Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
sasettka
3. júl 2015
@antenka1 🙂)))))))))) no co dodat, mas zvlastny okruh zakaznikov 😃 ale teda prevedenie 100 bodov!
antenka1
3. júl 2015
@grasie @sasettka to je nejaky pan co vraj uz 40 rokov kazdy den jedava na ranajky chlieb s paradajkami. Najprv som kukala ja puk a hned som myslela na vas, ze to mi tie baby ani neuveria 😃 😃.
Tanicka nechcem ta mat na svedomi 😉 ale kazde to zrniecko bolo robene samostane. pekne poctivo tvarovane 😃
ale ved ty sem za chvilu supnes nejakeho modelacika, saska svadobku a pojdeme sa na nejaky strom hupat spolu 😉 😃 😃
dzejnus
3. júl 2015
@antenka1 dakujem 😉
lukmaj
3. júl 2015
ahojte dievcata, nie je tu nejaka ma icka z humenneho, ktora by mi vedela upiect tortu princeznovsku na 5 narodeniny? dakujem za tip
denisak77
4. júl 2015
Zdravím vás.Prikladám moje tohotýždňovky a poviem vám v tomto teple je to zaujímavé :-p .Ešte dobre ,že žiadna svadobka.Toto je posledná várka ,ja síce v poslednej dobe len tak 4 max.5 kúskov ,ale mne je to aj tak cez hlavu.Budúci týždeň len 1 a na ten ďalší má svokra 60tku tak tam jedna a dúfam,že už budem mať do konca augusta pokoj od tort. Bart sa mi veľmi nevydaril 😞 .
grasie
4. júl 2015
@antenka1 moja neboj, ešte chvíľu nemusíš o visení premýšľať, mám tvorivú pauzu :-p 😎 :-N 😃
ale fakt si dobráá, také dokonalé semiačka vyšúla len profík x-)
nika1985
4. júl 2015
ahojte moje vikendovky hadam v noci vas docitam fuj teplo som si nabrala asi naviac doteraz baby obe doma no uzas tie prsia su prvy a posledny krat
lamps
4. júl 2015
ahojte 😎 😎 😎 😎 tu je moja tortička, nemám rada takéto torty
pipka
4. júl 2015
@antenka1 odpadla som :-N 😃 😃 😃 😃 tie rajcinove semienka su sezam...ci? =-) :-N
pipka
4. júl 2015
@antenka1 ahaaaa, uz citam, ze si to sulkala :-N no usulkam sa z teba 😃 😃 😃 :-N ty sa nezdas :-N 😎
antenka1
4. júl 2015
@grasie zlatinko dakujem 😉. No vymenim schopnost urobit dokonale paradajkove semiacka za umenie tvojich postaviciek. A ani nemusia byt dokonaleeee 😉 😃 😃 😃
@nika1985 super. Tak si to zmakla. Klobuk dole 😉
antenka1
4. júl 2015
@pipka na dalsom stretku mozem ukazat. Ze ako sa robia paradajove semiacka 😃 😃 😃
Inak fakt sezam... ty kokso no nemohla si to napisat skor? To mi ani nenapadlo. By som mohla okaslat to sulkat 😉
pipka
4. júl 2015
@antenka1 moja...nabuduce mi napis, co idem piect a ja ti poradim ako to sulkanie odflaknut! :-N :-N :-N :-p 😃 😃 😃 😃 😃

ale jasneeeee, najblizsie stretko bude o modelovani veci ako vyprazany syr, paradajkove semienka, hranolky a podobne 😎 😃 😃 😃
pipka
4. júl 2015
@antenka1 co ides...nie idem :-N 😃
sikag
4. júl 2015
@antenka1 mnamkyyyy to je chlebiiiik 😃 😃 😃
nika1985
4. júl 2015
@antenka1 teda ten chleba neskutocny klobuk dole na dalsie stretko sa tesim 😉
nika1985
4. júl 2015
@miselka007 kazde poschodie sa vystuzuje slamky plus spandla davaj pozor a poriadne zatlac aby bola az na spodku. Ja pri 3poschodovych davam aj stredvu tyc v tomto teple sa bojim. Kazde poschodie je na tvrdej podlozke. Zalezi od plniek ja som robila naposledy vsetko s ovocim plnene priemery 26,20,14 mala 8kg.
adrika202
4. júl 2015
čafte ženy ,pridávam svoje ,tá prvá je ešte z pondelku a k ostatným pokec ani nejdem písať ..jednoducho niektorí ludia su........ ]-( ]-( ]-( 😃
lvka
4. júl 2015
tak tuto si maminka - moja sestranica piekla sama, ja som len trosku pomohla so zdobenim 🙂
mysiatkoo
4. júl 2015
@antenka1 :-N si macher !

moja nocna ... ja by som ten airbrush hadam aj castejsie pouzila, ale pripravit to pred pouzitim a upratat po je pekloooooooooo ]-(
pipka
4. júl 2015
@adrika202 leeeen 6?? nehanbis sa?? :-N :-p 😃 😃 😃 😃 😃
antenka1
4. júl 2015
@mysiatkoo ty moj duchod, myska tak tomu hovorim vyhrat sa s farbami. Paraaaada!
mysiatkoo
4. júl 2015
@antenka1 cele mi to trvalo asi 8min.... nexci vediet ako dlho som potom upratovala 😃
antenka1
4. júl 2015
@mysiatkoo osem minut??? Ma nestvi. Tolko by som len rozmýšľala ktorou farbou začať. Ale ten masaker potom si viem predstavit 😃 😃 😃
mysiatkoo
4. júl 2015
@antenka1 s airbrushom to mas sup sup modra, tmavo modra, cierna a siva 😉 a to som happy, ze mam na to miestnost mimo kuxyne...
antenka1
4. júl 2015
@mysiatkoo no parada. Vyzera to vyborne. Tiez uz po nom poskulujem. Narodky som uz mala, do Vianoc daleko, hmm...skusim na mojho draheho vytiahnut vyrocie svadby alebo taku dajaku srandu 😉 😃
mysiatkoo
4. júl 2015
@antenka1 ak to mas kde pouzivat mimo hlavny obytny priestor, tak nevahaj 😉
dzejnus
4. júl 2015
7 kg torticka z dneskaa 🙂
jenie123
4. júl 2015
Kocky paradne torticky ste popridavali 🙂🙂 krása pozerať 🙂 pridám par mojich, tento týžden take nezáživné, samé promócie
dzejnus
4. júl 2015
@denisak77 ahoj,prosim ta z coho si robila tie sisky na tej torte s bartom??? 😉 ja mam tiez robit s bartom nieco dik

Začni písať odpoveď...

Odošli