Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
10. okt 2015
@nika1985 no ščeeeraj som eče mala :-N :-N ale uz mi to tu "hranolkožrúti" sežrali :-N :-N :-p
mosíííš skor ...ibaže by som ti rychlo isla upražiť čerstve 😉 😃 😃
jenie123
10. okt 2015
@pristela perfektne 🙂
@alex999 ďakujem 🙂🙂
blancagon
10. okt 2015
@jenie123 nádhera a v tej nahej tortuche je aký krém?
jenie123
10. okt 2015
@blancagon dakujem.. Pribinacikovy 🙂
aduskatt
10. okt 2015
niečo málo z víkendu, v cigare je ohňostroj
daniela09
10. okt 2015
ja tento týždeň takto
nicoletta77
10. okt 2015
@maya30 prekrásne tortičky
nika1985
10. okt 2015
@pipka keby som si to ja bola citla skor som bola v BA mohla som sa stavit 😃
antenka1
10. okt 2015
@pipka tak ty si velkaaaa Pani 🙂 🙂 🙂. Uuuuzasny snicel. Mozes si otvoriť restiku 😃 😎
@maya30 uz mi tu tvoje torty chybali. Nadherne su. A ti cyklisti tak to musela byt pekna strelnica. By som to modelovala do Vianoc a potom by som sa zastrelila 😃
pipka
10. okt 2015
@antenka1 no a to este neviete ze pre koho to vlastne ta torta bola...mne až riť zovrelo, ked mi to dnes babenka povedala :-N 😃 😃 😃 pre Vojta Artza, toho sefkuchara ...kks, len trpnem, ze co mi da vediet, ze ci chutila :-N :-p 😃
kubrt
11. okt 2015
@elamaslakova děkuji - potěšíloooo 🙂
elamaslakova
11. okt 2015
@jenie123 nádherné tortičky
peciemslaskou
11. okt 2015
prajem peknú nedeľu,pridávam moju víkendovku
dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evala777
11. okt 2015
ahojte, moja tohotýždňovka.... 😉, inšpirácia od @maya30
mirinecka
11. okt 2015
dievčence krásne krásne krásne, nemám slov nietkoré sú že wau. Vôbec nechápem ako to robíte tú dokonalosť a také množstvo. Ja vôbec nestíham, cez leto som takmer nepiekla a teraz tiež moc nie keďže mám prváka, aj keď teraz dva týždne si zamakám, aj keď sa mi nechce :-S teda teším sa ale ten čas :-p . Nestíham Vás ani likovať ani si inšpirácie ukladať jedine v robote potajomky čítať 😃 . Pridávam moje aby ste si nemysleli že som len oddychovala :-N a moje prvé pralinky 😃
alex999
11. okt 2015
@mirinecka mnaaaaaam 🙂 krásne tortičky
antenka1
11. okt 2015
Cafte kočky. Moja Mimonka. Mala 8,5 kg. Trošku som to neodhadla s pracnostou a tak som pri nej sedela do pol stvrtej. O osmej mi už krpci skakali po hlave. Takže celý dnešny den... dovidenia zdravý rozum. Som nepoužiteľna 8-( 😎
erika107
11. okt 2015
dievcata potrebujem poradit recept na plnku a korpus z lieskovych orieskov. Dakujem
mirinecka
11. okt 2015
@alex999 ďakujem
dush
11. okt 2015
jedna rasta zion netradicna torta
1katuska73
11. okt 2015
jenie123
11. okt 2015
@antenka1 ta je zlatuckaaaa 🙂🙂
michaela3011
11. okt 2015
opät vas zdravim kocky x-) a pridavam moje vikendovky 😃
pri prvej som si vyskusala kvietok z jedleho papiera :-N celkom sranda 😃 bez drotikovania a rychla praca 😃
druha torta bola moja nocna mora 8-( sto krat menena objednavka... potom som povedala, ze dost! 😃 na poslednu chvilu, kedy som uz mala vsetkeho dost, som to zbuchla takto nejako 😃 spokojnost bola velka :-N 😃
a potom pridavam mimona plus s prevozom 😃 no nepasoval mi do ziadneho boxu, tak som si ho/ju vynimocne posadila na prene sedadlo 😃 a suseda ma ma za blazna 😃 😃 😃 no mimon prezil cestu a to je dolezite 😎 ajked po prvych par metrov som ho/ju skoro vyhodila z autu 😃 zacal mi pipat senzor, ze spolujazden slecna banana neni priputana 😃 drzost! a drzich ludi/mimonov v aute neznesiem 😃 😃 😃
a nech nezabudnem, dakujem za predchadzajuce pacitka x-)
antenka1
11. okt 2015
@jenie123 dakujeeem 😉
antenka1
11. okt 2015
@michaela3011 si nemala priputaneho spolujazdca??? Si veľmi nezodpovedna vodička. Bodaj vas policajti chytili. Som zvedavá ako by ste to slecny vysvetľovali :- D
Ale kraaasna je baba jedna. Ako si robila ten spodok na nozickach?
mojmacik
11. okt 2015
tak aj nieco odomna 🙂 ..tie na 50...nejako vyzdobte,nie precackane,lienocka klasika(nasa slovenska,7 bodkovana,nie tie azijske potvory ) no a sovicka...dievcatko chcelo bielu s tulipanmi a sovicku na konari 🙂 ...a vsimnite si ma aj mihalnice 😃
michaela3011
11. okt 2015
@antenka1 policajtov mi ani nespominaj 😃 ti by mi dali bez debaty fukat 😃
na tu tortu mi priatel vyhotovil konstrukciu 🙂 ked sa mi vrati, tak ti ju odfotim 😉 keby som ti to teraz zacala vysvetlovat, asi by sme sa nepochopili 😃 😃 😃 ale skusit to mozem 😃 do dosky priatel vyvrtal styri diery... do dvoch isli kratsie drevene tycky (nohy) a zvysne dve boli dlhsie kvoli stabilizacii torty... mala som tortovy podnos (gulaty karton), v ktorom boli dve diery... karton bol napichnuty na tie dlhsie tycky, drzal na tych kratkych... rozumieme sa? 😃 potom som uz klasicky plnila tortu 😃
alex999
12. okt 2015
@michaela3011 Mimoň-ka je perfektnaaaa !! prosím daj potom foto toho podstavca 😉
Inak ja by som sa teda bála viesť ju v predu 😃 keby pribrzdím tak leti 😃 :-N
lenushka75
12. okt 2015
Ahojte, chystám sa robiť tortu na ktorej bude futbalová lopta. Vedeli by ste mi poradiť z čoho spraviť trávu okolo lopty? Chcela by som ju spraviť zo špičkou na trávový efekt, aký krém by bol podľa vás najlepší?

Začni písať odpoveď...

Odošli