Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
nicoletta77
21. mar 2015
Ahojte dievčence, pridávam svoje tortičky.
marianabila
21. mar 2015
@nicoletta77 :-o sú nádherné!
marianabila
21. mar 2015
@nika266 😕 ježiš tie sú prekráááásne!!!oooouuu!!!
zoja1983
21. mar 2015
Dievčatá ktoré pracujete s gelovkamy od Wiltonu trvalé zníženie za 1,90 € tu : http://www.doven.sk/farby/gelove-farby/c19180
nika1985
21. mar 2015
Ahojte dakujem za pacitka ja som uplne hotova hura alergia ledva som tu tortu dorobila aj to mi mm prvy krat v zivote musel pomahat. V pondelok klusam po lieky doktorke lebo sa ani nepohnem. Vecer hadam budem schopna vas docitat a dopacitkovat sikulky.
mysiatkoo
21. mar 2015
a tak som si myslela, ze max 2 vikendy... marec je perny, ale uz ideme na slnieckoooo x-) krasny den!
mimcak
21. mar 2015
@mysiatkoo jejdanenku tá je krásna x-) x-) x-) x-)
haannka
21. mar 2015
@mysiatkoo uuuuuzasna ako vzdy
evicaka
21. mar 2015
@nika1985 krásne 🙂 prosím Ťa, ty tuším pečieš aj bezlepkové.... ak použijem namiesto obyč. múky do koláčika pohankovú, bude to v poriadku???? ďakujem a skoré uzdravenie 🙂
evicaka
21. mar 2015
@mysiatkoo dokonalá 🙂
adrika202
21. mar 2015
ahojte dievčatá, tak pridáam aj ja víkendovky ,ešte som robila slanu ale tu som ani nefotila ,a na pondelok mám ešte dve 🙂 a tiež chrípku ako vyšitú 🙂 tá s oblatkou čistá katastrofa ale pani si poslal predlohu kremovu tortu a chcela to takisto ,nuž 🙂 majte pekný víkend dievčatá 🙂
adrika202
21. mar 2015
ahaaaa aj fotky by bolo pripojiť 😃 😃 😃 😃
grasie
21. mar 2015
@adrika202 náááádhernéééé dielka x-) a želám skoré uzdravenie 🙂
grasie
21. mar 2015
@mysiatkoo jééj rozkočná minie, aj celá tortuška 🙂
grasie
21. mar 2015
@lamps náádhenrá tortuška a chcela som písať že havinkovia sa ti fakt podarili a oni sú to zajačiky :-N
sasettka
21. mar 2015
@mysiatkoo uzasnaaa 🙂 aj mna caka o tyzden taka lizatkovo-cukrikovo-zmrzlinova :-p
@adrika202 krasne kusy 😃 a ze mam chripku a smejem sa, ty si cislo 🙂 ja nemam ani chripku, ale teda uz nejak ma to nenaplna, radsej by som po robote vylozila nohy, ako sa piplala v kuchyni :-p
tento tyzden bol cokoladovy...
adrika202
21. mar 2015
@grasie dakujeeem 🙂
@sasettka ďakujem 🙂 no mi hovor o naplnení tortovanim 🙂 ja ti stále zistím ako ma napĺňa ,v kabinke ked si chcem kúpiť nohavice ,a oni ti stále v tom mojom velkostnom čísle siju menšie a menšie modely 😃 😃 ale teda u mna je to o napĺňaní tej smiesnej veci,kde vecsinou nosim len občiansky a vodičský 😃
aduskatt
21. mar 2015
trošku športu v kuchyni - čoko + mandarínky
sasettka
21. mar 2015
@adrika202 😃 😃 😃 😃 si zabila 🙂)) a ano, mas pravdu - teda v tej druhej zalezitosti, oblecenie nastastie stale nosim rovnake 😃 😃
luciahromadkova
21. mar 2015
@majuska55 prosím aký bol pomer slahacky a coko? dakujem pekne
jakelina
21. mar 2015
@adrika202 to ty potvory kalorie v noci vytahují v noci oblečení ze skříně a přešívají na menší.
nika1985
21. mar 2015
@evicaka Dakujem ja pre bezlepkacov robim bud korpus zo zlateho klasu alebo gastanoveho pyre s pohankovou mukou nemam skusenost sice ju mam uz kupenu ale stale nemam cas skusat.Ale urcite ti baby poradia drzim palce
zuzka7512
21. mar 2015
6,5kg
lucula73
21. mar 2015
@sasettka ahoj,prosím ťa,z čoho si robila ten zvlnený lem okolo tej čokotorty?je parádna,som si uložila 🙂
sasettka
21. mar 2015
@lucula73 jej, dakujem krasne x-) je to cokohmota, konkretne tato http://www.mnamuela.sk/p/1524 chocodec sa to vola, oproti smartu je ovela maksia a trhavejsia, ale dalo sa to zvladnut 🙂
mimcak
21. mar 2015
Baby nejakú karamelovú plnku nepoznáte? a hodí sa ovocie ku karamelovej plnke?
majuska55
21. mar 2015
@luciahromadkova neviem teraz kde myslis pomer slahacky a cokolady ?????
lamps
21. mar 2015
@mimcak ja robievam karamelovú tak, ako parížsky krém. Upálim si cukor na karamel, potom doň opatrne vlejem šľahčku /mala by mať izbovú teplotu, aby to veľmi nefŕkalo/, miešam, kým sa karamel nerozpustí, nechám vychladiť a potom vyšľaham presne ako parížsky krém

Dievčence moje, mne sa dnes prvýkrát stalo, že mi pani pri preberaní torty plakala od dojatia x-) x-) x-) x-) normálne som z toho paf x-) x-) x-)
govinda
21. mar 2015
a pridávam aj ja jednu
pipka
21. mar 2015
@lamps aj mne sa to uz stalo...krasny pocit x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli