Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pristela
30. jan 2016
babky pridavam sa k vam
sticker
30. jan 2016
@pristela Už som premýšľala, kedy dáš tohtotýždňovky aj Ty 🙂 Krása opäť..... x-)
pristela
30. jan 2016
@pppeeetttaaa Micus, suprovo si ju dala 😉 😉 😉

@nika1985 zena ta gula zemna je perfektna, som kukala vahu, ty si šáááálenaaa

@grasie zlatko, ja som tiez dnes v noci umierala, ale vsak sama si za to mozem , ze som si nechala vsetko na jednu noc, no tamtie styri hodky 😃 bol asi adrenalin, ktory ale stupne len raz za cas na taku hodinu 😃 😃 😃 tie tvoje tortusky su pohladeniiiiicko , nadhera x-) x-) x-) x-) x-)
elamaslakova
30. jan 2016
@pristela Žanet , nádhera ako vždy
elamaslakova
30. jan 2016
Dievčence pozdravujem vás pridávam moje tortičky a idem popozerať tie vaše .
elamaslakova
30. jan 2016
@grasie Niečo prekrásne
@dush krásna tortička
@njonja Krásna tortička
@sticker krásna
@peciemslaskou Krásne tortičky
@denisak77 Nádherné všetky
@nika1985 Krásne tortičky
dush
30. jan 2016
@elamaslakova ďakujem krásne
kukulka1
30. jan 2016
@pristela krásne všetky ale posledná je úplne TOP! 🙂
tinuskaha
30. jan 2016
ahojte..tak ppridavam moju prvu s ganache..ozdobena len tak na rychlo ..bola len pre nas 😉
nika1985
30. jan 2016
@pristela ze koment od Teba ja umrem 😃 dik neuveris my ale normalne som sa na nu tesila konecne nieco ine.Dakujem
nika1985
30. jan 2016
@pristela Tetula aj ja som mala 30tku nechces mi spravit taku peknu tortuchu uzasna je 😃
tinuskaha
30. jan 2016
sladulienky viem ze to sem nepatri ,ale ....moj syn(7 rokov ,postihnuty DMO) rehabilituje a zbierame 2% na rehabilitacie a rozne terapie ktore mu pomahaju posuvat sa dopredu....ak by niekotra z vas rada darovala 2% z dane tak ma prosim kontaktujte do IP....ak vas sprava obtazuje tak prepacte
adka092
30. jan 2016
Ahoj babenky toto moje tortuchy, Frozenka je hracka ako darcek 🙂....
pppeeetttaaa
31. jan 2016
este jedna..
cloviecik777
31. jan 2016
@grasie nadherne torticky...neskutocne krasne
jenie123
31. jan 2016
Ahojte kocky, pridám Vam s obe tohtotyzdnovky a idem Vás popozerať 🙂🙂
rockybalboa
31. jan 2016
@kubrt dakujem
grasie
31. jan 2016
@pristela aháá, takže včul akože mám byť v ešte väčšej depke, že ty si za noc umierania dala týchto 6 úžasnýých tort komplet??? no tak teda dík :-p a inak ďakujeeem, som rada, že ťa moje torty pohladili x-)
grasie
31. jan 2016
jáj a ešte pridám moje prvé maľované keksy, ako úprimne, s bielkovou polevou to bol veeeľmi ťažký boj :-p 😃
haannka
31. jan 2016
Ahojte. Naaaadherne torticky.
Jedna moja do triedy za vysvedcenie, druha pre mojho syna k 8.narodeninam.
nika1985
31. jan 2016
ahojte dakujem velmi pekne za palce a mile slova
a tu su este moje dve Ta coko bola pre nasu prababicku
pristela
31. jan 2016
@nika1985 koza 😃 😃 😃 😃 😃
pristela
31. jan 2016
@grasie neee, iba styri, uz starnem , mozes byt v klude a pohode ...inak tie kekse som kukala uz na fb , su uuuzasneee
cmulinkafif1
31. jan 2016
Ahojte 🙂 viete mo niekto poradit ako malovat na smart? Nasla som na nete ze prach. farbami alebo belohou +alkohol a dofarbene gelovkou. Co sa mi pozdava viacej nakolko prach.farieb nemam tak vela ako by bola potreba. Bude to zasychat? 🙂 privitam akukolvek radu alebo nazor. Dakujem
katarina51
31. jan 2016
@denisak77 tie torty sú prááásne. Chcem sa opýtať, čím robíš stensil, máš to krááásne.
grasie
1. feb 2016
@pristela no to som teda fakt kľudnejšia :-p 😃
a Ďakuujeem aj za kekse 🙂 inak ak by ti , teda konkrétne muffinky, boli čírou náhodou tak troška jemne povedomé, tak máš celkom fajn zrak, bo ako predlohu som mala tvoju muffinkovú magnetku :-p :-N
silvusinka353
1. feb 2016
neviem sa vynadivat na tie prekrasne torty 😉
denisak77
1. feb 2016
@katarina51 ďakujem a robím kráľovskou glazúrou,bielkovou
denisak77
1. feb 2016
@sticker ďakujem
denisak77
1. feb 2016
@kubrt ďakujem