Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adrika202
31. mar 2015

@maya30 alebo z jedleho papiera tym kancelarskym dierkovacom porobit 🙂 natortu.sk maju aj zlaty ..možno by sa to dalo 😎

stebota
31. mar 2015

dievčence potrebujem radu mam robit tortu bungalov poslali si aj foto bolo by to v pohode ale z čoho strechu aby sa to dalo zjesť a popritom to nebolo ťažké kôli celkovej váhe torty ☹

pipka
31. mar 2015

@maya30 uz sa vidiiiim 😀 😀 😀 😝

sany2
31. mar 2015

@maya30 a tu si sa neskusala pozriet ci by sa tam nedalo nieco podobne vybrat,maju aj v zlatych farbach http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/posypy-a-...

maya30
31. mar 2015

@sany2 mne by sa hodili taketo supiny http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/magicke-s... len ta cena, ked potrebujem posypat jedno cele poschodie 🤐

antenka1
31. mar 2015

@maya30 alebo skus tak nabodkovat bielu cokoladu a potom supnut do sacka s prachovou zlatou a obalit jak rezne 🙂

antenka1
31. mar 2015

@maya30 alebo mi este napadlo. Ak mozu byt aj supiny, tak tiez z bielej cokolady, posprejuj ju zlatym sprejom a narob tak ako sa robia piliny.

biene
31. mar 2015

Ahojte.poradite mi dobre vypichovacky\vykrajovacky kvetiniek,listkov,motylikov...na marcipan, ktore sa vam osvedcili?dakujem

nika1985
31. mar 2015

Ahojte baby ja stale nestiham ani Vas dopozerat ale zajtra to uz napravim robila som nove kolaciky su uplne uzasne tak sa vytesujem ze zas nieco nove co mala moze su bez mlieka a muky a @pristela aj pre teba su sladucke a netrva to dlho 😉 dame kavu donesiem 🙂

halienka
31. mar 2015

@nika1985 môžeš napísať receptík ? 🙂

kubrt
31. mar 2015

@grasie máš se z čeho " vytěšovatˇ", tvoje "modelovačky" jsou úžasné 🙂 🙂 🙂

nika1985
31. mar 2015

@halienka paci len som zmenila orechy a pridala som trosku viac kokosu a mandli, plus chia semiacka
http://www.fitnessguru.sk/recepty/kategoria/dez...

halienka
31. mar 2015

@nika1985 Ďakujem 😵

lokalistin
31. mar 2015

@maya30 ja som videla minule postup na to zmiesala praskovu trblietavu farbu tusim s pipingelom a potom natrela na jedly papier a ked to uschlo normalne dierkovacom strihala konfety 😉 aj mne sa to moc paci

halienka
1. apr 2015

Ahojte babulky, do formy 34 cm kruh idem robiť pribináčkovú plnku, myslíte že mi satčí 1kg tvarohu a 1l smotany? Či viac treba? 😅

zuzuz1
1. apr 2015

ahojte baby mozem vas poprosit o radu? mam svadobnu tortu na leto a nevesta si zvolila tortu ombazanu kremom... dufam ze tio bude vidiet na foto... robi niekto z vas tento typ tort? mysim ze to je blielok vyslahany s niecim? bo tvaroh s mascarpone sa tam bojim dat aby to neskyslo v teple alebo co... myslela som este na ciste mascaroine s netierkovym maslom ale to by bolo asi dost drahe
dakuejm za rady...zuzana

nicoletta77
1. apr 2015

@stebota ja som robila s tortových oblátok a lepila som to bielkovou polevou. Obmazala tekutou čokoládou a potiahla hmotou.

stebota
1. apr 2015

@nicoletta77 vyzerá to ako dobrý nápad dakujem za radu a strechu si mala zo všetkých strán do trojuholníka a v pohode to držalo? diki

stebota
1. apr 2015

@nicoletta77 je to plocha 30x30cm

zuzin78
1. apr 2015

@nika1985 vyzera to super napises recept? 🙂

nika1985
1. apr 2015

ahojte nemate nahodou fotopostup na kombajn tetulka mi poslala dneska fotku co chce a mna poraza 😒 😠 Dakujem pekne

lokalistin
1. apr 2015

@jakelina Majka prosim ta, ako robis ten citronovy krem? dakujem

dzejnus
1. apr 2015

BABYYY, KAMOSKA BY CHCELA TAKUTO TORTU, ALE JA SA BOJIM TROSKU TOHO, AKO JU MAM DAT DO VZDUCHU, HLADAM NA NETE ,NEMOZEM NAJST AKO NA TO,,, HELP ME 😀 😀 😀
rozmyslala som na nejaku tenku podlozku cele auto, to ked obalim cele fondanom to prekryjem a potom polozit este na nejaky kus niecoho co pojde stredom, ale potrebujem vediet ako na to :D lebo ked to drbne, tak sa po... 😀 😀

maya30
1. apr 2015

@mysiatkoo zlatík super, tieto zoberiem...myslis ze 2 balenia mi budu dost na nizke stredne medziposchodie 1x plnene ? Odloz mi ak mate, napisem ti este cez fb, dakujeem 😵

dzejnus
1. apr 2015

@maya30 skvele ,dakujem, hadam sa zadari 😉 😉

jakelina
1. apr 2015

@lokalistin vymačkám citron a svařím s cukrem na hustý sirup a to pak vychlazené zašlehám do ušlehané šlehačky s tvarohem nebo nascarpone, podle toho jaký děláš krém. Můžeš trochu dohustit citronovým Ole pudinkem. Tady se nedá koupit, ale vozí mi ho z Německa a je výborný. Ale většinou není potřeba, je to husté dost. 😉