Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
haannka
26. aug 2015
Ahojte. Prosim vas neskusal niekto mascarpone plnku ale s cokoladovym salkom a cokoladovym ole pudingom? Co myslite chutilo by to? S lesnym ovocim? Dakujem.
ivcak333
26. aug 2015
Baby jogurtovy krem je lepsie robit so stuzovacom za studena alebo creme ole?
A ked idem robit tortu na plech z troch korpusov, ze dvakrat plnka tak kolko coho potrebujem? :-N
zuuzzz
27. aug 2015
nebude to vyzerat ze sa vnucujem ked dcerke napeciem muffiny na 1.den v skolke?chcem jej ho dako sprijemnit ma trosku strach a asi nebude jedina,vy ste piekli?neviem kolko bude v triede deti ale zo 30 by malo stacit.
grasie
27. aug 2015
@antenka @sikag @pipka jééj stretkooo a mňa nevoláte??? ccc =-) viem viem, ja som taká vtírka malinká :-p :-N
ako netuším, ako na tom časovo budem, ale tak šak celkom rada by som vás opäť videla 🙂 ak by ste ma teda medzi seba vzali x-)

@pristela omg ty aj z obyčajného mimoňa spravíš dokonalé umelecké dielo, úplne perfketnýý je x-)
grasie
27. aug 2015
@sikag dokonalééé sú tie tvoje tortičky x-) inak sranda, to si oni vybrali náhodne také rovnaké, či si to ty sama nejako prispôsobila?? ozaj a ivory si farbila ivory gelovkou či nejak inak zmiešavala??
PS. neskúsiš to pozadie nejako pomeniť či nejako viac skontraastovať? bo ti tu dosť splývajú s pozadím
grasie
27. aug 2015
@sikag spätne dočítavam /že prečo ti toľko píšem/ :-p , no te pic, to s tými zjedenými kvetmi, asi by som už sedela v base za mužo a synovraždu :-p ale torty ako vždy náádhernéé, krásne čisté x-) aj mášovská a pirátska perfišnáá x-)
jo a ďakujem za pochvalu k mojej svadobke 🙂 , tak trošku som opozdená :-p
ozaj ako si dávala tie čoko blbinky na tortu?? ja som to mala po celej kuchyni, a asi aj v pišigaťách 😃 , fakt všade to bolo, dávala som ich až na poskladanú tortu /asi poriadna chyba/, poťah mokrý, lepilo sa to všade, šak vlastne jak amatér :-p

@adrika202 ako moja, ešte ťa to nepečenie po dovči neprešlo?? :-p inak krásne torty, a tá svadobka ti krásne vyšla x-)
adrika202
27. aug 2015
@grasie veru neprešlo a ani tak rychlo neprejde ( už som odmietla minimalne 25 tort ,ludia su urazeny ale to je ich problem ,ja chcem konečne žiiiť a nie byt zabarikadovana večne v kuchyni ,moje dieťa si maximalne uživa ze mam na neho konečne čas a presne pre toto sa k tomu už zrejme nevratim ) ,tento týžden mam len tri ale ani ruru sa mi nechcelo zapnuť večer ... mam tortovania plne zuby ,maximalne :-p :-p :-p
grasie
27. aug 2015
@adrika202 hihi som si myslela, len som si chcela tak priateľsky rypnúť :-N ale tak toto je správny dôvod 🙂
ty si robila šialené množstvá, ani černoškovia nestíhali, to sa nedá dlhiodobo zlvádať popri práci a rodine, hlavne si to teraz užívaj s krpcom 🙂
adrika202
27. aug 2015
@grasie dakujem ,uživam 🙂veru tri roky zavreta v kuchyni to je max ...rozhodujuce pre mna bolo ked ma zbierali v tescu pri pokladni ,co ma zacalo lamat v kolenach ,lebo vecne v strese a nabehu kvoli tortam ..telo si povedalo dosť 🙂 🙂 hadam si aj chlapa najdem ak mi preskočí z tolkeho volneho času 😃 😃 😃
grasie
27. aug 2015
@adrika202 jejda, to až tak?? nuž dávala si šialené tempo 😕
a chlopa??? no tak to ti veeeľmo želám, a nejakého poriadneho fešného, dobrého a kľudne aj prachatého 🙂
adrika202
27. aug 2015
@grasie heh ..ty si idealistka 😃 😃 😃 takí neexistujuuu 😃 😃 😃
stebota
27. aug 2015
@adrika202 ale čoby hladaj starého mládenca 🙂 🙂
pristela
27. aug 2015
@grasie jaaaaj baby som sa zasmialaaaa 😃 😃 😃 😃 😃 😃

@adrika202 inak stale sa chystam a stale zabudnem 8-( ti napisat na fb,som mrk tie tvoje dovolenkove fotose a musim ti povedat ze ty tak krasna zenska,no fakt ci sukna ci rifle ci siltka....
adrika202
27. aug 2015
@pristela jaaaaaj čo piješ žena ?? 😃 😃 😃 si ma pobavila teraz 😃 ale dakujeeeeem ,poteší dušicku 😃
grasie
27. aug 2015
@adrika202 kvetka no ale teda @pristela má pravdu pravdúcu, toto treba využiť, spravíme ti inzerát na zoznamke?? x-) x-) x-)alebo @pristela má teraz najnovšie skúsenosti že farmár hľadá ženu x-) x-) x-)
pristela
27. aug 2015
@grasie 😃 😃 😃 😃 😃 maskaaaa 😃 😃 😃
grasie
27. aug 2015
@pristela :-p 😃
pristela
27. aug 2015
baby vkladam aj sem , ted som dokoncila na zajtrajsiu tortu,len neviem co s nou bo pocestuje daleko zrovna cez naj teplo ]-( a oni pak este budu dalej s nou cestovat este dalej... =-) =-) tak neviem ci im ju nezabalim nejak zvlast, nevypcham abo co ja viem,bo vsak ona furt zije,mnekota jedna ]-(
Modelovane ako vzdy zo smartflex velvet
kubrt
27. aug 2015
@nika266 dávala jsem smart velvet a šlo to krásně 🙂
kubrt
27. aug 2015
@pristela úžasná- jako živá 🙂 🙂 🙂 🙂
mima595
27. aug 2015
@pristela - ty si fakt SIKULKA...
haannka
27. aug 2015
Moj mimon...
katarina51
27. aug 2015
@pristela tá svadobná je prekráááásna 😉 😉 😉 😉
lokalistin
27. aug 2015
@pristela aaaaaaaaaaaaaaaaaaach 😍
katarina51
27. aug 2015
@sikag Prekrááásne, vypracované do deailu. Kráásne. Tá sivá farba nemá chybu. To si len čiernu pridala do bielej? alebo je to malované?
stebota
28. aug 2015
@pristela nooooooooooooo že sa to dá takto napodobniť by som neverila úúúúúúúúúúúžasné 😉 😉 😉 😉
pristela
28. aug 2015
Holciny,ze dakujem x-) x-) x-)
sikag
28. aug 2015
@antenka @pipka @grasie tanicka, vsetky nech prijdu co su v ba a okoli alebo sa vedia doviest. ja neviem cas, vsak si povedzte vy, mozeme kludne aj s detmi sa ist na nabrezie vyvalit. ja sa viem prisposobit, aj den aj cas. uz sa na vas tesiiiiim :-x

@grasie dakujem za poklonu. to s tym pozadim je pravda, mam aj biele, len ja som taka leniva a lava na fotenie, aj zaostrenie aj nastavenie mam zle.... len sa mi s tym nechce velmi prplat, lebo to uz vacsinou s poslednych sil fotim 😃 😃 😃 farbila som ivory gelovkou a nahodou si obe vybrali rovnaku tortu 🙂 ....a veruze tie coko krystaliky boli uplne vsade 😃 😃 😃 ale torta z nich uplna parada!
sikag
28. aug 2015
@pristela boze ten mimon je uplne uzasny. a to nehovorim o tej ariel!!! mat tvoje ruky 🙂 nezabudni na dalsi swap si prosim postavicku 😃 😃 😃 😃 nemusis sa vobec okunat 🙂
stebota
28. aug 2015
Moje tortičky 😉 😉 😉 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli