďakujem 🙂

lucianak
5. mar 2015

vedeli by ste poradiť ako ozdobiť tortu s radielkom, aby to bolo pekné rovnomerné? takéto niečo mám na mysli...

chvapilu
5. mar 2015

ahoj moje dnešní zábava ,moc děkuju za inspiraci na hrneček konečně jsem měla příležitost vyzkoušet. Přeji pěkný den

sticker
5. mar 2015

@chvapilu Neskutočne krásne tortičky 😵 😵 😵 😵 Ten hrnček ja ako ozajstný!

sikag
5. mar 2015

@chvapilu hrncek je naozaj ako zivy 🙂

jakelina
5. mar 2015

@lucianak na to je taková mřížka co označíš kolem dokola dort a pak to podle toho ještě můžeš přejet rádýlkem.

grasie
5. mar 2015

@florentina supernííí sú tenisti 😵 a ten čupiaci ma isto neviditeľnú stoličku pod zadkom 😝

@sticker na parááádu raketa a aj výplet úplne super 😵, síce si sa asi ušuľkala do zmagorenia, ale výsledok je perfektnýý 🙂

sticker
5. mar 2015

@grasie Bože ďakujem. Od takých umelkýň ako si Ty, je to pre mňa česť. A šuľkala som hodinu verizontálne a hodinu vertikálne. 😅

jachin
5. mar 2015

Baby, kto zháňa poťahovku, tak na stránke toptorticky majú momentálne zlacnené 7 kg balenia smartflexov.. 😉

mimcak
5. mar 2015

@lokalistin normálne som naplnila korpusy potom zrezávala a ešte dotvarovala punčovinou.

michaela3011
5. mar 2015

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 zienky z BA prosimvas najde sa medzi vami niektora, ktora by mala na 13.3. volny termin spravit jednu torticku??? 50x30 rozmerovo 😅 ja zijem v Nemecku, no jedna znama z BA zhana niekoho kto by jej taku torticku upiekol 😒 napiste mi ak mate cas 😅 dakujeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
5. mar 2015

@jachin aj napriek zlacnenej cene je kopec obchodov, kde ju majú lacnejšiu aj bez akcie🙂 ja mám 7 kg Smartflex bežne za 33,30, pri dvoch vedrách ( teda od 60 EUR) doručenie zadarmo🙂 ale dík za info

michaela3011
5. mar 2015

@aduskatt do zahranicia neposielas??? 😅 😀 hned by som objednala 😀 tu u nas smartflex nemaju ☹ 😠 mozno ked bude mat niekto k nam cestu zo Slovenska, tak ho vyuzijem ako kuriera 😝 😀

aduskatt
5. mar 2015

@michaela3011 posielam aj do zahraničia, ale je tam nechutné poštovné🙂)
ale dá sa vyzdvuhnúť v Blave v prípade nutnosti🙂( keĎ tea hovoríš, že tam máš známu)

michaela3011
5. mar 2015

@aduskatt 😀 😀 😀 ved zachvilku mam dovolenku a pojdeme na par dni na Slovensko... ved to mozem poslat na adresu mojej mamky kde prespime 😝 ja hlava derava 😀 nevies mi prosimta napisat, ze aku trvanlivost ma jedno take vedro??? 😅

aduskatt
5. mar 2015

@michaela3011 momentálne do novembra🙂a každa ďalšia dodávka má trvanlivosť dlhšiu ako tá predošlá🙂

aduskatt
5. mar 2015

@michaela3011 aby si mala predstavu, tak tri vedrá Smartflexu do holandska vyšlo poštovné 38 EUR, to je šialenstvo😀