Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

antenka1
4. júl 2015

@mysiatkoo iba ak vo vani. Mam 3izbovy byt 😀 😀 😀

mysiatkoo
5. júl 2015

@antenka1 tak v tom pripadne hadam balkon... Fakt je to VSADE.. A to myslim naozaj VSADE... Mala som z 3 stran karton a aj tak som farby utierala aj z 2m vzdialenyx veci... A aj rusku na xixt mi moj muz kupil a stejne nos plny bordelu :p

nika266
5. júl 2015

Pre mojich novomanželov 17 kg 🙂

nika1985
5. júl 2015

@antenka1 ale neboj ja mam tiez 3izbak a striekam v kuchyni sak co narobim nevladzem z rukami ja si aj mmf zarabam a nafarbit to potom je hruza. ved neumyjes o 2,30 rano celu kuchynu ked dostriekas zlata je taka super krasne sa rozprasuje do priestoru 😀 😠

denisak77
5. júl 2015

@dzejnus šišky sú z poťahovky.Kamarátkin malý má rád,tak som to ani neriešila.A oni neboli až také veľké.

antenka1
5. júl 2015

@mysiatkoo
@nika1985
Srandistky 😀 😀 😀. Tak dakujem 😉

daniela09
5. júl 2015

ja len takto jednoducho, pirátska bola pre nás, synovec oslavoval, a lienkova rýchlovka, objednávka zo dna na deň

ivvie
5. júl 2015

@anda1980 Dobry den, velmi sa mi paci Vasa torticka. Rada by som nieco take upiekla synovi, k prvym narodeninam. Mohla by som Vas poprosit o recept? Dakujem pekne 🙂

peciemslaskou
5. júl 2015

Cukráročky,prajem peknú nedeľu,a prikladám moju celotýždňovku

hrablica
5. júl 2015

Posledné tortičky na objednávku, potom až september 😁 ďakujem všetkým za predchádzajúce páčítka 😀

zuul
5. júl 2015

@lokalistin @pipka @sikag @pristela
holky poradte mi, aku farbu pouzit na silikonove peciatky? uz ste niektora peciatkovala?
d.
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

https://www.youtube.com/watch?v=-aqBlwkntGY
zuul
5. júl 2015

@mysiatkoo hm o peciatkach? d.

mircalla
5. júl 2015

Ahojte, nie je tu prosim niekto z bratislavy, kto by mi urobil torticku na synovu oslavu 23.7.?...surne...prosim IP dakujem

elamaslakova
5. júl 2015

@zuul ja používam gelové farby trošku rozriedim bielym alkoholom

zuzka7512
5. júl 2015
lokalistin
5. júl 2015

@zuul ja este nie , neviem poradit

mysiatkoo
6. júl 2015

@zuul Zdeni ja som nerobila, ale Majka @maya30 na stretku pouzila tiez gelovku tusim

sikag
6. júl 2015

@zuul zdeni rozriedene gelovky

zuul
6. júl 2015

holky dakujem. no vyskusala som to, no na tu pečiatku sa mi ta gelovka neda natried, mam tu silikonovu, a teda ako kedy bola mastna (aj po umyti z jarou) farba tam nedrzi... tot moja skusenost.

miselka007
6. júl 2015

Ahojte zienky,prosim vas robila tu niektora z vas tortu znak Ferrari?Chcela by som taku pre otca ale neviem ako mam spravit toho kona aby bol ako naozajstny 🙂 su na to nejake vykrajovatka alebo nejaku radu ako to spravit?Moc vam budem vdacna a dakujem 🙂

zuul
6. júl 2015

@miselka007 odporucam ti dat si ten znak, obrazok cely vytlacit na jedly papier. www.jedleobrazky.sk napr. tam im posles obrazok a oni ti vytlacia velkost aku chces, expresne mi to vzdy posielaju v ten den. plati sa dobierkou.
nech sa dari.

miselka007
6. júl 2015

@zuul Dakujem za radu.. a vedia to spravit aj v takom tvare ako je ten znak ci iba kruhy a obdlzniky?

zuul
6. júl 2015

@miselka007 jasne taky tvar. oni ti to poslu na A4 a ty si to potom vystrihnes a prilepis na potahovku.

miselka007
6. júl 2015

@zuul jasnee mooc dakujem.. uz aj som im pisala 🙂 pekny dnik a leti ti jedno pekne modre srdco 🙂

zuul
6. júl 2015

@miselka007 nie je zac 🙂

antenka1
6. júl 2015

Kočky aha aha aj ja viem urobit normalnu tortu 😎 😉 😀

pristela
6. júl 2015

Holky pridavam sice neskoro ale predsa, som sa dusovala ze nebudem pekavat cez tyzden no a aha ho, tento tyzden frcim skoro kazdy den 😠 😠 a este som aj fest ochorela, uplna parada v tejto horucave ☹
Docitam vass asi az na dovci 😵 ak budem stihat 😉

lvka
6. júl 2015

@pristela neskutocne! 🙂

jenie123
6. júl 2015

@pristela uzasneeee a prajem rýchle uzdravenie ;)

loopyloo
6. júl 2015

Dievcata poradte, chcela by som urobit pre syna tortu s marcipanovou oplatkou. Chystam sa urobit mramorovy korpus a pribinacikovy alebo mascarpone/tvaroh plnku + maliny/jahody.tortu chcem potiahnut hmotou zo suseneho mlieka.nebude sa mi ta hmota topit? oplatku mam nalepit na hmotu, ci priano dat na krem? dakujem za rady 🙂