Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

basado
21. aug 2009

cessy krasny su tí mackovia, šikulka
🙂

vinka
21. aug 2009

Basado krásna si šikulka.Prosím ťa to si ako urobila ten pohár? 😲

vinka
21. aug 2009

Ja som si dnes urobila korpusy ale vyšli nízke neviem prečo ked som dala aj prášok na pečenie. 😒

basado
21. aug 2009

no ono to neje ani vobec tažke, dala som tam toustovy chleban, natierky, zaleninku a potom som to len obalila syrom dala parok ako ručku a navrch ešte syrovu natierku a je.
kolko davaš do korpusu muky?

vinka
21. aug 2009

Kolko vajec tolko lyžíc múky aj cukru.Ale ja mám na punčové rezy taký recept tiež a dnes mi tiež vyšli nízke 😒 A minule boli podstatne vyššie.Neviem prečo. ☹
Idem si tú fotku pozrieť ešte raz. 😕

vinka
21. aug 2009

No ale čo ten názov Starobrno.A to si roztopila ten syr aby bol mäkší a vyvalkala? 😕

sofi07
22. aug 2009

sse, tu riesia abecedu, je tam aj video, kukni
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/aach-abeceda
basado, ten pohar vyzera super, dobry napad, aj chutila?

cessy
22. aug 2009

basabo krasna torta, to som este ani nevidela, vsade vidim len take misy , alebo v chlebiku naukladane, ale toto je super 😉

stalida
22. aug 2009

ahojte, ja toez rada peciem a obcas experimentujem
cessy-z akej hmoty si robila tie kocky na torticke?-inac je veeeeelmi pekna 🙂

cessy
22. aug 2009

stalida z MMF 😉

cessy
22. aug 2009

a dakujem, ved som sa pri nej zapotila, nepeciem casto 😅

basado
22. aug 2009

baby pridala som tam aj tu čo som robila synovcovi krtkovu 😝

bianca
22. aug 2009

ahojte

basado torticka s krkom krasna.Som zvedava ci sa ja dostanem na taku uroven.Inak ta slana je neuveritelna.Otec by to velmi ocenil 😀 mas postup niekde z netu?

basado
22. aug 2009

bianca jasne že to mam z netu inak by som sa k tomu nedopracovala 😀 😀 😝 😀
najdi si to na www.minibazar.cz/recepty,

basado
22. aug 2009

ešte raz
www.minibazar.cz recepty a daš si torty a tam si ich najdeš

basado
22. aug 2009

tam si daš najoblubenejšie za posledny mesiac , hned prve, je to aj z postupom , je to super aj chutovo bola super 😉

basado
22. aug 2009

a vobec to nie je tažke 🙂

bianca
22. aug 2009

bas velmi pekne dakujem.Toto urcite vyskusam ale najprv na manzovi.Uz sa vidim ako rano letim do ochodu len musim dac nieco ine nez cesnakovu lebo tu moc nechce

cessy
22. aug 2009

basabo kde mas torticku????ja ju nevidim!!!!uz ti ju vymazali???? ani ta slana tam nieje ☹

bianca
22. aug 2009

decka ja som sem tu svoju prvotinu ani neskusala davat preto som hadzala linky na facebook

bas ale z tooho syra mam uz teraz respekt

cessy
22. aug 2009

a kde je recept???? 😕

sse
22. aug 2009

ahojte dievčatá, ďakujem 🙂

basado tie margarétky som si objednala na peceniehrou.sk
sofi ďakujem za linky na tie písmenká, asi som to veľmi na hrubo vyvaľkala a moc sa mi to tam natĺklo. nabudúce skúsim na tenšie 😉

janielah
22. aug 2009

.

cessy
22. aug 2009

janielah zaujimavý prispevok 😀 😀 😀
asi ti vypadol text 😉

basado
23. aug 2009

no baby ja tie tortičky tu nemam asi vytane 😠 😠 😠 , ale nevadí už si ich sem asi nebudem ani davat 😖
sse vyskušam si ich aj ja objednat díky za typ 😉 🙂

bianca
23. aug 2009

ahojte.Tak ako ?pecie niekto nieco?

cessy
23. aug 2009

basabo, skoda, ja som ich ani nevidela ☹ 😢 😢 😢

bianca ja som vcera piekla, ale nie torticku, ale len vanilkove venceky z odpal.cesta. tie moj muz miluje, tak ich robim dost casto 🙂

cessy
23. aug 2009

ty si nieco piekla??? 😕

bianca
23. aug 2009

cessy ja som pre velky uspech piekla zasa mazanec v pekarni ale som nepouzila vahu tak mi skoro zdrhol z formy 😅 vonia za na chodbu 😀

cessy
23. aug 2009

a s cim to papate???pisala si ze to je nieco ako vianocka, alebo len take suché??? 😕