Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

svetlo55
26. máj 2015

Ahojte žienky, niekto odporúčal stránku na jedlé obrázky. Chcela by som dať vyrobiť, ale neviem na ktorú stránku?

nika266
26. máj 2015

@haannka Krasna tortička ,to maš RVO vykrajovačku

elamaslakova
26. máj 2015

Ahojte dievčence , už tri dni modelujem a toto je výsledok , dúfam, že sa to bude páčiť

akzuzs
26. máj 2015

@pristela ďakujem za pochvalu za elektrickú,od Teba ako od profi to moc poteší.
A moc ďakujem za všetky pacitka veľmi si to vážim a teší ma to🙂

antenka1
26. máj 2015

Krasne krasne krásne 🙂 ake je to fialová na kvietkoch?

haannka
26. máj 2015

@nika266 ahoj.....jeeeej dakujem...to mam taku "otlacaciu" tablicku so vzorom...nie je to vykrajovacka...iba som vyvalkala potahovku natenko a valcekom po nej prechadzala dokial sa mi to neorezalo...:-P

evicaka
27. máj 2015

@elamaslakova perfektné...

sikag
27. máj 2015

ahoj dievcence, ja som tu uz riadne dlho nebola teda, normalne sa hanbim.... taketo nestihacky ked clovek zacne robit 🙂 ani neviem ci sem mam dat taku tapetu dlhu 🙂
@pristela ta obojstranna svadobka je uuuuzasna, krasne ti vysla! neviem sa na nu vynadivat
@grasie tie tvoje postavicky milujem! nasla si si svoj styl a je uplne na spapanie 🙂
uz sa tesim na stretko 🙂
neviem ktore som pridala naposledy tak sorry ak je tu nieco duplom....
za tu bielu svadobnu s postavickami sa velmi hambim ale podla nadiktovana do poslednej bodky 😝 😝

sikag
27. máj 2015

@maya30 majka tie krasne pismenka v vytlacenymi vzormi malickymi, tie ako robis? je to krasne 😉 a musim pochvalit airbrush, ide ti to uzasne. si s nim spokojna? krasne to ozivi tortu... ja sa stale iba odhodlavam 🙂

antenka1
27. máj 2015

@sikag naaadherne su. Vsetky. Tak su ich tu dookola stale prezeram. Uzasne. Ja sa do kvietkov neviem odhodlat :-/

grasie
27. máj 2015

@sikag že ďakujeem 🙂
inak teda za tú svadobku sa veru hanbiť nemusíš, je supernááá 🙂 ako aj všetky, a tie hrany, zrovna na tú hranatú poschodku som kukala aj minule, že to je len polystyrenová maketa?? 😅 bo inak nechápem, ako sa toto dá urobiť 😕

stebota
27. máj 2015

@sikag tie kvety sú ako živé neskutočné 😉

maya30
27. máj 2015

@sikag radost pozriet tie tvoje tortusky, som tvoj fanusik 🙂 no a ten airbrush ti jednoznacne odporucam, presne je to o tom ze to tortu velmi ozivi aj ked farby tam ide velmi malo a ani netreba byt ziadny umelec 😉 tu abecedu som zhanala velmi dlho, je to klasika silikonova formicka s takym vzorom, povodne je na polymerovu hmotu, preto som ju zohnala v dakom kreativnom shope...

sollange
27. máj 2015

La gitara

elamaslakova
27. máj 2015

@sikag Prekrásne torty všetky , niečo úžasné

sasettka
27. máj 2015

@sikag uzas, obdivujem aj na FB, si queen 🙂)) inak aj mna teraz caka svadobna s postavickami a tiez sa s tym dako neviem stotoznit... ale ta tvoja je krasna, nemas sa za co hanbit 😉

nicoletta77
27. máj 2015

@evicaka krásna je tá bábika. Aké si prosím Ťa dávala priemery korpusov na sukňu?

evicaka
27. máj 2015

@nicoletta77 ďakujem... spodok 26, vrch 20 a potom som to iba zrezala 🙂

zuzu188
27. máj 2015

taka zalubena 🙂

nicoletta77
27. máj 2015

@evicaka ďakujem a koľko vážila, lebo odo mňa chcú do 3 kg a neviem, či sa zmestím. A korpusov si prosím Ťa koľko dávala?

bibi1711
27. máj 2015

Ahojte, je tu nejaka sikovna cukrarka z Presova, ktora by mi na tuto sobotu vedela upiect dve mensie, nenarocne potahovane torticky? dakujem

janicka7777
27. máj 2015

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, nemá niekto foto postup torty v tvare žabky , alebo aj žabku ako postavičku.Ďakujem pekne 🙂

katarina51
27. máj 2015

@sikag Krááásne, chcem sa opýtať, tá svadobná bordovo-smotanová. Tú bordovú si "namiesila" farbu alebo potiahla a namaľovala. Kráásna farba, aký otieň?

cimika222
27. máj 2015

Zienky z akych stranok objednavate matros?

katka1981
27. máj 2015

@sollange, wau , gitaru som este nevidela, uzasna

evicaka
28. máj 2015

@nicoletta77 vážila 4kg a korpusy boli 2 a každý 3x prekrojený

sollange
28. máj 2015

@katka1981 ďakujem velmi pekne😉🙂

mirinecka
28. máj 2015

@sikag wau wau wau 😉