Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
bzucinka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lara1705
11. dec 2010
@evitkamalicka super kabelka, nadhera🙂
hejdita
11. dec 2010
tak tu sem urobila synovi dort k narodeninam a az sa to rozebralo sem si spomenula ze sem ho mohla odfotit aj krajsi bez plachty za dortem 😞 :-N :-| ale co uz :-N 😃 vedu z teho delat nebudu... :-x
sylvia75
11. dec 2010
@zlatat krásna vianočná tortička...
aj ostatné torty sú super...
pridávam moje dnešné dielo...

zuziq
12. dec 2010
@evitkamalicka a potahovala si ju z jedneho kusu potahovky alebo si si ju narezala podla rozmerov kabelky? =-) chcem urobit nieco podobne..
lucula73
12. dec 2010
ahojte šikulky 🙂
všetky tortičky sú krásne 🙂

nemáte náhodou niektorá tortu so šašom?bol tu niekde aj obrázok,nie 3d šašo..,ale šašo na torte na vrchu.....nemožem to nájsť....potrebujem inšpiráciu...alebo niečo ,čo sa hodí na tortu pre 5 ročného chlapca,ktorého som nikdy nevidela 🙂
ďakujem vám.

ja som robila prvú slanú tortu,le nie pivo,ani nič podobné,ale na celý plech a na vrchu bola ozdobená šunkou,syrom,zeleninou,inak je to super vec,namiesto chlebíčkov alebo obloženej misy,všetci si ju chválili 🙂
vinka
12. dec 2010
@lucula73 ja som robila šaša s kockami len nemám svoj notebook.Ale pohladám na tom a ti hodím. 😉
vinka
12. dec 2010
@lucula73 http://www.tortyodmamy.sk/pre-deti/sasko-4 môže byť také niečo? 😉
zdenallicka
12. dec 2010
lussy23
12. dec 2010
@zdenallicka - krásny šaškovia
@sylvia75 - bukekela autíčko 🙂
@hejdita - krásna husenica
lussy23
12. dec 2010
@dajna11 - to je zlaté
lawli
12. dec 2010
maca77
12. dec 2010
ahojte
tak aj ja pridávam moje najnovšie výtvory aj z minulého týždňa
evitkamalicka
12. dec 2010
@zuziq z jedneho kusu
anibas
12. dec 2010
@lucula73 alebo ...
anibas
12. dec 2010
@maca77 jééééj - krásne a mufinky sú do škôlky ?
mrka2
12. dec 2010
@maca77 krasne torticky a aj muffiny,ale teraz by som si dala asi to slane pivo po tych vianocnych kolacoch, co som prave spraskala... 😃 na vyladenie chuti 😃 😃 :-N
maca77
12. dec 2010
@anibas áno to boli do škôlky 🙂
fukylove
12. dec 2010
@maca77 a mas nejaky overeny recept na muffinky? a potom, ked to zvrchu zdobis - tak to potries nejakym kremom a potom das potahovku? 🙂 lebo sa pohravam s myslienkou, ze by som na nase posledne plavanie aj tancovanie s babatkami nieco napiekla 😉
maca77
12. dec 2010
@fukylove hej mám taký rýchly hrnčekový recept :-N ešte sa mi pripomeň že ti napíšem, lebo momentálne ťukám do klávesnice jedným prstom, malého natriasam na nohe a ďalšie decko na mňa volá 😃 ...potierala som nutelou 😉
anibas
12. dec 2010
@maca77 aj ja si poprosím recept na mufinky - Ježiško mi donesie formu x-) x-) x-)
lucula73
12. dec 2010
@vinka
@zdenallicka
@lawli
@anibas ...ste zlaté dievčatá,veľmi pekne vám ďakujem,toto som fakt nečakala,sú krásni všetci šaškovia,už len niečo vybrať 🙂
lucula73
12. dec 2010
@maca77 krásne tortičky 🙂 .
a mohla by si prosím ťa ak budeš mať čas napísať ten receeptík sem na tie mufinky? 🙂 ja mám kopec receptov,ale ani jeden sa mi moc nepáči
fukylove
12. dec 2010
@maca77 - tak prosim napis potom sem na plochu 🙂 aby sme sa vsetky vytesovali 😃
bzucinka2
12. dec 2010
@maca77 krasne a to male su medovnicky? 🙂
@anibas krasny saso jaso 🙂
@hejdita krasna husenicka 🙂
lawli
12. dec 2010
ak sa vam chce tak nakuknite....krásne tortičky a možno aj inšpirácia pre niekoho 😉 http://pokec.azet.sk/30lussy/fotoalbumy#/30luss...
lucula73
12. dec 2010
@vinka krásny je ten šaško.prosím ťa a tie kocky si ako robila,že sú také pekné rovnaké? =-) 🙂
vinka
12. dec 2010
@lucula73 hej?Rovnaké? =-) normálne formovala ručne 😃 😃 😃 Ale mne neprišli úplne rovnaké 😃 Ale dík za pochvalu 😉
lucula73
12. dec 2010
@vinka 🙂........... tak potom máš dobrý foťák 😃
sofi07
13. dec 2010
@hejdita treba upiect druhu a odfotit znova 😃 , inak, krasna husenicka
@maca77 kraaasne torticky, a tie male kusky su torticky ci medovnicky? roztomile velmi
@dm1 mnam, vyzera supeer!
@lawli jeeej, ta je krasna, mila -premila 🙂,
@bzucinka2krasne torticky, tie zimne su prenadherneee
@lawli krasna, vsuper farby

pridavam aj ja svoje torty a jeden advetny medovnikovy veniec, tento tyzden ma caka madagaskar, z toho modelovania mam hrozu :-o

Začni písať odpoveď...

Odošli