Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
18. máj 2015

@pristela
@pipka zeny smejem sa velmo, lebo hocico som cakala ale toto by ma nenapadlo 😀

pristela
18. máj 2015

@nika1985 pocuj zena , uz ma stves, vzdy ked nejaky kolacik taky ten "nas" upecies daj jeden do mikrosacku s nalepkou aky to je+ jasne cena zan a daj zamrazit, ked ich bude veeeeeeela dojdem si po ne ,a le to myslim normal ze vazne 😀

pristela
18. máj 2015

@maya30 to vies, niekto vo vztahu musi byt aj sofer 😀 😀 😀 😀

pristela
18. máj 2015

Holky pridavam mimo vikendovku na dnes , jedna z tych stastnych tort, ktore sa mi opakuju dokola 😀 😀

sticker
18. máj 2015

@borcino Ahoj. Je to taká abeceda v lište, systém "klik-klak" 🙂 Prepáč, že až teraz odpisujem, ale boli sme mimo domu aj pc 🙂 http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh... Túto mám, veľkú aj malú 🙂

antenka1
18. máj 2015

@pristela prosim ta ako robis toho macka? Chcela by som take urobit malemu na jeden rok. Pride mi to najoriginalnejsia torta na prvy rocik 🙂
Dakujeeem

pipka
18. máj 2015

@pristela raz darmo...kto ta pozna najlepsie ako tvoja zena 😅 😀 😀 😀 😀

veronkaj
18. máj 2015

prosim kto by bol ochotný mi poradiť akú chladničku s mrazničkou volne stojacu takú čo môžem dať potiahnutú tortu do nej aj zákusky bez problémov a akú ruru elektrickú vstavanú na pečenie aj dvoch plechov naraz? dakujem vopred za ochotu

silvialetko
18. máj 2015

Zienky pekne prosim o radu mam poziadavku na tortu jedle kvety kde na slovensku sa daju kupit nemyslim tvarovane myslim take klasicke vypestovane v hline vid nieco podobne http://www.magazinzahrada.cz/rady-a-tipy/jedle-... v zahranici a restauraciach takych nobl nie je problem ale ci sa daju aj normalne niekde kupit mate skusenost pripadne poradte kde co a ako dakujem za kazdu radu.

akzuzs
19. máj 2015

@pppeeetttaaa no ten nápad nieje moj to si nevesta našla na nete a podľa toho jej to robila,ale poviem Ti že aj mne sa to páčilo.Netradičné,jednoduché ale výstižne

stebota
19. máj 2015

@pristela Macko najkrajší na svete a ešte aj pre dievčatko paráda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zoja1983
19. máj 2015

Dievčatá akcia na Marshmallow biely 300 g za 1,53 eur. Akcia platí do 31.05.2015 http://doven.sk/marshmallow-biely-300-g.-akcia-... a Magic Decor 500 g za 16,90 eur. Akcia platí do 22.05.2015. http://doven.sk/magic-decor-500-g.-akcia-plati-...

pristela
19. máj 2015

@silvialetko ale ved jedla je aj obyycajna ruze/teda jasne lupene kvetu ruze/ , fialky, ibistek, fuksia , levandula a kopec dalsich volne dostupnich aj v obyc. kvetinarstvach aj doma na zahrade 😉

pristela
19. máj 2015

@antenka1 prvy bol uplne cely z puncoviny, tieto dalsie uz robim telicka z puncoviny a v hlave maju polystyrenovu gulku, telo obmazem a potiahnem smartom, polystyren, len navlhcim vodou a obalim smartom, takto obalene dam este jednu vrstvu smartu , ktoru potom striham manikurovymi noznickami/ jasne ze cisto urcenymi na torty 😀 😀 😀 /

silvialetko
19. máj 2015

@pristela okrem ruze , chcela by sirotky nasla somhttp://www.sieberz.sk/termek/jedle-sirotky-tast...

pristela
19. máj 2015

@silvialetko sirotky su bezny kvietok , zalezi ale aj na kedy to chce ci budu, si zasad aj sama 😉 a je to kvietok jarny/teda aj jesenny/ takze vcul je v kurze

silvialetko
19. máj 2015

@pristela na september

pristela
19. máj 2015

@silvialetko citaj vyssi som dopisala 😅

veronkaj
19. máj 2015

? prosim kto by bol ochotný mi poradiť akú chladničku s mrazničkou volne stojacu takú čo môžem dať potiahnutú tortu do nej aj zákusky bez problémov a akú ruru elektrickú vstavanú na pečenie aj dvoch plechov naraz? dakujem vopred za ochotu

mima595
19. máj 2015

ahojte, mám robiť veľkú - obdlžnikovú 😉 tortu na MDD...nemáte nejaké námety?

nana5
19. máj 2015

@adrika202
Ahoj ako robíš ten ľad ?

antenka1
19. máj 2015

@pristela to je potahovka??? Ty kokso, by som odprisahala, ze je to krem. Vyzera to fakt neskutocne. Vsak mi to ukazes v juni, dobra vila? Prinesiem si aj noznicky 😉
Dakujem

adrika202
19. máj 2015

@antenka1 😀 😀 😀 veru len 24 hodinový a ruky len dve 😀 😀 😀

sticker
19. máj 2015

Ahojte kočky. Prosím vás, robíte niektorá s hmotou TOP MODEL? Aká je v porovnaní so smartom? Ďakujem 🙂

ludkas31
19. máj 2015

Ahojte kocky, neviete niektora kde by som zohnala figurky(moze byt aj abstraktne) na tortu , ktora pojde na pples? mam na mysli nejaky tancujuci par...vsetko co som nasla tak boli len svadobne...dakovala

antenka1
19. máj 2015

@adrika202 kym neuvidim neuverim 😉

lamps
19. máj 2015

dievčence, ktoré žijete a pečiete tortičky v Nemecku, ako sa tam u Vás pohybujú ceny za torty? dnes som sa dozvedela, že som veľmi drahá 😀 😀 😀 😀 😀 vraj drahšia ako v Nemecku, tak chcem byť v obraze 😀 😀 😀 😀

blancagon
19. máj 2015

Nooooo a ja sa chcem opýtať aká je to tá famoooozna vanilková plnka,mate tušenia? 😀 😀 😀 takú chcú a inú nie. 😝

pipka
19. máj 2015

baby...som na pokraji zrutenia...korpusy dopecene a teraz som zistila, ze som zabudla dat Prasok do peciva...slak ma triafa 😠 ☹ ☹

skusal to uz niekto, da sa to jest? ci idem piect nanovo?? 🙄

pipka
19. máj 2015

@lamps si draha, si draha ako volvo...si drahaa ako neplatene volno 😀 😀 😀 😀