Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sse
22. dec 2010

@bzucinka2 ďakujem 🙂

bzucinka2
22. dec 2010

nemas za co🙂
a tu su moje dnesne vytvory:
take rychlovky

alionuska
22. dec 2010

@vinka Ano to bola taka mala torticka...som ju potom tak vytvarovala,aby to bola akoze vrch toho kolotoca...🙂..neboj,mala bude stastna a myslim,ze aj tebe sa podari,lebo bude z lasky !!! 😉

alionuska
22. dec 2010

@bzucinka2 jeeej krasne... 🙂Ti tucniacikovia su podarení...
Baby ,ja som vcera narychlo piekla tortu a az dnes,ked pre nu prisiel mi povedal,ze je to pre Adelu Banašovú.... no a ja som ani nemala potuchy ,ze by to bolo pre nu...dostala som taky tringelt,ako mi bezne nechavaju zakaznici za tortu...tak som sa vytesovala....😀

bzucinka2
22. dec 2010

@alionuska dakujem 🙂 tak ty si uz ina macherka ked pecies celebritam 🙂 este ze si to nevedela dopredu, lebo by sa ti nebodaj nepodarila, tak by si sa snazila a teda aj nabuduce mozu prist, ked tak nechavaju tringelty, super 😉

lussy23
22. dec 2010

@bzucinka2 - krásnew torty. Tí tučniačikovia sú zlatí
@alionuska - Fu, pre Adelu Banášovú???? No asi to bude na jej meniny, lebo naRODENINY Už MALA.

lussy23
22. dec 2010

@vinka - krásna torta

bzucinka2
22. dec 2010

@lussy23 dakujem, to boli lrn tski rychli 🙂

alionuska
22. dec 2010

@bzucinka2 to je vlastne jedno,ja sa snazim pri kazdej torte rovnako...😀 ale by som dala iny navrh,ked to bolo pre nu... nie taku jednoduchu... 😅 ..
@lussy23 no dnes ma meniny a je pozvana na nejaku akciu,tomu panovi,co ju u mna objednal..tak preto 🙂 😀

mrka2
22. dec 2010

@bzucinka2 krasne torticky... no ja by som ich robila 3 dni 😕 a ty ze rychlovky 😀 😀 😅

vinka
22. dec 2010

@lussy23 dakujem to bolo do škôlky ale radosti mali deti kooooopec z nej 😀 😀
@alionuska pána tak ty už aj celebritám pečieš? 😀 😀 😀 A povedz ktorá to bola?Alebo hod foto 😉

vinka
22. dec 2010

@bzucinka2 krásne tortičky 😉 fakt nádherné.Ja som dokončila našu na vianoce zajtra idem robiť s mackom len sa idem inšpirovať na nejaké mackové torty 😝 😀 😀

alionuska
22. dec 2010

@vinka moja,zajtra hodim,lebo sa mi uz nechce fotky stahovat...o.k. ? 🙂..este mam zarobene linecke,,,tak idem rychlo vypiect a polepit.... nech mame co chrumkat..aj ked mne ani neni moc treba,ale ved su Vianoce😀

bzucinka2
23. dec 2010

@mrka2 dakujem 😀
@vinka dakujem uz som zvedava na mackovu 🙂

dm1
23. dec 2010

pridavam svoj posledny vytvor a padime na sviatky k nasim tak si to tu uzite a krasne sviatky!!!!

lussy23
23. dec 2010

@dm1 - krásna torta. To je tort apre dvojičky, alebo má chapec dve mená? Inak mať narodeniny pred Viaocami je dobré 🙂

yamahafazer
23. dec 2010

teraz som dorobila tortu mojej dcerke k zajtrajsim meninam

vsetkym zelam krasne vianocne sviatky 😵

duplicka
23. dec 2010

@yamahafazer ahojcek ako si urobila stromcek 😉 😉 chutny je

vinka
23. dec 2010

Ahojte baby.To je moja vianočná pre deti moje. 😉 Zajtra tu nebudem tak vám všetkým želám veselé vianoce. 🙂

alex21
23. dec 2010

Ahojte 🙂
Chcem vam len zazelat krasne vianocne sviatky 😵

rybca
23. dec 2010
lawli
23. dec 2010
viera6
23. dec 2010

Ahojte...
prajem vám krásne prežitie vianočných sviatkov a šťastný Novy rok!

sse
24. dec 2010

Veselé Vianoce všetkým prajem, nech sú pokojné plné lásky a pohody 😵

benjik
24. dec 2010

Krásné prožití vánoc vám všem.

lussy23
24. dec 2010

@vinka @yamahafazer krásne torty
@benjik - Ajj Vám krásne Vianoce. Nelka je krásna. 🙂

daducha
24. dec 2010

Ahojte, všetkým želám krásne Vianoce, plné pohody,radosti,splnených želaní a šťastného detského smiechu 😵

yamahafazer
25. dec 2010

krstinova

lussy23
25. dec 2010

@yamahafazer 🙂 super

yamahafazer
26. dec 2010

@duplicka ten stromcek vianocny to je umelohmotny pohar obaleny WI a spravene sulceky cez lis na cesnak a prilepovane a potom este trocha natrety gelovkou

ta krstinova je pre nase krsniatko podla zelania svagrinej ako si povedala tak som jej spravila c hcela ju viac bielu,ale som ju prehovorila aj na trocha zelenej lebo ta biela by uplne zanikala