Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
elamaslakova
14. feb 2016
@antenka1 neviem ako to napísať 🙂 ked naplním zákusok tak ho zaťažím a tým pádom sa vyrovná celý vrch , pred poliatím čokoládou ho ešte jemne natriem zvyšným krémom aby čokoláda nevsakovala do koláča , no a potom len nalejem na koláč a dlhým a hladkým nožom ju rýchlo rozotriem a ešte ak to nie je rovné , tak, ja mám každý koláč na takej podložke z preglejky hrubšej a vrch je biely , tak potom chytím konce tej podložky a jemne podvihnem trošku podložku s koláčom a buchnem o stôl , samozrejme zľahka , podložku s koláčom otočím a to isté urobím aj s druhej strany, tým pádom sa čokoláda vyrovná všade , robím to aj s inými polevami tak napr. punčová, rumová
antenka1
14. feb 2016
@elamaslakova super, vyskusam. dakujeeem 😉
antenka1
14. feb 2016
Pridavam moju krtkovsku. celkom ma to bavilo, len ku koncu uz bolo tych hoblin akosi velaaa 😃
jakelina
14. feb 2016
@antenka1 krteček je krásný, jaký má kukuč 😃 😃
jenie123
14. feb 2016
@antenka1 jeeee, ten je zlatyyyyy 🙂🙂🙂
jenie123
14. feb 2016
Ahojte kocky, tak pridávam aj ja svoje vikendovky.. Som rada, ze už je nedeľa 🙂🙂🙂🙂 ta s tou ruzickou ma este vačšiu takú istú sestričku.. Ale tu som už sem nedávala a tych minitorticiek bolo 27
jenie123
14. feb 2016
@mojmacik ta je krasnucka.. 🙂🙂
blancagon
14. feb 2016
Po dlhšom čase jedna narodeninová
antenka1
14. feb 2016
@jakelina
@jenie123
Dievcence dakujeem pekne. Jenie ja z teba nechapem. Ved toto sa neda! Ty na com ficis? Si neuveritelna 🙂 😃. Sklanam sa
peciemslaskou
14. feb 2016
Prajem peknú nedeľu a pridávam ďalšiu týždňovku
jenie123
14. feb 2016
@antenka1 dakujem 🙂 ani ja som nechapala, ale dalo sa, este som stihla v sobotu oslavu a v nedelu krstenky.. 🙂🙂🙂
michaela3011
14. feb 2016
pridavam moje vikendove tortuchy :-N z jednej vznikli nakoniec dve 😃 este sa ma ten moj pyta, ze ci stihnem narychlo este jednu - tretiu :-N ked mi zacal opisovat, ze co konkretne, tak som mu povedala, ze na valentina mi postaci ruzicka z benzinky :-N ze sama sebe si nebudem piect tortu ]-( 😃 😃 😃 blaaaazen 😃 kazdy rok to na mna skusa 8-( 😃 😃 😃
ten ruz :-N nestastna torta, povodne to mala byt rolada... no z rolady sa stal obsah smetneho kosa 😃 uplne sa mi zadarilo :-N este aj pri peciatkovani toho nazvu CHANEL som spravila chybu.... prevratene C a E som mala :-N esteze ma humor neopustal :-N
pri srdiecku som mala zadane, ze ma byt male a cervene :-N no po akcii chanel ruz som mala cervenej plne zuby :-N 😃 no paaaaaaacila sa x-) tak som velmi rada :-N
prajem vam dobry zaciatok do noveho tyzdna 😉
pipka
14. feb 2016
ahojte krasky, narychlo pridavam moje tohtotyzdnovky a zelam este prijemny zbytok Valentínskeho vecera x-)
stebota
15. feb 2016
@mojmacik kráááááááááása strašne sa mi páči 😉 😉 😉 😉
stebota
15. feb 2016
@jenie123 Ty si blááázon tolké množstvo tie mackové pre mna top 🙂
jenie123
15. feb 2016
@stebota dakujem 🙂🙂
cobisko
15. feb 2016
ten krtek je neskutocny!
cloviecik777
15. feb 2016
@nika1985 smart velvet to je aka hmota z coho....ja som robila z marcipanom, fondanu a naposledy domacu hmotu z marshmalou...
erika161
15. feb 2016
@antenka 1 tu krtkovsku tortu si nadherne spravila, obdivujem 🙂
makina78
15. feb 2016
@grasie mozem sa pridat do tvojho fanklubu??? 😃
elamaslakova
15. feb 2016
Ahojte dievčence , pridávam tortičku pre kolegyňku , ktorá nám išla do dôchodku
mojmacik
15. feb 2016
@stebota dakujeeeem....a veru aj mne sa paci,teda akoze som s nou bola spokojna...aj oslavenkyna s maminou bola maaaaax. spokojna .-)
tenisek
15. feb 2016
Ahojte! po 100 rokoch mi prisiel mail, ze som nieco zmeškala na MK =-) tak som to tu isla trosku omrknut, ale vidím, že toho je celkom dosť. Idem si hodiť kafčo a mám čo robiť celý týždeň. Zatim čo som videla, baby krásne torty robíte...musím sem chodiť častejšie pre inšpiro :-N pridávam také moje posledné, hoci odkedy som si rozbila svetlo moc fotky nefotím, max na mobil...ale už to riešim 😃
stebota
16. feb 2016
@tenisek Parááááááááááááda
mojmacik
16. feb 2016
zienky domace....kedze ja som vsehovsudy piekla len 3 torty na svadbu,tak nevieeeem...pre 50 ludi trojposchodka cca ake priemery...dakovalaaaa
nicoletta77
16. feb 2016
@tenisek krásne postavičky, také milené, super práca 🙂
humka2
18. feb 2016
@tenisek tie postavicky robis ty?
veselamirka2
18. feb 2016
postavicky sa robia z marcipanu ci z tej potahovej hmoty
dzejnus
18. feb 2016
@drotenka nie cele dni 😃 este mam aj ine "hobby" 😃 😃 😃 hh ,,, sa mi to tak dakedy nakopi 😉
dzejnus
18. feb 2016
@veselamirka2 ja robim z hmoty smartflex velvet 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli