Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nicoletta77
21. mar 2015

Ahojte dievčence, pridávam svoje tortičky.

marianabila
21. mar 2015

@nicoletta77 😲 sú nádherné!

marianabila
21. mar 2015

@nika266 😨 ježiš tie sú prekráááásne!!!oooouuu!!!

zoja1983
21. mar 2015

Dievčatá ktoré pracujete s gelovkamy od Wiltonu trvalé zníženie za 1,90 € tu : http://www.doven.sk/farby/gelove-farby/c19180

nika1985
21. mar 2015

Ahojte dakujem za pacitka ja som uplne hotova hura alergia ledva som tu tortu dorobila aj to mi mm prvy krat v zivote musel pomahat. V pondelok klusam po lieky doktorke lebo sa ani nepohnem. Vecer hadam budem schopna vas docitat a dopacitkovat sikulky.

mysiatkoo
21. mar 2015

a tak som si myslela, ze max 2 vikendy... marec je perny, ale uz ideme na slnieckoooo 😵 krasny den!

mimcak
21. mar 2015

@mysiatkoo jejdanenku tá je krásna 😵 😵 😵 😵

haannka
21. mar 2015

@mysiatkoo uuuuuzasna ako vzdy

evicaka
21. mar 2015

@nika1985 krásne 🙂 prosím Ťa, ty tuším pečieš aj bezlepkové.... ak použijem namiesto obyč. múky do koláčika pohankovú, bude to v poriadku???? ďakujem a skoré uzdravenie 🙂

evicaka
21. mar 2015

@mysiatkoo dokonalá 🙂

adrika202
21. mar 2015

ahojte dievčatá, tak pridáam aj ja víkendovky ,ešte som robila slanu ale tu som ani nefotila ,a na pondelok mám ešte dve 🙂 a tiež chrípku ako vyšitú 🙂 tá s oblatkou čistá katastrofa ale pani si poslal predlohu kremovu tortu a chcela to takisto ,nuž 🙂 majte pekný víkend dievčatá 🙂

adrika202
21. mar 2015

ahaaaa aj fotky by bolo pripojiť 😀 😀 😀 😀

grasie
21. mar 2015

@adrika202 náááádhernéééé dielka 😵 a želám skoré uzdravenie 🙂

grasie
21. mar 2015

@mysiatkoo jééj rozkočná minie, aj celá tortuška 🙂

grasie
21. mar 2015

@lamps náádhenrá tortuška a chcela som písať že havinkovia sa ti fakt podarili a oni sú to zajačiky 😅

sasettka
21. mar 2015

@mysiatkoo uzasnaaa 🙂 aj mna caka o tyzden taka lizatkovo-cukrikovo-zmrzlinova 😝
@adrika202 krasne kusy 😀 a ze mam chripku a smejem sa, ty si cislo 🙂 ja nemam ani chripku, ale teda uz nejak ma to nenaplna, radsej by som po robote vylozila nohy, ako sa piplala v kuchyni 😝
tento tyzden bol cokoladovy...

adrika202
21. mar 2015

@grasie dakujeeem 🙂
@sasettka ďakujem 🙂 no mi hovor o naplnení tortovanim 🙂 ja ti stále zistím ako ma napĺňa ,v kabinke ked si chcem kúpiť nohavice ,a oni ti stále v tom mojom velkostnom čísle siju menšie a menšie modely 😀 😀 ale teda u mna je to o napĺňaní tej smiesnej veci,kde vecsinou nosim len občiansky a vodičský 😀

aduskatt
21. mar 2015

trošku športu v kuchyni - čoko + mandarínky

sasettka
21. mar 2015

@adrika202 😀 😀 😀 😀 si zabila 🙂)) a ano, mas pravdu - teda v tej druhej zalezitosti, oblecenie nastastie stale nosim rovnake 😀 😀

luciahromadkova
21. mar 2015

@majuska55 prosím aký bol pomer slahacky a coko? dakujem pekne

jakelina
21. mar 2015

@adrika202 to ty potvory kalorie v noci vytahují v noci oblečení ze skříně a přešívají na menší.

nika1985
21. mar 2015

@evicaka Dakujem ja pre bezlepkacov robim bud korpus zo zlateho klasu alebo gastanoveho pyre s pohankovou mukou nemam skusenost sice ju mam uz kupenu ale stale nemam cas skusat.Ale urcite ti baby poradia drzim palce

zuzka7512
21. mar 2015

6,5kg

lucula73
21. mar 2015

@sasettka ahoj,prosím ťa,z čoho si robila ten zvlnený lem okolo tej čokotorty?je parádna,som si uložila 🙂

sasettka
21. mar 2015

@lucula73 jej, dakujem krasne 😵 je to cokohmota, konkretne tato http://www.mnamuela.sk/p/1524 chocodec sa to vola, oproti smartu je ovela maksia a trhavejsia, ale dalo sa to zvladnut 🙂

mimcak
21. mar 2015

Baby nejakú karamelovú plnku nepoznáte? a hodí sa ovocie ku karamelovej plnke?

majuska55
21. mar 2015

@luciahromadkova neviem teraz kde myslis pomer slahacky a cokolady ?????

lamps
21. mar 2015

@mimcak ja robievam karamelovú tak, ako parížsky krém. Upálim si cukor na karamel, potom doň opatrne vlejem šľahčku /mala by mať izbovú teplotu, aby to veľmi nefŕkalo/, miešam, kým sa karamel nerozpustí, nechám vychladiť a potom vyšľaham presne ako parížsky krém

Dievčence moje, mne sa dnes prvýkrát stalo, že mi pani pri preberaní torty plakala od dojatia 😵 😵 😵 😵 normálne som z toho paf 😵 😵 😵

govinda
21. mar 2015

a pridávam aj ja jednu

pipka
21. mar 2015

@lamps aj mne sa to uz stalo...krasny pocit 😵