Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
antenka1
4. júl 2015
@mysiatkoo iba ak vo vani. Mam 3izbovy byt 😃 😃 😃
mysiatkoo
5. júl 2015
@antenka1 tak v tom pripadne hadam balkon... Fakt je to VSADE.. A to myslim naozaj VSADE... Mala som z 3 stran karton a aj tak som farby utierala aj z 2m vzdialenyx veci... A aj rusku na xixt mi moj muz kupil a stejne nos plny bordelu :p
nika266
5. júl 2015
Pre mojich novomanželov 17 kg 🙂
nika1985
5. júl 2015
@antenka1 ale neboj ja mam tiez 3izbak a striekam v kuchyni sak co narobim nevladzem z rukami ja si aj mmf zarabam a nafarbit to potom je hruza. ved neumyjes o 2,30 rano celu kuchynu ked dostriekas zlata je taka super krasne sa rozprasuje do priestoru 😃 ]-(
denisak77
5. júl 2015
@dzejnus šišky sú z poťahovky.Kamarátkin malý má rád,tak som to ani neriešila.A oni neboli až také veľké.
antenka1
5. júl 2015
@mysiatkoo
@nika1985
Srandistky 😃 😃 😃. Tak dakujem 😉
daniela09
5. júl 2015
ja len takto jednoducho, pirátska bola pre nás, synovec oslavoval, a lienkova rýchlovka, objednávka zo dna na deň
ivvie
5. júl 2015
@anda1980 Dobry den, velmi sa mi paci Vasa torticka. Rada by som nieco take upiekla synovi, k prvym narodeninam. Mohla by som Vas poprosit o recept? Dakujem pekne 🙂
peciemslaskou
5. júl 2015
Cukráročky,prajem peknú nedeľu,a prikladám moju celotýždňovku
hrablica
5. júl 2015
Posledné tortičky na objednávku, potom až september 😁 ďakujem všetkým za predchádzajúce páčítka 😃
zuul
5. júl 2015
@lokalistin @pipka @sikag @pristela
holky poradte mi, aku farbu pouzit na silikonove peciatky? uz ste niektora peciatkovala?
d.
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
https://www.youtube.com/watch?v=-aqBlwkntGY
zuul
5. júl 2015
@mysiatkoo hm o peciatkach? d.
mircalla
5. júl 2015
Ahojte, nie je tu prosim niekto z bratislavy, kto by mi urobil torticku na synovu oslavu 23.7.?...surne...prosim IP dakujem
elamaslakova
5. júl 2015
@zuul ja používam gelové farby trošku rozriedim bielym alkoholom
zuzka7512
5. júl 2015
lokalistin
5. júl 2015
@zuul ja este nie , neviem poradit
mysiatkoo
6. júl 2015
@zuul Zdeni ja som nerobila, ale Majka @maya30 na stretku pouzila tiez gelovku tusim
sikag
6. júl 2015
@zuul zdeni rozriedene gelovky
zuul
6. júl 2015
holky dakujem. no vyskusala som to, no na tu pečiatku sa mi ta gelovka neda natried, mam tu silikonovu, a teda ako kedy bola mastna (aj po umyti z jarou) farba tam nedrzi... tot moja skusenost.
miselka007
6. júl 2015
Ahojte zienky,prosim vas robila tu niektora z vas tortu znak Ferrari?Chcela by som taku pre otca ale neviem ako mam spravit toho kona aby bol ako naozajstny 🙂 su na to nejake vykrajovatka alebo nejaku radu ako to spravit?Moc vam budem vdacna a dakujem 🙂
zuul
6. júl 2015
@miselka007 odporucam ti dat si ten znak, obrazok cely vytlacit na jedly papier. www.jedleobrazky.sk napr. tam im posles obrazok a oni ti vytlacia velkost aku chces, expresne mi to vzdy posielaju v ten den. plati sa dobierkou.
nech sa dari.
miselka007
6. júl 2015
@zuul Dakujem za radu.. a vedia to spravit aj v takom tvare ako je ten znak ci iba kruhy a obdlzniky?
zuul
6. júl 2015
@miselka007 jasne taky tvar. oni ti to poslu na A4 a ty si to potom vystrihnes a prilepis na potahovku.
miselka007
6. júl 2015
@zuul jasnee mooc dakujem.. uz aj som im pisala 🙂 pekny dnik a leti ti jedno pekne modre srdco 🙂
zuul
6. júl 2015
@miselka007 nie je zac 🙂
antenka1
6. júl 2015
Kočky aha aha aj ja viem urobit normalnu tortu 😎 😉 😃
pristela
6. júl 2015
Holky pridavam sice neskoro ale predsa, som sa dusovala ze nebudem pekavat cez tyzden no a aha ho, tento tyzden frcim skoro kazdy den ]-( ]-( a este som aj fest ochorela, uplna parada v tejto horucave 😞
Docitam vass asi az na dovci x-) ak budem stihat 😉
lvka
6. júl 2015
@pristela neskutocne! 🙂
jenie123
6. júl 2015
@pristela uzasneeee a prajem rýchle uzdravenie 😉
loopyloo
6. júl 2015
Dievcata poradte, chcela by som urobit pre syna tortu s marcipanovou oplatkou. Chystam sa urobit mramorovy korpus a pribinacikovy alebo mascarpone/tvaroh plnku + maliny/jahody.tortu chcem potiahnut hmotou zo suseneho mlieka.nebude sa mi ta hmota topit? oplatku mam nalepit na hmotu, ci priano dat na krem? dakujem za rady 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli