Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

grasie
3. okt 2015

@sikag a spol.. babky ach jo, ja už som mimo hru, ja min do 14,30-15,00 nie som k mání v pracovné dni ☹

grasie
3. okt 2015

@denisak77 kráásne a ten svetrík pletený nemá chybu 😵
@lamps andrejka, tebe som už píslala aj na fb k torte, tá jesenná je úplne rozkošnáá 😵 samozrejme aj druhá je paráádna ale tá prvá je mega 🙂

grasie
3. okt 2015

@antenka1 chichi ty si prisám vačku iná tortožena, ešte aj nosík ako mu trčí z knihy a tie papučky, perfektnééé 😵

lamps
3. okt 2015

@grasie Tánička ďakujem, tá mimoňovská mi príde taká chalanská, ale malá Bambulka vraj na rozprávke fičí, tak chcela mať takú tortičku a pri jesennej som mala len požiadavku, aby bola na tortičke líštička s 9-nou

mimcak
3. okt 2015

@denisak77 kráááásne všetky tie svadobky veľmi pekné,ale tá krstinová waaaaaaaaw ako si urobila ten pletený vzor? je nádherná 😵 😵 😵 😵

mimcak
3. okt 2015

kočky mali ste už niektorá pastu dama chocolate ako sa s ňou robí a chutí vôbec čokoládovo? Potrebujem takú čokoládovú,ale neviem ktorá je dobra a aby aj chutila ako tak

denisak77
3. okt 2015

@grasie ďakujem 🙂

denisak77
3. okt 2015

@mimcak ďakujem,a mám formičku malú drahú a na prd

nika266
3. okt 2015

Moje tortičky tento týždeň

gelinka75
3. okt 2015

@mimcak ja som ju mala, je tvrda, ani mm ju nevladal rozrobit, davala som do mikrovlnky na par sekund a potom sa to dalo..chutovo ok. mam ju na par tortach v albume

evicaka
3. okt 2015

@mimcak ja ju tiež používam a som veeeľmi spokojná... treba ale nahriať v mikrovlnke, tak ako radí @gelinka75

evicaka
3. okt 2015

ahojte, pridávam jednu z tohtotýždňových... presne nadiktovaná

dush
3. okt 2015

Vobec sa mi nedarilo..prvy krat som potahovala 3krat,normalne sa mi stale na hrane roztrhla potahovka a zletela dole...

rachel36a
3. okt 2015

Narodeninova, nedarilo sa mi, vrrrrrrrrrrr... 😠 😠

evicaka
3. okt 2015

... tu je zvyšok mojej práce 🙂

elamaslakova
3. okt 2015

@evicaka Nádherné tortičky
@evicaka krásna tortička

elamaslakova
3. okt 2015

Dievčence pozdravujem vám pridávam moje výtvory, , zákusky aj tortu s kostolíkom som piekla do Nemecka, pre synovho šéfa , tie víly na detskej torte sú umelé to si dali zákazníci , a tá s pečiatkami je taká jednoduchá na narodeniny . A idem popozerať vaše nádherné tortičky. Ten kostolík to má byť kostol sv . Bartolomeja na jazere Konigsee

mimcak
3. okt 2015

@gelinka75, @evicaka kočky moooc dakujem pomohli stě mi.

evicaka
3. okt 2015

@elamaslakova pozerám, že ani ty si sa nenudila 🙂 krásne

elamaslakova
3. okt 2015

@evicaka Veru nenudila , a ešte som aj slivkový lekvár varila aj slivky zavárala , slovo nuda mi v poslednom čase akosi nič nehovorí 🙂

elamaslakova
3. okt 2015

@lamps Prekrásne , líštička aj mimoň suprový
@sticker Krásne tortičky
@denisak77 Prekrásne tortičky, dokonalé
@evala777 Krásne tortičky

michaela3011
3. okt 2015

zdravim vas zienky 🙂
mesiac som mala pauzu od pecenia 😎 pomalicky sa ale rozbieham 😀 pridavam sem moju vikendovu 🙂 zadanie bolo: zlata, foto, 22 😅
fotene narychlo mobilom 😀 ako som dlho nepiekla, tak som ani baterku do fotaku nenabijala 😅
majte pekny vikend 😵

michaela3011
3. okt 2015

@nika1985 ahoj, striekala si nakoniec tu krajku?

antenka1
3. okt 2015

@grasie tortozena 😀 😀 este stále sa smejem. Este z minula 😉 😀 a dakujeeem :-*. Inak nebuď smutná, dame aj druhe kafco. Ked budes ty moct.
@sikag ja mooozem tak sup presny termín, miesto, hodina, požadované oblečenie 😀 😀 😀

michaela3011
3. okt 2015

@evicaka ta rybarska je genialna 😵
@lamps dakujem 🙂 tvoja liska mi pohladila dusu 😵 nadherna, roztomila, rozpravkovaaaa 😵

antenka1
3. okt 2015

@denisak77 naaadherne. Dufam ze nie za padika 😕 . Kokso jak mozete trojposchodku ratat ako jednu tortu. By som mala vyblokovany celý tyzden 🙂

nika1985
3. okt 2015

@michaela3011 ano striekala na tom srdci svadobnom.

zuzy20
3. okt 2015

Ktora sikovna maminka z kosic by mi vedela na november spravit tuto torticku? 🙂

michaela3011
3. okt 2015

@nika1985 pekne ti to chytilo 🙂 a hlavne ten velky kvet sa mi paci 😵 s tym si sa pekne vyhrala 🙂 ja som si nedavno kupila piestiky 😅 takze projekt do buducna 😀

pristela
3. okt 2015

Babky pridavam sa k vam :