Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

antenka1
31. máj 2015

@maya30 nadhera. Uplne uzasne. A ten kulturista... tak tym si ma dostala. Si to tu priblizujem, studujem, obkukavam. No nechapem to vytienovanie 🙂
@pppeeetttaaa nocny bez je dokonalyyyy. Mna taky caka v septembri. Furt dufam, ze si to dovtedy rozmyslia 😀

grasie
31. máj 2015

A ešte moje modelovačkové výtvory tohtotýždňové 🙂
Máša a Míša sa mi tento krát nepodarili k úplnej spokojnosti, hviezdy mi proste tento krát neboli naklonené 😝
Ale s cililingáčkou som celkom spokojná, sa mi podarili aj ruky s ramenami spojiť neviditeľným spojom, tak na to som naozaj hrdáá 😝

antenka1
31. máj 2015

@grasie tani nic take. Cernoskov som odhalila ja nuze idu ku mne 😝
Juuuj a tie tvoje postavicky.... keby sa aj mne tak nepodarili ako tebe 😉
Pozic tie zle naklonene hviezdy 😀

elamaslakova
31. máj 2015

Dievčence pozdravujem vás, niečo prekrásne tu zase pribudlo, pri niektorých tortičkách som zabudla aj dýchať , to sú už iné levely tu , zlatom by mali vyvažovať tieto nádherné torty čo ste vytvorili , nádhera.
Ja tiež pridám moje tortičky čo som spravila , 2 boli malé svadobné na jednu svadbu , jeden kvetináč s orchideami na želanie a poschodová tortička 10 kg na narodeniny pre jedného krásneho chlapčeka Dominika .

grasie
31. máj 2015

@antenka1 čože?? to už je na nich poradovník??? a ja nie som prváá?? 😠

lokalistin
31. máj 2015

@pppeeetttaaa ten drak je uzasny

pipka
31. máj 2015

@grasie wooooow kraaasne, najma Zvonilka je uzasnaaa 😵 😵 😵

gelinka75
31. máj 2015

@elamaslakova krasne vsetky, prosim ta to kliestikujes smart? raz som skusala a mala som to tuhe ☹ nebolo to pekne, ty to mas take krasne vyrazne

nika1985
31. máj 2015

Ahojte moje nocne mory medzi letanim k malej som sa bala ci ich vobec dokoncim
a moravske kolaciky z pohankovym tvarohom pre nasu malu pacientku s horuckami ☹

elamaslakova
31. máj 2015

@gelinka75 Ja poťahujem s Pasta Dama Stela a na tej sa dobre robí s klieštikmi

adrika202
31. máj 2015

@lenkapristas dakujem 🙂 no chodim si oddychnut do prace 🙂
@antenka1 dakujeeem 🙂 aaale buduci týžden mam len 4 🙂 černoškovia sa budu nudiť ,asi im dám upratť dom alebo čo 🙂
hohohoooo @grasie aj antenka1 ja si mojich pomocnikov garažovych nedáááám 🙂 🙂 šak kto by za mna robil torty ??? 🙂 🙂 🙂 🙂
@mimcak 😀 😀 to je spravne načasovanie čo kedy musim urobiť aby som stíhala 🙂 ale jasne posledne tri tyždne boli extrem .. tie 4-5 sa da v pohode stíhať ale takto si už dlho nezaplnim diar bo moje deti už ani nebudu vedieť že maju mamu 🙂 🙂

@evicaka dakujeeem 🙂

adrika202
31. máj 2015

@pppeeetttaaa krááása ,ta prva je uplna pecka a bezzubka genialna 🙂 🙂
@maya30 dokonalosť ako stále 🙂
@grasie nemožem z tych tvojich postavičiek 🙂
@elamaslakova krasne ta srdcova onééé je čo ?? bordura či patchwork či čo ?

adrika202
31. máj 2015

@mimcak krasne ..ta minnie je rozkosnaaa 🙂

grasie
31. máj 2015

@adrika202 teda ty si iný lakomec, pch 😠 😝 😎 😀
a ďakujeem 🙂 @pipka Jani aj tebe 🙂

adrika202
31. máj 2015

@grasie stačí zajsť do utečeneckého tábora ,a más ich kolko chceš ,nepotrebuju ani garaž stačí im aj pivnica : 😀 😀 😀 😀

grasie
31. máj 2015

@adrika202 a zoženiem tam černoška?? a takého šikovného ako máš ty???

adrika202
31. máj 2015

@elamaslakova dakujem 🙂 dobre to vyzera 🙂

adrika202
31. máj 2015

@grasie sak ale to desat musis 🙂 bo kazdy ma presne zadelenu pracu ,jeden vazi,dalsi miesa a taaak , capito ? 😀 pockaj nas tu zachvilu zrusia za rasisisticke reci 😀 😀

sasettka
31. máj 2015

Ahojteeeeeeeee, naaaaaaadhera o5... konecne som mala kus casu poprezerat aj viac dozadu, tak som fajn zrelaxovala 🙂)
@nika1985 super si to dala, z coho bol nakoniec kostol? a malinkej skore uzdravenie...
@adrika202 presne tu volanikovu jemnucku odomna chceli na september a ako na just tam uz mam inu, skoda...a kedy si to robis narodeninovu tortu? 😉 teraz dakedy v juny, ze jo? uz ju mas premyslenu? 🙂))

a doslo mi, ze som sem uz dlhsie nepridala fotecky, nebojte, nebudem moc nastenkovat, ja uz tak pomenej sa realizujem 🙂) ta svadobna na tento vikend.. no... tesila som sa na nu, len tie postavicky na zelanie mi tam dako nerezali, ale tak co uz 😝

adrika202
31. máj 2015

@sasettka tie kvietky mas bohovske 🙂 jojo v juni 😀 ale ja si nepečiem narodeninovú tortu ,bo čo už budem oslavovať 🙂 ja už len zapijem ten fakt že som dlho mladá 🙂 🙂

nika1985
31. máj 2015

@sasettka dakujem dufam,ze to nebude nic vazne (dneska som jej uz 2x robila zabaly striedam cipky zajtra letim k doktorke) a nechyti to aj druha buduci tyzden lebo mm ma nepusti ak budu chore 😒 z polystyrenu.

stebota
31. máj 2015

Ahojte kočky ešte ja tu chýbam

marty78
31. máj 2015

ahojte dievcata, potrebovala by som fotky torty s futbalovym motivom, dakujem)))

stebota
31. máj 2015

super ste vsetky napiekli čo máte 100 rúk?POtom vás vychválim v robote musím utekať 🙂

jakelina
31. máj 2015

Holky dortík není můj, nechala jsem si upéct narychlo u kamarádky, ale dovolím si ho sem přidat. Nechala jsem to na ní, jak bude vypadat. Já si upekla jenom ten malý dortíček v peřince 😀 😀

evicaka
31. máj 2015

@jakelina nemám slov... najkrajšia tortička (samozrejme tá tvoja) 🙂 myslím že si tu z nás najšikovnejšia 🙂

chvapilu
31. máj 2015

@marty78 já mám uloženy tyto pro inspiraci

jakelina
31. máj 2015

@evicaka děkuji krásně, však jsem pekla 9 měsíců, musí být povedená 😀 😀

chvapilu
31. máj 2015

@jakelina velká gratulace je úžasný a ty vlásky paráda